Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

1800 ηταν κ δεν εχει να κανει με το στροφαρισμα μην τρελαθω τωρα οτι το ατμοσφαιρικο στροφαρει καλυτερα απο το υπερτροφοδοτουμενο!!!!απλα ειναι πισωκουνα κ ξεκιναει πολυ καλυτερα με πολυ λιγοτερες απωλειες προσφυσης απ οτι ενα μπροστοκινητο.

keep donate tea!!!!

αφου δε σας πήγαινε απο την αρχη..!!!700 ευρώ κ ξυλωμα για τι παραβαση ρε???

 

 

Σήμερα που το έψαξα βγάζει μόνο 125 Άλογα στις 6500 και 167Nm στις 4500.

Από βάρος είναι χαρτοπετσέτα πάντως και πολύ όμορφο αυτοκίνητο. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1800 ηταν κ δεν εχει να κανει με το στροφαρισμα μην τρελαθω τωρα οτι το ατμοσφαιρικο στροφαρει καλυτερα απο το υπερτροφοδοτουμενο!!!!

Νικόλα υπάρχουν ατμοσφαιρικά που στροφάρουν αρκετά ψιλά!

Απλά το συγκεκριμένο αυτοκίνητο έχει σαν ατού την πίσω κίνηση,το ροπάτο μοτεράκι,το πολύ καλό ζύγισμα κ το χαμηλό σχετικά βάρος

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νικόλα υπάρχουν ατμοσφαιρικά που στροφάρουν αρκετά ψιλά!

Απλά το συγκεκριμένο αυτοκίνητο έχει σαν ατού την πίσω κίνηση,το ροπάτο μοτεράκι,το πολύ καλό ζύγισμα κ το χαμηλό σχετικά βάρος

ναι φιλος το ξερω αλλα αυτα δεν ειναι τα καθημερινα που βλεπουμε στους δρομους (εκτος απο καλα χοντακια) και επισης ειναι πολυ λιγα και ακριβοπληρωμενα τα μεχρι 2000 κυβικα ατμοσφαιρα που μπορουν να κατσουν διπλα στο gt. και δoκιμασμενο με ΕOS 2.0  MR2 1.8  IMPREZA 2.0  BMW 520 TOY 1995 οταν ημουν 140 ημουν σε ολα μπροστα.οποτε το gt που ειναι και +30 αλογα κανει πολυ καλυτερες διαφορες ακομα κ στα 2λιτρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άνοιγμα χθές το βράδυ με civic φίλου EK sedan με τα 125 με φιλτροκούτι και τελικό από 80 μέχρι 160 1,5 αμάξι μπροστά το Πολάκι

Δοκιμάσαμε κ από στάση γιατί είχε περιέργεια και μέχρι τα 130 το Πολάκι ήταν 1 αμάξι μπροστά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άνοιγμα χθές το βράδυ με civic φίλου EK sedan με τα 125 με φιλτροκούτι και τελικό από 80 μέχρι 160 1,5 αμάξι μπροστά το Πολάκι

Δοκιμάσαμε κ από στάση γιατί είχε περιέργεια και μέχρι τα 130 το Πολάκι ήταν 1 αμάξι μπροστά

εφαγε τρεεεελλλληηηηη πικρα φανταζομαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

εφαγε τρεεεελλλληηηηη πικρα φανταζομαι!!!!

Η αλήθεια είναι ότι δεν το περίμενε

Πάντα οι Hondακηδες νομίζουν ότι πατάνε όλο τον κόσμο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι δεν το περίμενε

Πάντα οι Hondακηδες νομίζουν ότι πατάνε όλο τον κόσμο

τους πρεπουν κατι sleepers σαν τα δικα μας να μπαινουν στη θεση τους!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ακομα με 1.3 μπαρ παει αυτο ;

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ναι,ο μαμμος δεν βρισκει τιποτα και λεει για τουρμπινα....

Θα το κανει υβριδιο,θα πατησουμε και θα κανεις κλαψ κλαψ

Γατακι

Ακομα με 1.3 μπαρ παει αυτο ;

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ναι,ο μαμμος δεν βρισκει τιποτα και λεει για τουρμπινα....

Θα το κανει υβριδιο,θα πατησουμε και θα κανεις κλαψ κλαψ

Γατακι

Link to comment
Share on other sites

Αντι να φτιαξετε εξ αρχης το προβλημα ,πετατε αδικα λεφτα.
Τσάμπα αλλαγη προγράμματος( Ο Τωρινος προγραμματιστης του ειπε οτι σηκωνε κανονικα 1.6 Οβερ , @@@@@ δεν σηκωνε το αμαξι πιεση και απλα για να τον ξεπεταξει ειπε οτι ολα ειναι οκ σκέτη κοροιδια )
Τωρα αδικα αλλαγη σε υβρίδιο ...
Το αμαξι δεν εχει ΚΑΝΕΝΑ μηχανολογικο προβλημα . Ας το γυρισει stock και θα δει οτι ολα θα δουλευουν οπως πρεπει.
Αντώνη φιλικά μην πετάς άδικα λεφτά

Edited by Speedy
μη επιτρεπόμενη λέξη
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χτες απο βαρκιζα...πατημα φιλικο με αγνοστων στοιχειων  λευκο juke με μαυρες ριγες στο καπο και 17αρες, 2καβαλος...μαλλον το 1,5 dci H to 1,6t καθος ειχε μπλε σηματακι πισω pure drive...εγω 4καβαλος εκ των οπιων ο ενας 120κιλα και ανοιξα την 3η μεχρι 4200 και μετα 4η..δεν το ζωρισα στα κοκκινα..ειχα και 100αρα..

το juke πλησιαζε αρκετα τον καθρευτη μου αλλα μεχρι τα 150 δεν καταφερε να με προσπερασει..μετα δεν ξερω τι εκανε.(μαλλον κατεβασμα) βεβαια ειχα ψιλοκοψει γτ ειχα αμαξια μπροστα μου και μου εφυγε αερατα..επομενος η ηταν κανα 1,5dci με τσιπ η κανα 1,6 dgi-t με τα 190 αλογα  ....

σταθηκα αρκετα καλα πιστευω...αν και αν ημουν 2καβαλος η μονος μου θα ειχα πιο ξεκαθαρο αποτελεσμα υπερ μου.

Link to comment
Share on other sites

1 χρονο μου λεει οτι με παταει με ραβει με με με.....

Ισως απο τα πατηματα τοπ που θα κανω αυτο της τριτης.

Seat leon 1.6 8v full πρωτο σταδιο + εκκεντροφορια + χταποδι.

2ες 65.

Ντυμμένος εγω,για να ειναι πιο ωραια η νικη.

Link to comment
Share on other sites

1 χρονο μου λεει οτι με παταει με ραβει με με με.....

Ισως απο τα πατηματα τοπ που θα κανω αυτο της τριτης.

Seat leon 1.6 8v full πρωτο σταδιο + εκκεντροφορια + χταποδι.

2ες 65.

Ντυμμένος εγω,για να ειναι πιο ωραια η νικη.

μπρε συντεκνε...εισαι καλα???με 8βαλβιδο κεντροφορατο κ εσυ ντυμενος???θα σε κανει ενα ωραιο πεταγμα στο πατα.....αντε πιαστο μετα αν δεν κανεις ποντικιες!

Link to comment
Share on other sites

μπρε συντεκνε...εισαι καλα???με 8βαλβιδο κεντροφορατο κ εσυ ντυμενος???θα σε κανει ενα ωραιο πεταγμα στο πατα.....αντε πιαστο μετα αν δεν κανεις ποντικιες!

Νικο αγορι μου,εχω παρει μετρα,θα πηγαινα εγω ετσι;

Για να παω ντυμμενος σημαινει οτι αντεχω να περασω κσι ετσι.

2ες 65....

Ηδη απερριψε το 65-200 και θελει 65-130...

Ηδη μου στελνει οτι φοραω προγραμμα οτι ειμαι 140+ αλογα κλπ.

Τα φιλια μου

Full video απο go pro....

4e5u6u6a.jpgφημες λενε οτι ανεβασα αυτην την φωτο και εχει γεμισει το inbox μυνηματα...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως από τα 65 με 2α δεν βολεύεται κ πολύ το Leon αν είναι 8βάλβιδο.

Αλλά από την άλλη ζήτησε μέχρι τα 130.

Link to comment
Share on other sites

Θα πεσει πολυ γελιο,χθες εμαθε οτι εριξα σε 207 gt 150hp και το γυρισε σε σταση.

Αυριο θα περιμενω 22:00 για 2ες 65-180....

Μου φαινεται θα πατησω μονος μου.

Link to comment
Share on other sites

Ριξε και σε τετοιο και θα σφυριξω σε κατι γνωστους απο βεροια με κατι fsi 1ο σταδιατα να παρουν το ονομα πισω..

Link to comment
Share on other sites

Εφαγα μια τσουνα χθες τ βραδυ.........

Ηταν φιεστα π εκανε θορυβο κ ψαρωτικο ST απο πισω.. Ε λεω σιγα κανα 140 αλογα θα ναι κ ελαφρυ οποτε θα χουμε μαχη..

Ε τον τσιγκλισα κ πατησε κ 1ος το μ@υνι.. Δν πιανεται μ τπτ απο εμενα αυτο τ σκατο.. Βεβαια μετα εμαθα οτι εχει 180 περιπου αλογα...

Αυτα με τα δικα μας τα lightweight turbo (Polo gti) τι κανουν?! Γτ εχω δοκιμασει κ μ πολακι κ νμζω πως τ πολο εφευγε καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites

Σημερα, στη ευθεια θεσσαλονικης-περαιας. Σταματάω στο φανάρι, εγω δικάβαλος golf v 140 ΦΠΕ στα 213 αλογα, δίπλα μου ερχεται ενα golf v gti, μαμά πρέπει να ήταν,μονοκάβαλος. Κοιταχτήκαμε λέω κάτι θα γίνει. Διπλα μου η αδερφή μου που δεν νιώθει απο τέτοιες προκλήσεις..

Εχασα το φαναρι στο ξεκινημα, το πλακωνω μετα, πηρε μια διαφορά μισό αμάξι που κράτησε μέχρι τα 170 που κόψαμε γιατί ο δρόμος γίνεται 1 λωρίδα. Δεν ξέρω αν θα τον περνούσα, αλλά νομίζω οτι δεν θα ξέφευγε περισσότερο. Καιρό έψαχνα 1τετοιο πατημα με gti.

Αν υπολογισω το παραπανω ατομο κ στην εκκίνηση που ψιλοέχασα, νομίζω πάμε κόπια.

Ακουσα και τα μπινελίκια μου απ την sister που έλεγε τι κάνεις κ τι ναι αυτά κλπ κλπ..

Πλάκα είχε όμως.!

Edited by chrispant
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.