Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

για σου ρε fistika...!!!!!

Ώπα!!! Εσύ κάτι ξέρεις.... Αυτό το nickname απο πού το ξέρεις?????

Λοιπόν παίδες εχθές λύθηκαν οι απορίες, το συγκεκριμένο astra κάτι πρέπει να μας κρύβει....

Χθές επειδή πολλοί απόρρησαν με το αποτέλεσμα που είχα εγώ με το astra μου έφεραν ένα Leon που με το συγγεκριμένο astra και τον ίδιο οδηγο ήταν και μισό αμάξι μπροστά το leon, πάτησα λοιπόν με αυτό το Leon και το αποτέλεσμα.... 5 αμάξια μπροστά εγώ...

Μπορείτε να μου πείτε πώς σας φαίνεται αυτό??????????

Δέν είναι πολύ ύποπτο????? Δέν ήταν 1 αμάξι να πώ ότι έκανα καλύτερη αλλαγή ή κάποια λεπτομέρεια πήγε καλύτερα και βγήκα μπροστά, ήταν 5 αμάξια, δέ τα παίρνεις έτσι απλά 5 αμάξια....

Ή μήπως εμείς είμαστε χαζοί και δέ το ξέρουμε??????

Edited by phantom
Link to comment
Share on other sites

Αφού ξέρουμε τώρα που έχεις το κουμπάκι του AVR... Το έχεις βάλει στο ESP!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Ώπα!!! Εσύ κάτι ξέρεις.... Αυτό το nickname απο πού το ξέρεις?????

Λοιπόν παίδες εχθές λύθηκαν οι απορίες, το συγκεκριμένο astra κάτι πρέπει να μας κρύβει....

Χθές επειδή πολλοί απόρρησαν με το αποτέλεσμα που είχα εγώ με το astra μου έφεραν ένα Leon που με το συγγεκριμένο astra και τον ίδιο οδηγο ήταν και μισό αμάξι μπροστά το leon, πάτησα λοιπόν με αυτό το Leon και το αποτέλεσμα.... 5 αμάξια μπροστά εγώ...

Μπορείτε να μου πείτε πώς σας φαίνεται αυτό??????????

Δέν είναι πολύ ύποπτο????? Δέν ήταν 1 αμάξι να πώ ότι έκανα καλύτερη αλλαγή ή κάποια λεπτομέρεια πήγε καλύτερα και βγήκα μπροστά, ήταν 5 αμάξια, δέ τα παίρνεις έτσι απλά 5 αμάξια....

Ή μήπως εμείς είμαστε χαζοί και δέ το ξέρουμε??????

δεν εχει AVR απλα τα 220 αλογακια που λεει ειναι λιγο cake.jpg:whistling::whistling::lol::lol::lol: αφου στο ειπα χτες στο ολυμπικ βιλατζ βγαλε την υπαγραφη σου καρφωνεσεεεεεεεεεε λεμεεεεεε :lol::lol::lol::lol:

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

όχι, δεν τον ξέρω.

Ένας φίλος μου είδε το πάτημα και μόλις άκουσα κόκκινο πολακι gti να πηγαίνει γ@μι$%ντας, σκέφτηκα πως εσύ θα σουν!

Έχεις τρελάνει κόσμο με το πυραυλάκι σου! :lol:

2 ειναι τα γνωστα πολο στην πιατσα ενα του γιωργου κι ενα του τσαγιερα :lol: ιδιος του τσαγιερα εχει ριξει πολυ λιπτον λεμε tongue.gif:lol::lol:

ΥΓ. υπαρχουν κι αλλα πολακια αλλα σπανια τα ανοιγουν και κοιτανε να μην φενοντε γενικοτερα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κόντρα από 2α με Mini cooper s turbo (175 ps) χθες στην άνοδο από κατεχάκη.

Μέχρι 140km μπροστά μισό αμάξι.

Μετά έφαγα 2 αμάξια στο κεφάλι μέχρι 160km. Ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα.

Είμαι κάτοχος golf gt 140ps και για αυτά που προσφέρει είναι μια χαρά. Δηλαδή ροπή, δύναμη για τα κυβικά του, κατανάλωση και ποιότητα.

Αν ήθελα πιο γρήγορο θα κράταγα το ΤΤQ που είχα αλλά το άλλαξα με το Α5.

Μεγαλώσαμε πια...

Link to comment
Share on other sites

Ώπα!!! Εσύ κάτι ξέρεις.... Αυτό το nickname απο πού το ξέρεις?????

Λοιπόν παίδες εχθές λύθηκαν οι απορίες, το συγκεκριμένο astra κάτι πρέπει να μας κρύβει....

Χθές επειδή πολλοί απόρρησαν με το αποτέλεσμα που είχα εγώ με το astra μου έφεραν ένα Leon που με το συγγεκριμένο astra και τον ίδιο οδηγο ήταν και μισό αμάξι μπροστά το leon, πάτησα λοιπόν με αυτό το Leon και το αποτέλεσμα.... 5 αμάξια μπροστά εγώ...

Μπορείτε να μου πείτε πώς σας φαίνεται αυτό??????????

Δέν είναι πολύ ύποπτο????? Δέν ήταν 1 αμάξι να πώ ότι έκανα καλύτερη αλλαγή ή κάποια λεπτομέρεια πήγε καλύτερα και βγήκα μπροστά, ήταν 5 αμάξια, δέ τα παίρνεις έτσι απλά 5 αμάξια....

Ή μήπως εμείς είμαστε χαζοί και δέ το ξέρουμε??????

Μην σε παραμυθιαζουν...Ηταν και ο παναγιωτης μπροστα και το παραδεχτηκε?Οτι να ναι...Το Astra ειναι μαμα 100% και δν υπαρχουν αμφιβολιες ουτε εχω να κερδισω κατι αν πω ψεματα...Και χτες με τον Παναγιωτη μαζι ειμασταν Γεφυρα και στο Super market μετα...Απλα το αμαξι παει καλα για μαμα εχοντας 260hp!

Link to comment
Share on other sites

Προχθές γυρνούσα από το κέντρο στο Ωραιόκαστο, με το αμάξι της γυναίκας μου (Golf VI 160PS DSG7). Μόλις 1.600χλμ στο οδόμετρο (ούτε πινακίδες δεν έχει), σταματάω στο φανάρι λίγο πιο πάνω από το Jumbo και πίσω μου έρχεται και σταματάει με την φόρα του ένα Scirocco λευκό με αναμένα φώτα και προβολείς ομίχλης. :lol:

Ξεκινάω χαλαρά στο φανάρι (είχε μερικά αυτοκίνητα μπροστά), κολλημένος αυτός από πίσω μου, οπότε φτάνουμε στο επόμενο φανάρι (στο βενζινάδικο το Shell) πρώτοι χωρίς κίνηση. Αριστερά εγώ, δεξιά αυτός, νεαρός αρκετά ο οδηγός κι έκανε ξερογκαζιές με ύφος πολύ.... "επιθετικό"... :lol:

Στην αρχή σκέφτηκα μήπως είναι κανένα 2λιτρο με τα 200 και τον ψάχνω, αλλά είπα να δοκιμάσω πως πάει και το Golfάκι. Εξάλλου ήταν ενδο-οικογενειακή η κοντρίτσα! :lol: Το DSG στο Sport, ανάβει πράσινο, ελαφρύ σπινιάρισμα και οι δύο, και στα 300-400 μέτρα κοιτάζω καθρέφτη και είναι 3-4 αυτοκίνητα πίσω... :lol: Κόβω, πάω δεξιά και τον αφήνω να με περάσει. Τελικά 160άρι ήταν και αυτό. Αλλά αν δεν το έχεις με τις ταχύτητες, μην προκαλείς, γιατί ο άλλος δίπλα σου μπορεί να έχει DSG!! tongue.gif

Σίγουρα δεν πρόκειται για διαφορά μεταξύ των δύο αυτοκινήτων, αλλά μεταξύ DSG και ασχετοσύνης οδηγού... :lol: Είναι μετά που αρχίζουν τα... "δεν κούμπωσε καλά ή 2α", "στην αρχή σπινιάρισα παραπάνω" κλπ κλπ κλπ... :lol:

Πάντως εγώ με το Golf το ευχαριστήθηκα!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ώπα!!! Εσύ κάτι ξέρεις.... Αυτό το nickname απο πού το ξέρεις?????

Λοιπόν παίδες εχθές λύθηκαν οι απορίες, το συγκεκριμένο astra κάτι πρέπει να μας κρύβει....

Χθές επειδή πολλοί απόρρησαν με το αποτέλεσμα που είχα εγώ με το astra μου έφεραν ένα Leon που με το συγγεκριμένο astra και τον ίδιο οδηγο ήταν και μισό αμάξι μπροστά το leon, πάτησα λοιπόν με αυτό το Leon και το αποτέλεσμα.... 5 αμάξια μπροστά εγώ...

Μπορείτε να μου πείτε πώς σας φαίνεται αυτό??????????

Δέν είναι πολύ ύποπτο????? Δέν ήταν 1 αμάξι να πώ ότι έκανα καλύτερη αλλαγή ή κάποια λεπτομέρεια πήγε καλύτερα και βγήκα μπροστά, ήταν 5 αμάξια, δέ τα παίρνεις έτσι απλά 5 αμάξια....

Ή μήπως εμείς είμαστε χαζοί και δέ το ξέρουμε??????

ο αποστολης ειμαι ρε με το tsi που σου ειχα στειλει μυνημα στο dragster...

Link to comment
Share on other sites

ο αποστολης ειμαι ρε με το tsi που σου ειχα στειλει μυνημα στο dragster...

Έλα ρε συ, λέω κι εγώ πού το ξέρει αυτός.... Χθές έμαθα ότι ήσουν εκεί αλλά δέν μιλήσαμε όμως... γιατί?????

Να παρεξηγηθώ τώρα??? Γιατί δέ μας μίλησες κύριε Αποστόλη????

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε συ, λέω κι εγώ πού το ξέρει αυτός.... Χθές έμαθα ότι ήσουν εκεί αλλά δέν μιλήσαμε όμως... γιατί?????

Να παρεξηγηθώ τώρα??? Γιατί δέ μας μίλησες κύριε Αποστόλη????

Hταν μαζι μου και τον απετρεπα απο το να μιλησει με κακιες παρεες οπως εσυ και ο Nos...Διπλα σας ειμασταν σχεδον! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6
Προχθές γυρνούσα από το κέντρο στο Ωραιόκαστο, με το αμάξι της γυναίκας μου (Golf VI 160PS DSG7). Μόλις 1.600χλμ στο οδόμετρο (ούτε πινακίδες δεν έχει), σταματάω στο φανάρι λίγο πιο πάνω από το Jumbo και πίσω μου έρχεται και σταματάει με την φόρα του ένα Scirocco λευκό με αναμένα φώτα και προβολείς ομίχλης. :lol:

Ξεκινάω χαλαρά στο φανάρι (είχε μερικά αυτοκίνητα μπροστά), κολλημένος αυτός από πίσω μου, οπότε φτάνουμε στο επόμενο φανάρι (στο βενζινάδικο το Shell) πρώτοι χωρίς κίνηση. Αριστερά εγώ, δεξιά αυτός, νεαρός αρκετά ο οδηγός κι έκανε ξερογκαζιές με ύφος πολύ.... "επιθετικό"... :lol:

Στην αρχή σκέφτηκα μήπως είναι κανένα 2λιτρο με τα 200 και τον ψάχνω, αλλά είπα να δοκιμάσω πως πάει και το Golfάκι. Εξάλλου ήταν ενδο-οικογενειακή η κοντρίτσα! :lol: Το DSG στο Sport, ανάβει πράσινο, ελαφρύ σπινιάρισμα και οι δύο, και στα 300-400 μέτρα κοιτάζω καθρέφτη και είναι 3-4 αυτοκίνητα πίσω... :lol: Κόβω, πάω δεξιά και τον αφήνω να με περάσει. Τελικά 160άρι ήταν και αυτό. Αλλά αν δεν το έχεις με τις ταχύτητες, μην προκαλείς, γιατί ο άλλος δίπλα σου μπορεί να έχει DSG!! tongue.gif

Σίγουρα δεν πρόκειται για διαφορά μεταξύ των δύο αυτοκινήτων, αλλά μεταξύ DSG και ασχετοσύνης οδηγού... :lol: Είναι μετά που αρχίζουν τα... "δεν κούμπωσε καλά ή 2α", "στην αρχή σπινιάρισα παραπάνω" κλπ κλπ κλπ... :D

Πάντως εγώ με το Golf το ευχαριστήθηκα!! B)

σωστος! ! αλλο 6 σχεσεις αλλο 7! !

ειχα διαβασει σε περιοδικο οτι το Golf VI tsi 160 ps με 7αρι ειναι αρκετα

ποιο γρηγορο απο το Golf V GT 170 ps οπου παρα τα 10 περισσοτερα ps

ειναι ποιο αργο λογο σασμαν! το 7αρι ειναι ποιο "κοντο" και γεμιζει ποιο γρηγορα

τις σχεσεις του! και δεν μηλαμε για αλλαγες! απλα ρεπριζ με συγκεκριμενη ταχυτητα οπου εκει

δεν παιζει ρολο αν ειναι manual η DSG ο κουμπαρος μοι εχει scirocco dsg 7αρι (το 1το που ηρθε Ελλαδα ) οι ρεπριζ του ειναι

πραγματικα "αλλου" για τα 160 ps που βγαζει κριμα που δεν αντεχει περισσοτερη ροπη αυτο το σασμαν διαφορετικα ετσι και

το εβαζαν σε Gti Golf η δεν ξερω και εγω που αλλου θα ειχαμε επιδοσεις "ΦΩΤΙΑ!" στο μελλον ποιος ξερει.....

Edited by Κωστας VR6
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hταν μαζι μου και τον απετρεπα απο το να μιλησει με κακιες παρεες οπως εσυ και ο Nos...Διπλα σας ειμασταν σχεδον! :lol: :lol:

Θα τιμωρηθείς κι εσύ πάραυτα.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

...μην λες μεγαλες κουβεντες εχετε το ιδιο μοτερ! ο Νικος σε λιγο καιρο

θα ειναι σαν και εσενα σε δυναμη αλλα ειναι και καμια 200αρα κιλα ποιο κατω!

το νου σου! ! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

μα........σε φορουμ για αμαξια μονο με κοντρα λυνονται οι διαφορες! ! !ασχετος τι ειναι!

:lol::lol::lol::lol:

αλλαξεs και Nikc name βλεπω 1 κιλο φυστικια παρακαλω! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μα........σε φορουμ για αμαξια μονο με κοντρα λυνονται οι διαφορες! ! !ασχετος τι ειναι!

:lol::lol::lol::lol:

αλλαξεs και Nikc name βλεπω 1 κιλο φυστικια παρακαλω! tongue.gif

Έφτασεεεεεεεεεεε.......

Τώρα πιά θα μπορώ να λέω στα πατήματα ότι "φυστίκωσα" ένα τάδε αμάξι κλπ... :lol: :lol: :lol:

Καί μή μου ξαναπείτε ότι τα άλογα δέν είναι στραγάλια γιατί σας έφαγα..... δέν είδες πόσα άλογα πήρα απο τότε που έφερα στραγάλια στο μαγαζί??? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ταξιδευε κανεις απο σας σημερα με μπλε σκουρο golf τελευταιο νομιζω χωρις να γραφει fsi tsi tpt με πινακιδα π αρχιζει απο ΑΤΗ προς σερρες?

πετυχα το γκολφακι απο τα τουνελ του πολυμυλου κοζανης στην εγνατια οδο μεχρι τον περιφερειακο θεσσαλονικης

αν εισαι αποδω φιλε πηγαινες τρομερα στις στροφες

α εγω ειμουν το κοκκινο πολακι

Link to comment
Share on other sites

σημερα θα βγουμε τσαρκα το βραδυ παλι...

ριξε τηλ... σκοταδια θα παμε...!!!!

Σήμερα Αποστόλη λέω να πάρω ένα ρεπό, να κάνω και λίγο sex σε κανένα κρεβάτι..... όχι μόνο στην άσφαλτο..... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Απολαυστικο τσαγακι κεραστηκε πανω στη Κατεχακη σε Volvo S60 , πιθανοτατα διλιτρη τουρμπο με τα 180 αλογατα, καθως αυτη ειναι η βασικη εκδοση.

Ο τυπος την πηγαινε ταπα, αλλα στις στροφες πανω τον ξεβρακωσα κανονικα. ακολουθουσα απο πισω του κολλημενος και προσπαθουσε να κρατηθει στο δρομο στα στροφιλικια για να μην τον προσπερασω. με το που περασα μπροστα του το παραμυθι τελειωσε....

Link to comment
Share on other sites

Απολαυστικο τσαγακι κεραστηκε πανω στη Κατεχακη σε Volvo S60 , πιθανοτατα διλιτρη τουρμπο με τα 180 αλογατα, καθως αυτη ειναι η βασικη εκδοση.

Ο τυπος την πηγαινε ταπα, αλλα στις στροφες πανω τον ξεβρακωσα κανονικα. ακολουθουσα απο πισω του κολλημενος και προσπαθουσε να κρατηθει στο δρομο στα στροφιλικια για να μην τον προσπερασω. με το που περασα μπροστα του το παραμυθι τελειωσε....

αχ αυτη η κατεχακη

τον τελευταιο καιρο εχει πεσει πολυ λιπτον σε κατι μεγκαν κλιο 206 και αλλα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτη η κατεχακη

τον τελευταιο καιρο εχει πεσει πολυ λιπτον σε κατι μεγκαν κλιο 206 και αλλα :rolleyes:

Η κατεχακη εχει αναστεναξει πια απο τα πολλα τσαγακια. Αλλα τα σηκωνει η ατιμη, δεν τα σηκωνει?? :o

Link to comment
Share on other sites

Η κατεχακη εχει αναστεναξει πια απο τα πολλα τσαγακια. Αλλα τα σηκωνει η ατιμη, δεν τα σηκωνει?? :rolleyes:

με τις στροφες αυτες αν τα σηκωνει λεει? αλλα θελει και λιγη προσοχη γιατι σχεδον ολες εχουν αναποδη κληση

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη στην κατεχακη και ειδικα πρωινες ωρες που εχει υγρασια, εχουν ψωνισει πολλοι οικοπεδο εκει !! Η ευθεια παντως πριν την μεγαλη στροφη ειναι ολα τα λεφτα !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.