Jump to content
pathos

απορια για Service...

Recommended Posts

εχει κανεις ρε παιδια εμπειρια η γνωμη για το service του Ρωρρη?? πλησιαζει το πρωτο service και δεν εχω αποφασισει ακομα που να το παω...Ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις ρε παιδια εμπειρια η γνωμη για το service του Ρωρρη?? πλησιαζει το πρωτο service και δεν εχω αποφασισει ακομα που να το παω...Ευχαριστω πολυ!!

Εγω προσωπικα εχω μεινει ευχαριστημενος. Προτιμω ομως να το πηγαινω στην λυκοβρυση παρα στην πλαπουτα γιατι , πες το τυχη, πες το οτι θες, εχει λιγοτερη κινηση. Τωρα, εδω μεσα μπορουν να ειπωθουν πολλες γνωμες.

Link to comment
Share on other sites

Για Ρωρρη δεν εχω γνωμη αλλα ανεπιφυλακτα θα σου συστησω το Φιλοσιδη στο Βυρωνα. Αψογη εξυπηρετηση, μ αφησαν να ειμαι εκει στην αλλαγη λαδιων και δε στραβωσαν που τους πηγα τα δικα μου λαδια. Πολυ καλες τιμες - 30ε εργατικα μου πηρε.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστημενος εχω μεινει και εγω απο ρωρρη (πλαπουτα) αλλα τιμες τσιμπιμενες!

160 ευρω πρωτο σερβις ειναι ... πολλα!

Link to comment
Share on other sites

Για Ρωρρη δεν εχω γνωμη αλλα ανεπιφυλακτα θα σου συστησω το Φιλοσιδη στο Βυρωνα. Αψογη εξυπηρετηση, μ αφησαν να ειμαι εκει στην αλλαγη λαδιων και δε στραβωσαν που τους πηγα τα δικα μου λαδια. Πολυ καλες τιμες - 30ε εργατικα μου πηρε.

Να προσθεσω οτι αμα εχεις και αυτοκολλητα του κλαμπ πανω στο τουτου σου μπορει να σε προσεξουν και περισσοτερο. :D

Σε εμενα επιασε παντως στον Φιλοσιδη μαλλον.Απο αυτα που θυμαμαι αυτη τη στιγμη να πω οτι με φωναξανε να ειμαι διπλα στο μηχανικο απο μονοι τους κατα την διαρκεια των εργασιων(ενω τους αλλους τους διωχνανε),με κερασανε καφε , κατι ρυθμισεις στις πορτες που εφαρμοζανε λιγο πιο ψηλα χωρις χρεωση, καναμε μαζι με τον αρχιμηχανικο βολτα το αυτοκινητο και μια γενναια εκπτωση στο τελος.Οποτε εγω προτεινω ανεπιφυλακτα Φιλοσιδη.

Για αυτο σας λεω βαλτε αυτοκολλητα του κλαμπ μας και δεν θα χασετε. B)

Edited by geok100
Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο αλλα για να μην ανοιγω νεο θεμα....

το tsi στα 45000χλμ πρεπει να κανει επισημο service? γιατι δεν βλεπω κατι στο book service και μου φαινετε περιεργο ή εγω ειμαι γκαβος :D

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο αλλα για να μην ανοιγω νεο θεμα....

το tsi στα 45000χλμ πρεπει να κανει επισημο service? γιατι δεν βλεπω κατι στο book service και μου φαινετε περιεργο ή εγω ειμαι γκαβος :thumbsup:

ευχαριστω

Αν και οφ-τοπικ θελει καθε 15000 χλμ.

Οσο για τα αυτοκολλητα επικοινωνια με τον doumasj η στις συναντησεις του κλαμπ .

Edited by geok100
Link to comment
Share on other sites

Στα 45000 Km σίγουρα θέλει λάδια (κάθε ΤΟ ΠΟΛΥ 15000Km) και μάλλον μπουζί. Εγώ είμαι στα 32000 Km και δεν έχω αλλάξει ούτε τακάκια (δε χρειάζεται ακόμη). Μάλλον θα τα φτάσω ως τα 45000Km τα τακάκια και ίσως να συμπέσει και με τα λάστιχα (3 χρόνια με τα μαμίσια υπολογίζω να έχω φτάσει).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.