Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Εκδρομή 2009

Recommended Posts

η δευτερη ηταν στη καλαμπακα την πρωτη την εφαγα μολις φτασαμε στο νησι...με σταματησε για τα φιμε αλλα

τελικα με εγραψε για το διπλωμα οτι δεν το ειχα μαζι μου...80ευρω κ αφαιρεση διπλωματος για 10 μερες

ηταν η κλιση για τα φιμε B)

:blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Γύρισα και εγώ...

Να πω 1ον ένα μεγάλο ευχαριστώ στα μέλη, που για ακόμα μια φορά μας τίμησαν με την παρουσία τους, και έκαναν το τέλος της εκδρομής να μοιάζει με χωρισμό! Ότι και να πω είναι λίγο. Χάρηκα που είδα καινούργια άτομα στο club, να συμμετέχουν και να είναι τόσο ζεστά με άτομα που βλέπουν για πρώτη ίσως φορά. Η κάψα μου τώρα είναι για την επόμενη πανελλήνια.

Για το βράδυ του Σαββάτου... μμμμ.... ας μιλήσει η ανισόρροπη κάμερα (aka doumasj) που πρέπει να έχει κοντά σε αριθμό φωτογραφίες, όσο μια βδομαδιάτικη μισθοδοσία. Δεν θυμάμαι καλά...

Ααααα ψέμματα... αν σήμερα το πρωί δεν ακουγόταν καλά στους δέκτες σας η Μενεγάκη, φταίνε τα ποτά που ήταν μπόμπα (όχι όλα, αλλά αυτά μετά το 10ο-11ο ποτήρι).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρασα ΥΠΕΡΟΧΑ!

Όλα ηταν πολύ καλά οργανομένα, κάναμε τις βόλτες μας, γνώρισα καίνούρια μέλη όπως ο Στέφανος απο Κέρκυρα, ήπια τόσες πορτοκαλάδες το Σάββατο βράδυ που μέθησα χωρίς αλκοόλ...................

Κάναμε παρέα με μέλη που ήδη ήξερα απο τις Πέμπτες όπως ο Σωτήρης, Αλέξης.....

Γενικά ηταν πολύ ωραία! Δεν ήθελα να τελειώσει όλη αυτή η φάση!!!

Μπράβο στους Διοργανωτές!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρασα ΥΠΕΡΟΧΑ!

Όλα ηταν πολύ καλά οργανομένα, κάναμε τις βόλτες μας, γνώρισα καίνούρια μέλη όπως ο Στέφανος απο Κέρκυρα, ήπια τόσες πορτοκαλάδες το Σάββατο βράδυ που μέθησα χωρίς αλκοόλ...................

Κάναμε παρέα με μέλη που ήδη ήξερα απο τις Πέμπτες όπως ο Σωτήρης, Αλέξης.....

Γενικά ηταν πολύ ωραία! Δεν ήθελα να τελειώσει όλη αυτή η φάση!!!

Μπράβο στους Διοργανωτές!!!

1.Μονο υπεροχα???????????????? tongue.giftongue.giftongue.gif

2.Εννοια σου ηπια εγω για σενα B):blink:

3. Οντως ο Στεφανος οολα τα λεφτα

4. Ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ +100000000000000000 στους διοργανωτες :blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι να έχω μείνει άφωνος!!! Πολλά μπράβο σε όλους που το έκαναν πραγματικότητα!!! Αναμένουμε το επόμενο γρήγορα παιδιά μην καθυστερούμε....B)^_^:blink:^_^:blink:^_^:blink:^_^^_^^_^

Link to comment
Share on other sites

οΣτεφανος ,εκτος απο ευχαριστος ανθρωπος ειναι και παρα πολυ καλο παιδι........

ειχα παει το καλοκαιρι Κερκυρα και με εκανε να νιωθω πιο ανετα και απο το σπιτι μου.....

;):lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Passatebo, και ο αρχαιότερος αστυνομικός, την ώρα που μας έκοβε την κλήση ο συνάδεφός του, μας ρώτησε πώς μας φαίνεται η Λευκάδα.

Πολύ όμορφο νησί πάντως! Δεν το είχα επισκεφτεί και πραγματικά χόρτασαν τα μάτια μου όμορφες εικόνες!

Χρήστο, στο χρωστάω την επόμενη φορά να είσαι ξέγνοιαστος από οδήγηση και πιθανές κακοτοπιές.

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε ολα τα παιδια που το διοργανωσαν.

Το ξενοδοχειο ηταν τελειο.

Η θεα ηταν απιστευτη.

Η θερμενομενη πισινα ηταν απλα τελεια.Λες και ημουν στον παραδεισο.Μαγιο δεν ειχα αλλα πηγα και πηρα απο το Νυδρι.

Χαλαρωσα λοιπον εκει και μετα πηγα και εκανα την επιθεση μου με τα υποβρυχια στο people.

Τελικα οπως ειπε και ο προεδρος τους γ....α.Εχασα ομως ενα υποβρυχιο.Α ρε Θανασακη πρωτη σου παννεληνια και σε πηρε ο υπνος μεσα στο club.

Νικος και Σωτηρης ακολουθησαν τον Θαναση.

Τελικα ρε παιδια ερχεστε για να γλεντησετε ή για να κοιμηθητε στο club. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τους ξεσκισα ολους μεταφορικα και κυριολεκτικα. new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Εχουμε αποτελεσματα

Ντουμας εχασε 5 κουμπια απο το πουκαμισο.Τα 2-3 εγω, τα αλλα δεν ξερω. ;):lol:

Θοδωρης εχασε 1 κουμπι απο το πουκαμισο που του ειχε κανει δωρο η πεθερα. :lol::lol:

Κοσμας εχασε 1-2 κουμπια απο το πουκαμισο.

Αντρεας του εκανα την μπλουζα με V γιατι κανονικη δεν του πηγαινε ;):D:D

Φανης του εκανα την μπλουζα S γιατι ειχε σκασει το παιδι απο τον πολυ χορο. :lol::lol::lol:

Σπασαμε και 5-6 ποτηρια.

Πηγα να κατεβασω την κουρτινα την ξυλινη αλλα τελικα δεν μπορεσα.

Τους εβγαλα εξω απο το club για γυροβολια και χορεψανε ολοι. Ε ρε γλεντια. :D:D

Αφου δεν μας δειρανε καλα ειμαστε. :lol::lol::lol::lol:

Συνολο 3 μπουκαλια στο τραπεζι μας και 37 μπυρες. ΟΕΟ!!!!!!! Πολλα τα υποβρυχια... Στολος ολοκληρος.

Φαγαμε μετα και την κρεπουλα μας που μας την σερβιρε η Κωνσταντινα. :lol::lol::lol:

Τον προεδρο τον πηρε ο υπνος στην κρεπερη και εγω του πεταγα νερο. :lol::lol:

Ε ρε τί έχει να γίνει το 2ήμερo αυτό στην Λευκάδα....

Παγουρίστα ετοιμάσου....Μόνο αυτό σου λέω....

Γιαννακη οταν φτασεις τον στολο μου ελα να μου πεις!!!!!!!!

όσο για σένα κ. Pagourista εγώ δεν λέω πολλά.....αλλά ποιος δεν το αντέχει μας το έχει δείξει....κράτα μικρό καλάθι γιατί θα σε ποτίζω μέχρι να φύγεις...Εγώ είμαι πανέτοιμος.....

και ξανα λεω Γιαννακη οταν φτασεις τον στολο μου ελα να μου πεις!!!!!!!!

Perasame teleia!!!!
Το υποβρύχιο του παγουρίστα βυθίστηκε στα ρηχά... μια και ... ήπιε τα μισά ποτά απο τις άλλες φορές... Οπότε ας το παίζει... νικητής!!!! Δεν ξεχνώ όμως ότι τα Ιωάννινα πάθανε πανολεθρία μια και το μισό υποβρύχιο... κοιμόταν πάνω στην καρέκλα μη μπορώντας να "σηκώσει" το περισκόπιο του....!!!! Τους τίναξε η βόμβα παλιάς σχολής νετρονίων - αλκοόλης - τζόνυ...

Ντούμα... ήσουν καλό παιδί εσύ.... δεν έχω να πω τίποτα... εκτός απο το γιατί το πρωί του Σαββάτου έφυγες με σκισμένο πουκάμισο...????????

Ευχαριστούμε και τους πιλότους της επιστροφής Ελευθερία, Αντώνη, Σπύρο και Ανδρεα ... που μετέφεραν τους "τραυματίες" μας από τον χώρο της υποβρύχιας ναυμαχίας πίσω στην μονάδα.... "ολικής επαναφοράς"!!!!!

Αυτά προς το παρόν.... από την Λευκάδα... Ραντεβού στην Αθήνα για τα υπόλοιπα σχόλια... Τώρα πάω να μαζέψω κι εγώ τα κουμπιά μου.. και να θυμήσω στον Σωτήρη τι ήθελε να πει... "κατά δεύτερο"...

Κοσμα ειδαμε πιο υποβρυχιο βουλιαξε και το ειδαν και αλλοι.Μαζεψε τα κουμπια σου τωρα. :lol::lol::lol:

Οσο για τον Ντουμα ηταν καλο παιδι γιατι δεν επινε.Φοβοταν μην χαλασει το image. :D:D

Και η μεγαλυτερη κοτα ολων των εποχων αποδειχτηκε ο NOS που μετα απο ολες τις απειλες οτι θα με ισοπεδωσει στην ναυμαχια

το αποτελεσμα ηταν ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ CLUB. :lol::lol::lol::lol:

Κατσε εκει με το χρυσαφουλι σου και ασε τα δυσκολα σπορ για κανεναν αλλο.

Ραντεβου στην επομενη.

Vwclub Iωαννινων ''Υποβρυχιο Παπανικολης'' new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικα οπως ειπε και ο προεδρος τους γ....α.Εχασα ομως ενα υποβρυχιο.Α ρε Θανασακη πρωτη σου παννεληνια και σε πηρε ο υπνος μεσα στο club.

Νικος και Σωτηρης ακολουθησαν τον Θαναση.

Δεν με πήρε ο ύπνος... Αρνούμαι την κατηγορία. Έφυγα με τον Νίκο, για προφανείς λόγους. Αλλά η αλήθεια είναι πως δεν άντεχα να πιω άλλο.

Και η μεγαλυτερη κοτα ολων των εποχων αποδειχτηκε ο NOS που μετα απο ολες τις απειλες οτι θα με ισοπεδωσει στην ναυμαχια

το αποτελεσμα ηταν ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ CLUB. ;):lol:;):D

Κατσε εκει με το χρυσαφουλι σου και ασε τα δυσκολα σπορ για κανεναν αλλο.

Vwclub Iωαννινων ''Υποβρυχιο Παπανικολης'' new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Δεν μπορούσε να έρθει... Είχε meeting το πρωί...

Παγούρι σε αυτή τη ναυμαχία, μπορεί να βγήκες νικητής... Θα υπάρξουν κι'άλλες...

Link to comment
Share on other sites

Ειδες , τελικα ειμαστε καλα παιδια οι ντοπιοι!!!! Υπο αλλες συνθηκες μπορει να χαλουσε κ η εκδρομη αν αρχιζε να παιρνει διπλωματα αδειες κ τετοια !!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΠΙΑ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που με στεναχωρησε ηταν οτι δεν βρηκα αλλο PASSAT να εχει παρεα ο passateboss μου ! Κ οτι δεν ηρθε κανενας αλλος απο τη λευκαδα , ενα νησι γεματο VW !!!!!

Ρε παιδια......η γη ακομα γυριζει?????? :excl:;):lol:

Η γη ηταν παντα στογγυλη κ βαση τον Γαλιλαιο πανω γυρνουσε ...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που με στεναχωρησε ηταν οτι δεν βρηκα αλλο PASSAT να εχει παρεα ο passateboss μου ! Κ οτι δεν ηρθε κανενας αλλος απο τη λευκαδα , ενα νησι γεματο VW !!!!!

Ενα και μοναδικο!!!!!! :excl:

Η γη ηταν παντα στογγυλη κ βαση τον Γαλιλαιο πανω γυρνουσε ...

Πολλαπλασιασε επι ;):lol::whistling: ====== teetotum.pngteetotum.png

Link to comment
Share on other sites

Ενα και μοναδικο!!!!!! :excl:

Ηταν η ναυαρχιδα του στολου VW στο νησι , αν κ το ποιο αργο.... Αργο αλλα επιβλητικο ..... Κ οποιος με πει ψωνιο θα φαει κλιση .. Η ειμαι εξουσια η οχι ...

Edited by Speedy
fixed quote code
Link to comment
Share on other sites

Ηταν η ναυαρχιδα του στολου VW στο νησι , αν κ το ποιο αργο.... Αργο αλλα επιβλητικο ..... Κ οποιος με πει ψωνιο θα φαει κλιση .. Η ειμαι εξουσια η οχι ...

Εισαι εισαι τα'παμε αυτα στα διοδια εξαλλου tongue.gif

Edited by Speedy
fixed quote code
Link to comment
Share on other sites

Εισαι εισαι τα'παμε αυτα στα διοδια εξαλλου tongue.gif

H μασκα εκανε δουλεια τουλαχιστον στα διοδια ;;;;

Edited by Speedy
fixed quote code
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε αποτελεσματα

Ντουμας εχασε 5 κουμπια απο το πουκαμισο.Τα 2-3 εγω, τα αλλα δεν ξερω. :D:huh:

Θοδωρης εχασε 1 κουμπι απο το πουκαμισο που του ειχε κανει δωρο η πεθερα. :lol::lol:

Κοσμας εχασε 1-2 κουμπια απο το πουκαμισο.

Αντρεας του εκανα την μπλουζα με V γιατι κανονικη δεν του πηγαινε :wacko::D:D

Φανης του εκανα την μπλουζα S γιατι ειχε σκασει το παιδι απο τον πολυ χορο. :lol::lol::lol:

Σπασαμε και 5-6 ποτηρια.

Πηγα να κατεβασω την κουρτινα την ξυλινη αλλα τελικα δεν μπορεσα.

Τους εβγαλα εξω απο το club για γυροβολια και χορεψανε ολοι. Ε ρε γλεντια. :D:D

Αφου δεν μας δειρανε καλα ειμαστε. :lol::lol::lol::lol:

Συνολο 3 μπουκαλια στο τραπεζι μας και 37 μπυρες. ΟΕΟ!!!!!!! Πολλα τα υποβρυχια... Στολος ολοκληρος.

Φαγαμε μετα και την κρεπουλα μας που μας την σερβιρε η Κωνσταντινα. :lol::lol::lol:

Τον προεδρο τον πηρε ο υπνος στην κρεπερη και εγω του πεταγα νερο. :lol::lol:

Χαμένε, 3 κουμπιά μου έχασες και από το δικό μου πουκάμισο (και ήταν και καινούριο π**στη!)

Όσο για το νερό στην κρεπερί... δεν το θυμάμαι (θα σε σκίσω !@#!3@Ρ$#!@#)

Αααααααααα..... και ξέχασα να πω, Πετράκη και Μανωλάκη που ήσασταν; Γιατίιιι δεν φανήκατε παλιόπαιδα; Τι να σας πω... εσείς χάσατε...

Link to comment
Share on other sites

:whistling::whistling::whistling::D

Εσύ δεν φόραγες την μάσκα όταν φταρνιζόσουν!!! Το ότι δεν κόλλησα γρίπη είναι θαύμα!!!

Δεν είπες για τα "μπαλέτα" που σε επισκέφτηκαν όταν έλειπα από το δωμάτιο tongue.giftongue.giftongue.gif και το κρατάς μυστικό εεεε???

Link to comment
Share on other sites

Πέρασαμε πολύ όμορφα (εγώ και ο σκύλος :D ) ¶λλη μια πολύ καλά οργανωμένη εκδρομή τελείωσε. Συνχαρητήρια στα παιδιά που την οργανώσαν. Ευχαριστώ πολύ ιδιαιτέρως τον Κοσμά kouliss για την υπομονή που είχε μαζί μου για διορθώσεις - ακυρώσεις δωματίων κλπ

Χάρηκα που γνώρισα τον Σίμο και τον Τάσο 2 εξαιρετικά παιδιά που μας τιμούν τον τελευταίο καιρό με την παρουσία τους και ας μην έχουν VW και εχουν γίνει και VIP members. Αυτά είναι μέλη προς μίμηση κατά την γνώμη μου.

Svoura: οτι και αν πω για εσένα είναι λίγο. Είναι αυτό που λένε δεν έχω λόγια....

Gravedigger: Χάρηκα πολύ που σε είδα μετά απο πολύ καιρό.

Μεγάλοι απόντες Nikkosnet & Maggie, whitevgti & Ιωάννα.

Σε ολο το δρομο ενα μπλοκο δεν ειδα ... Κ σας ρε παιδια σας ματιασανε .... Ο lupakos κ ο svouras φταινε φαγωθηκαν με μας τα καλα παιδια τους αστυνομους....

Οντως είχε πολλά μπλόκα 2 στο Μεσσολόγγι και τουλάσχιστον αλλά 2 στην Αμφιλοχία. Ευτυχώς δεν σταμάτησαν εμένα. Κρίμα ρε γμτ τόσες κλήσεις τόσα λεφτά. Δεν τα κάναμε υποβρύχια :D :D :rolleyes: Σημασία έχει οτι φτάσαμε όλοι καλά.

Παιδιά τι να έχω μείνει άφωνος!!! Πολλά μπράβο σε όλους που το έκαναν πραγματικότητα!!! Αναμένουμε το επόμενο γρήγορα παιδιά μην καθυστερούμε....:D^_^:whistling:^_^:whistling:^_^:whistling:^_^:D^_^

Χάρηκα που γνώρισα εσένα και την παρέα σου. Μην ντρέπεστε να μιλκάτε με τα υπόλοιπα μέλη δεν τρώνε. Ελπίζω να τα πούμε στην επόμενη εκδρομή.

Link to comment
Share on other sites

Tα καλύτερα διαβάζω ;)

Χαίρομαι που περάσατε όλοι καλά και γυρίσατε σώοι μετά από τόσο αλκοόλ, νεροφίδες!!!! new_iloveyou.gif

Μεγάλοι απόντες Nikkosnet & Maggie, whitevgti & Ιωάννα.

Δεν θα ξανασυμβεί Σπύρο :excl: Η κακιά στιγμή ρε γμτ. Θα τα πούμε και από κοντά ;)

Έλα πάμε για την επόμενη τώρα λέμε! Ο Μάρτης είναι μακρυά???????????? ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ξανασυμβεί Σπύρο :thumbsup: Η κακιά στιγμή ρε γμτ. Θα τα πούμε και από κοντά :)

Έλα πάμε για την επόμενη τώρα λέμε! Ο Μάρτης είναι μακρυά???????????? :thumbsup:

Σε όλους μπορεί να συμβεί εξάλλου τα τελευταία χρόνια έχεις δείξει οτι δεν χάνεις γεγονός και γενικά οτι είσαι παρών σε όλες τις εκδηλώσεις και όχι μόνο σε αυτές. Ελπίζω να τα πούμε σύντομα από κοντά :D

Link to comment
Share on other sites

Το Δ.Σ. θα ήθελε να σχολιάσετε ότι δεν σας άρεσε ή να μας στείλετε τις προτάσεις προκειμένου να βελτιωθούμε ακόμη περισσότερο στο μέλλον.

Με τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.