Jump to content
alexgtt

ψαχνοντας για προγραμμα

Recommended Posts

χωρις να ειμαι προγραμματιστης

απο τα λιγα που γνωριζω εχω διβασει η ακουσει..

δεν ειναι κ οτι καλυτερο για τον εγκεφαλο αυτη η αλαγη.

προκαλει κατι σαν «ζαλη» να το πω απλα και στο τελος απορυθμιζονται τελειως.

μπορει να ειμαι κ λαθος

Link to comment
Share on other sites

τα 150 παντως ειναι μουφα σαν νουμερο αλογων...εκει ειμαι και εχω φρηξει,αν δεν εχει 200 αλογατα το καρο δεν ειναι αμαξα....

Link to comment
Share on other sites

Βασικα θελω να ρωτησω κατι που ισως για εσας που ξερετε να απορησετε με τιν αγνοια μου περι του θεματος..

Οταν λετε ενα προγραμμα κονσερβα ενοειτε οτι ειναι το προγραμμα ετοιμο και ιδιο για ολα τα συγκεκριμενα μοντελα?

Εαν ειναι αυτο τοτε τι ειναι καλυτερο να βαλω ενα προγραμμα κονσερβα ι ενα προγραμμα απο καποιον ο οποιος

μπορει να φτιαξει ενα αξιοπιστο προγραμμα με τις προδιαγραφες (περιπου) που θελω εγω?Εαν φυσικα ειναι εφικτο να φτιαχνουν

προγραμματα αναλογα με το τι 8ελει ο πελατης..

Link to comment
Share on other sites

Βασικα θελω να ρωτησω κατι που ισως για εσας που ξερετε να απορησετε με τιν αγνοια μου περι του θεματος..

Οταν λετε ενα προγραμμα κονσερβα ενοειτε οτι ειναι το προγραμμα ετοιμο και ιδιο για ολα τα συγκεκριμενα μοντελα?

Εαν ειναι αυτο τοτε τι ειναι καλυτερο να βαλω ενα προγραμμα κονσερβα ι ενα προγραμμα απο καποιον ο οποιος

μπορει να φτιαξει ενα αξιοπιστο προγραμμα με τις προδιαγραφες (περιπου) που θελω εγω?Εαν φυσικα ειναι εφικτο να φτιαχνουν

προγραμματα αναλογα με το τι 8ελει ο πελατης..

Ετσι οπως τα αντιλαμβανεσαι ειναι. Στο προγραμμα μιας μεγαλης επωνυμης εταιριας(κονσερβα) θα εχεις την αξιοπιστια. Αν ομως στο μελλον εχεις σκοπο ν αλλαξεις περιφερειακα, ισως να ειναι καλυτερα καποιο custom προγραμμα, το οποιο ο προγραμματιστης θα φτιαξει στα μετρα σου. Η αξιοπιστια ενος τετοιου προγραμματος εξαρταται απο τον επαγγελματια. Οπως καταλαβαινεις, το ποιο προγραμμα ειναι καλυτερο, ειναι απολυτως σχετικο. Edited by Christos4mot
Link to comment
Share on other sites

Βασικα θελω να ρωτησω κατι που ισως για εσας που ξερετε να απορησετε με τιν αγνοια μου περι του θεματος..

Οταν λετε ενα προγραμμα κονσερβα ενοειτε οτι ειναι το προγραμμα ετοιμο και ιδιο για ολα τα συγκεκριμενα μοντελα?

Εαν ειναι αυτο τοτε τι ειναι καλυτερο να βαλω ενα προγραμμα κονσερβα ι ενα προγραμμα απο καποιον ο οποιος

μπορει να φτιαξει ενα αξιοπιστο προγραμμα με τις προδιαγραφες (περιπου) που θελω εγω?Εαν φυσικα ειναι εφικτο να φτιαχνουν

προγραμματα αναλογα με το τι 8ελει ο πελατης..

Οπως σου ειπα και απο κοντα.Προγραμα στον eXelixis κουλερ και σκαστρα forge(αν βγαζει.Δν μπορω να βρω καποιο λινκ τωρα για TSI) και εξατμιση μιλτεκ.

Link to comment
Share on other sites

το τιμολογιο του το ειπες για ολα αυτα?

Μου ειπε τις τιμες περιπου και χλωμιασα αλλα ενταξει για αρχη σκεφτομαι να μπει μονο το προγραμμα αλλα δεν ξερω ...χωρις το cooler

η θερμοκρασια πιστευω θα παει στα υψη αν κανω καποιο ανοιγμα ..

Καλα για την εξατμιση δεν το συζηταω καν.. θα αργησει να μπει ...

Και κατι εκτος θεματος ... η μεγαλυτερη θερμοκρασια λαδιων που ειδα μεχρι στιγμης πατημενος στην εθνικη ηταν 105 ειναι κανονικο ή πολυ?

Link to comment
Share on other sites

το τιμολογιο του το ειπες για ολα αυτα?

Ναι.Ειπαμε να το κανουμε πολυ καλο πρωτο σταδιο! Αλλιως ας βαλει ενα προγραμμα και ας το αφησει ετσι!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως τα αντιλαμβανεσαι ειναι. Στο προγραμμα μιας μεγαλης επωνυμης εταιριας(κονσερβα) θα εχεις την αξιοπιστια. Αν ομως στο μελλον εχεις σκοπο ν αλλαξεις περιφερειακα, ισως να ειναι καλυτερα καποιο custom προγραμμα, το οποιο ο προγραμματιστης θα φτιαξει στα μετρα σου

Δεν είναι ετσι ακρβώς υπάρχουν διαφορετικά files για αλλαγη περιφεριακών και στις επώνυμες εταιρείες.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω εχω προγραμμα της overload και ειμαι υπερευχαριστημενος αισθητη πολυ η διαφορα στα ψηλα που κρεμουσε και απο οτι εχουμε δει σε γραφηματα πολυ καλυτεροι απο revo abt βεβαια καει και περισσοτερο αλλα ετσι ειναι αυτα ενα σταβλο αλογα εχουμε πρεπει να τα ταισουμε

Link to comment
Share on other sites

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΕΓΓΥΗΣΗ, ΤΟ ΕΧΩ 20.000 ΧΙΛ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

popeye.gifpopeye.gif τρομερο value for money new_lol.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif .....μα καλα εκει δεν πληρωνεις αλογα αλλα εγγυηση,.....πλουσιους τους εχετε κανει βρε...900 ευρο/30=30 ευρο το αλογο!!!!απιστευτο!!!!πεφτουν τα μαλλια μου απτις τιμες τους...παντως καλα κανουν,μη γινουν και κλεφτες τα παιδια.... thumbsdown.gifshockgun.gifshockgun.gifrocket.gifmachinegun.gifprotest.gifprotest.gif:ninja: Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.