Jump to content
mikebart

Πρόβλημα στην τοποθέτηση Cruise Control

Recommended Posts

Αν ειναι συμβατος (στα περισσοτερα ειναι) το κοστος ειανι γυρω στα 100 ευρω.

70 το ανταλλακτικο (μπρατσακι των φλας με το cc) και κανα 30-35 εργατικα ηλεκτρολογου.

Οι τιμες μπορει να εχουν αλλαξει πλεον λογω ΦΠΑ 23%.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν πολον ειδων cruise control για το golf 5. γιατι εγω παριγκηλα ενα απο ενα site και απο ειδα εχει κουμπι πανω on off ενω ειδα αλλο εδο μεσα που εχει κουμπι On cancel off. το ιδιο και τα δυο. τεριαζουν και τα 2? σιγκεκριμενα εχει part number 1K0953513A

Edited by pants_
Link to comment
Share on other sites

Παιδια 1 ερωτηση αν καποιος ξερει, εβαλα και'γω το cc εκανα και αποκ. vag com ολα δουλευουν ρολοι αναβει και η πρασινι ενδηξει, αλλα δε μου διχνει αριστερα κατω τα χιλ. στα ποσα ειναι ρυθμησμενο, μετα απο cancel κανει resume kanonika.

Exei ενα κιτρινο καλοδιακι μεσα που πρεπει να συνδεθει καπου για να δουλεψει αλλα που? ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν πολον ειδων cruise control για το golf 5. γιατι εγω παριγκηλα ενα απο ενα site και απο ειδα εχει κουμπι πανω on off ενω ειδα αλλο εδο μεσα που εχει κουμπι On cancel off. το ιδιο και τα δυο. τεριαζουν και τα 2? σιγκεκριμενα εχει part number 1K0953513A

ας με βοηθησει καπιος αν ειναι να το πληροσω για να μου το στηλουν. το βρηκα 30ευρο και 9 τα μεταφορικα απο γερμανια μεταχειρισμενο.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σε αντιπροσωπεια και ρωτησα και μου ειπαν οτι αυτη τη περιοδο παιζει ενα προβλημα με το προγραμμα τους και δε ξερουν αν θα λειτουργει σε περιπτωση που μου το βαλουν... τι εννοουν??? :/

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σε αντιπροσωπεια και ρωτησα και μου ειπαν οτι αυτη τη περιοδο παιζει ενα προβλημα με το προγραμμα τους και δε ξερουν αν θα λειτουργει σε περιπτωση που μου το βαλουν... τι εννοουν??? :/

Τί να εννοούν? .. απλά σε ξεφορτώθηκαν διακριτικά.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

μολης σημερα περασα τον διακοπτη απο το cruise control. δεν λειτουργει ομως γιατι θελει κωδικοποιηση. μπορει καπιος απο εδω που εχει καλοδιο και ξερει να συναντιθουμε καπου στην θεσσαλονικι να μου το κανει?

Link to comment
Share on other sites

ναι ο κοσμας που το εκανε κ σε μενα στην συναντηση που ειχαμε.

καναμε πειραματα με το δικο μου οποτε εσυ εισαι 1 λεπτο υποθεση

Link to comment
Share on other sites

ναι ο κοσμας που το εκανε κ σε μενα στην συναντηση που ειχαμε.

καναμε πειραματα με το δικο μου οποτε εσυ εισαι 1 λεπτο υποθεση

Ναι θυμαμαι ειμουν και εγω στην συναντηση. Τοθεμα ομως ειναι το ποτε γιατι ισως ξανα αργηση η επομενη συναντηση. Αλαξες καιεγκεφαλο? Πια εκδοση εχεις? Εγω το gt sport

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου η πανελληνια αν ερθεις ειναι στην κατερινη την 28η Οκτ, εκει ολο και καποιος θα ξερει.διαφορετικα στειλε μου το κιν εαν μπορεσουμε να το κανουμε πιο συντομα καμια μερα που θα ειμαστε free απο δουλειες.

εγκεφαλο επρεπε να αλλαξω γιατι εβαλα κ πολυλειτουργικο τιμονι...αν εβαζα σκετο cc δε θα ειχα προβλημα με τον μαμα εγκεφαλο.ειναι αν θυμαμαι καλα midline ο οποιος δεχεται cc αλλα οχι κουμπακια εκει πρεπει να εχεις highline.

ΥΓ θυμαμαι οτι ησουν κ εσυ ενα μαυρο golf εχεις :p

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου η πανελληνια αν ερθεις ειναι στην κατερινη την 28η Οκτ, εκει ολο και καποιος θα ξερει.διαφορετικα στειλε μου το κιν εαν μπορεσουμε να το κανουμε πιο συντομα καμια μερα που θα ειμαστε free απο δουλειες.

εγκεφαλο επρεπε να αλλαξω γιατι εβαλα κ πολυλειτουργικο τιμονι...αν εβαζα σκετο cc δε θα ειχα προβλημα με τον μαμα εγκεφαλο.ειναι αν θυμαμαι καλα midline ο οποιος δεχεται cc αλλα οχι κουμπακια εκει πρεπει να εχεις highline.

ΥΓ θυμαμαι οτι ησουν κ εσυ ενα μαυρο golf εχεις :p

Ναι. Κοιτα δεν ξερω αν θα μπωρεσω να ερθω στο πανελινειο. Οσο για το τηλεφωνω μου στο στελνω. Να παμε για κανενα καφεδακι και να μου το κανεται κιολας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.