Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

οποτε αυτη που βρηκα μια χαρα ειναι.τα εχει ολα μεσα με απαλλαγη 300ευρω.αυτο σημαι νει πως για οποιαδηποτε ζημια θα πληρωνω εγω τα 300????

γιατι βρηκα και μια της interamerican με 400 ευρω αλλα 1000 ευρω απαλλαγη οποτε δεν συμφερει

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να αλλαξουμε θεμα ... ωραιο καιρο εχει σημερα παμε καμια βολτα με τις πολαρες μας(φυσικα ολοι ειναι ευπροσδεκτοι)..!

Edited by Andreasf2
Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να αλλαξουμε θεμα ... ωραιο καιρο εχει σημερα παμε καμια βολτα με τις πολαρες μας..!

περιμενω τοσο καιρο να παρω το αμαξι και χθες που δεν δουλευα πρωι εκατσε αργια λογο τοπικης εορτης σημερα που εχω ρεπο ο προισταμενος στο μηχανολογικο για να βγουν πινακιδες ελειπε και αυριο που θα ειναι εκει δουλευω πρωι!!!!τυχαιο ,δεν νομιζω!!!!!!!!!!!οποτε παμε για παρασκευη και βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

περιμενω τοσο καιρο να παρω το αμαξι και χθες που δεν δουλευα πρωι εκατσε αργια λογο τοπικης εορτης σημερα που εχω ρεπο ο προισταμενος στο μηχανολογικο για να βγουν πινακιδες ελειπε και αυριο που θα ειναι εκει δουλευω πρωι!!!!τυχαιο ,δεν νομιζω!!!!!!!!!!!οποτε παμε για παρασκευη και βλεπουμε

Αντε με το καλο να το παραλαβεις κ καλοταξιδο... εγω μεχρι 22/02 θα το εχω στα χερια μου...!!! :hyper:

Link to comment
Share on other sites

θα σε παρω εγω μαζι σημερα και ξανα παμε παρασκευη :hyper:

εχε χαρη που εισαι μακρια αλλιως θα πηγαιναμε

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο να το παραλαβεις κ καλοταξιδο... εγω μεχρι 22/02 θα το εχω στα χερια μου...!!! :hyper:

για να δουμε θα το παραλαβω ποτε?1,5 μηνας εχει περασει απο τοτε που το παραγγειλα

Link to comment
Share on other sites

Εγω που το εχω παραγγειλει απο 20/10/2010 τι να πω???

προφανως εχεις βαλει εξτρα για αυτο.καλη υπομονη :hyper:

Link to comment
Share on other sites

εχε χαρη που εισαι μακρια αλλιως θα πηγαιναμε

Οντως τωρα το ειδα απο που εισαι.. Δεν πειραζει οποτε ερθεις παμε ! (σορρυ για το οφφ τοπικ)

Link to comment
Share on other sites

Άσε!!

Εγώ 27/8/2010 χωρίς οροφή και ακόμα δεν το εχω πάρει!!!!!!!

Μήν ξύνετε πληγες!!!!!!!!!!!

τιιιιι??????????εσυ εισαι τραγικος!

καλα εγω 29/11/2010 χωρις εξτρα και εχει ερθει.μεθαυριο το παιρνω.

εσυ απο τον 8/2010 τι κανεις?τι σου ειπαν?να τους βρισεις μιλαμε για 5 μηνες τι κανουν?ενα εξαρτημα τη μερα να βαζανε θα το ειχαν φτιαξει 2 φορες!!!!! :hyper:

Link to comment
Share on other sites

τιιιιι??????????εσυ εισαι τραγικος!

καλα εγω 29/11/2010 χωρις εξτρα και εχει ερθει.μεθαυριο το παιρνω.

εσυ απο τον 8/2010 τι κανεις?τι σου ειπαν?να τους βρισεις μιλαμε για 5 μηνες τι κανουν?ενα εξαρτημα τη μερα να βαζανε θα το ειχαν φτιαξει 2 φορες!!!!! :hyper:

Γιαυτό σου λέω Γά...τω!!

Έχω τσακοθεί τόσες φορές που βαρέθηκα!

Θα έρθει και δεν θα έχω όρςξη να το πάρω έχω ξενερώσει τέρμα όμως.

Γαμώ τον Φιλιππαίο!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό σου λέω Γά...τω!!

Έχω τσακοθεί τόσες φορές που βαρέθηκα!

Θα έρθει και δεν θα έχω όρςξη να το πάρω έχω ξενερώσει τέρμα όμως.

Γαμώ τον Φιλιππαίο!!!!!!!!!!!!!!

τι εχεις βαλει απο εξτρα?

και πως δικαιολογουνται?

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό σου λέω Γά...τω!!

Έχω τσακοθεί τόσες φορές που βαρέθηκα!

Θα έρθει και δεν θα έχω όρςξη να το πάρω έχω ξενερώσει τέρμα όμως.

Γαμώ τον Φιλιππαίο!!!!!!!!!!!!!!

Ωραια παρε και πες τους να το ακυρωσουν και παρτο απο αλλου. Χωρις εξτρα και σου πηρε τοσο πολυ?? ποοο...

Link to comment
Share on other sites

Ωραια παρε και πες τους να το ακυρωσουν και παρτο απο αλλου. Χωρις εξτρα και σου πηρε τοσο πολυ?? ποοο...

1.έχει έξτρα xenon-rcd510-πακετο άνεσης-συναγερμό

2.έχει φορτωθεί και έρχεται οπότε δεν με συμφέρει!

3.Θα έρθει η ώρα που θα θέλουν να πάρουν τα λεφτά τότε να δείς τι θα πάθουν.............

Link to comment
Share on other sites

προφανως εχεις βαλει εξτρα για αυτο.καλη υπομονη :hyper:

Ναι...το αμαξι με το καλο να ερθει θα ειναι Full...οροφη,δερμα,xenon,rcd 510,συναγερμο,παρκ πιλοτ κ cruise control,usb...αντε να ερθει πια ομως...

Link to comment
Share on other sites

Απο τον Φιλιππαιο κ σου εχει καθυστερσει τοσο???τι σου εχουν πει???

Μου έχουν πεί ότι *μη επιτρεπόμενη λέξη* θέλεις να ακούσεις τι άλλο να σου πώ? (και η κοσμοκαρ μαζι)

Link to comment
Share on other sites

Ωραια παρε και πες τους να το ακυρωσουν και παρτο απο αλλου. Χωρις εξτρα και σου πηρε τοσο πολυ?? ποοο...

ΣΥΜΦΩΝΩ!!!

ακου και τη δικη μου ιστορια:

παω στην αντιπροσωπεια του νομου μου τη μοναδικη στο νομο και τους λεω,εχω αυτο το αμαξι (GOLF V tsi 140 72000 μοντελο 12/06) ποσο το παιρνετε με την προοπτικη να παρω το polo gti και μου λενε 9000 ευρω και πως το polo θα ερθει σε 3 μηνες χωρις εξτρα και αν θελω εξτρα κανα 6 μηνο.

ετσι εισαι λεω παω και ρωταω σε αντιπροσωπεια αλλου νομου που την εχει ο ιδιος που εχει και την προηγουμενη και τους λεω τα ιδια και μου λενε στο περνουμε 11000 και το αλλο θα ερθει σε ενα μηνα......

το κορυφαιο της υποθεσης ειναι οτι και τις 2 αντιπροσωπειες τις εχει ο ιδιος!!!!

Link to comment
Share on other sites

1.έχει έξτρα xenon-rcd510-πακετο άνεσης-συναγερμό

2.έχει φορτωθεί και έρχεται οπότε δεν με συμφέρει!

3.Θα έρθει η ώρα που θα θέλουν να πάρουν τα λεφτά τότε να δείς τι θα πάθουν.............

θελουν τα λεφτα πριν την παραδοση...οταν ειναι το τουτου στο τελωνειο...για ποιο λογο σου ειπαν οτι ειχε τοσο μεγαλη καθυστερηση???

ειναι υπερβολικα μεγαλο διαστημα αφου δεν εχεις βαλει οροφη!!!

Link to comment
Share on other sites

Μου έχουν πεί ότι *μη επιτρεπόμενη λέξη* θέλεις να ακούσεις τι άλλο να σου πώ? (και η κοσμοκαρ μαζι)

Τι να πω???Αφου σου ερχετε...Υπομονη κ καλοταξιδο!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά?? Το Σαββατοκύριακο 29 του μηνός κατεβαίνω Αθήνα ...

Στείλτε μου π.μ. όσοι είστε Αθήνα ή όσοι θα τύχει να είστε εκεί να βρεθούμε για καφέ και μετά πάμε κάπου να τραβήξουμε ένα ομαδικό βιντεάκι τα Polakia..

Τα αποσπάσματα θα μπουν στο βιντεάκι νούμερο 3...frantics.giffrantics.gif

Το νούμερο 2 ανεβαίνει την άλλη βδομάδα u tube..thumbsup.pngthumbsup.pngthumbsup.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά?? Το Σαββατοκύριακο 29 του μηνός κατεβαίνω Αθήνα ...

Στείλτε μου π.μ. όσοι είστε Αθήνα ή όσοι θα τύχει να είστε εκεί να βρεθούμε για καφέ και μετά πάμε κάπου να τραβήξουμε ένα ομαδικό βιντεάκι τα Polakia..

Τα αποσπάσματα θα μπουν στο βιντεάκι νούμερο 3...frantics.giffrantics.gif

Το νούμερο 2 ανεβαίνει την άλλη βδομάδα u tube..thumbsup.pngthumbsup.pngthumbsup.png

Επιτελους.....ολο τα ιδια και τα ιδια βλεπυμε στο youtube...θελουμε καινουργιααααα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά?? Το Σαββατοκύριακο 29 του μηνός κατεβαίνω Αθήνα ...

Στείλτε μου π.μ. όσοι είστε Αθήνα ή όσοι θα τύχει να είστε εκεί να βρεθούμε για καφέ και μετά πάμε κάπου να τραβήξουμε ένα ομαδικό βιντεάκι τα Polakia..

Τα αποσπάσματα θα μπουν στο βιντεάκι νούμερο 3...frantics.giffrantics.gif

Το νούμερο 2 ανεβαίνει την άλλη βδομάδα u tube..thumbsup.pngthumbsup.pngthumbsup.png

πρωτα ο θεος παρασκευη παραλαμβανω.αν προλαβω σου στελνω αλλιως θα μπω στο νουμερο 3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.