Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Γεία σου Στέργιο , καλό θα ήταν να μας αναφέρεις κάτι για το αμάξι σου και εδώ . Εξάλλου γιαυτό είναι και η παρουσίαση !!!! Καλή διαμονή και οτι θές εδώ είμαστε !!!!!!!!!!!

 

Να το χαίρεσαι το νέο μικρό σου . Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα .

 

 

Ενα ταπεινο 1.4 ειναι του 2002 μαυρο φοραει bilstein χοντροκαλαμα με hr 5cm ελατηρια ,17 αρες Α8 look  και αποστατες 20mm πισω.Εχει xenon  και απο εσωτερικο μονο πεταλιερες ΤΤ.Μελλοντικα σχεδια ειναι για coilover αναρτηση και οθονη μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Ενα ταπεινο 1.4 ειναι του 2002 μαυρο φοραει bilstein χοντροκαλαμα με hr 5cm ελατηρια ,17 αρες Α8 look  και αποστατες 20mm πισω.Εχει xenon  και απο εσωτερικο μονο πεταλιερες ΤΤ.Μελλοντικα σχεδια ειναι για coilover αναρτηση και οθονη μεσα.

Πολυ καλη η δουλεια σου , εχεις και εσυ μεσα σου μια τρελα βελτιωσης. Συνεχισε ετσι....

Link to comment
Share on other sites

  1.  Χαιρετω ολη την παρεα του καταπληκτικου vwclub! ονομαζομαι βασιλης ειμαι 31 ετων και ελευθερος επαγγελματιας. Φανατικος οπαδος των vw, και απο τριτη πρωτα ο θεος κατοχος ενος πανεμορφου vw passat 1,8 tsi του 2009, προηγουμενα αυτοκινητα 1) vw golf 2 manhatan στην πορεια εβαλε μοτερ απο corado G60. 2) bmw 316i compact-1997. 3) seat leon FR με προγραμα revo stage 2. 4) toyota rav4 2009 το πουλησα τωρα και επιστρεφω ευλαβικα VW GROUP. θα χρειαστω τα φωτα σας..

Link to comment
Share on other sites

Κ γω απ τη μεριά μου θα σας καλωσορίσω όλους στη παρέα μας κ θα πάω κ ένα βήμα παραπέρα λέγοντας κ ευχωντας όχι μόνο καλα ποσταρισματα κ διάβασμα τα αλλα γιατι όχι κ καλές συναντήσεις να έχουμε κ να τα λεμε κ απο κοντά!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κ γω απ τη μεριά μου θα σας καλωσορίσω όλους στη παρέα μας κ θα πάω κ ένα βήμα παραπέρα λέγοντας κ ευχωντας όχι μόνο καλα ποσταρισματα κ διάβασμα τα αλλα γιατι όχι κ καλές συναντήσεις να έχουμε κ να τα λεμε κ απο κοντά!!!!!

ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!  φυσικα θα τα πουμε και απο κοντα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, θοδωρης 27 απο καρδιτσα. Πριν απο μια βδομαδα παρηγγειλλα ενα κοκκινο polo 1.2 tdi 3door comfortline με μερικα εξτρα δερματινο τιμονι λεβιε χειροφρενο. Σε κανα 20ημερο θα το εχω στα χερια μου..Πρωην κατοχος toyota corolla, auris, mazda rx8, citroen c4.Περιμενω με αγωνια να αρχισω να γραφω οικονομικα χιλιομετρα..

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και απο εμενα παιδια!Στέργιος απο Τρικαλα Θεσσαλιας!Κατοχος ενος vw lupo 1.4 16v 75hp του 2000!Ειμαι τελειως ΜΑΜΑ εκτος απο μια τετραδα bilstein b4 που τα βρηκα φορεμενα απο τον προηγουμενο ιδιοκτητη!Αν και ειμαι κατοχος του απο τον Σεπτεμβριο 2012 δεν προλαβα να το χαρω....πριν λιγες μερεσ καποιοσ μου το λακουβιασε εκει που το ειχα παρκαρει!και το χειροτερο,σημερα με 5 μποφορ αερα σηκωθηκε ενα πλαστικο τραπεζι 3 μετρα στον αερα και εσκασε πανω στι μασκα του με αποτελεσμα να γινει η μασκα κομματια και να στραβωσουν καποια σιδερακια του ψυγειου....

αυτα απο μενα  :frantics:

Link to comment
Share on other sites

Όνομα : Μιχάλης
Έδρα : Αθήνα
Ηλικία : 30
Αυτοκίνητο: Μk4 Edition (2003)
                 Το Mk2 Gti (
VW Golf Mk2 G60 - 1991) στην φωτό μου το έκαναν "σώβρακο" ένα βράδυ παρκαρισμένο, δυο ηλίθιες που έπεσαν πάνω του
                 και αυτό πήγε κ μπήκε σε ένα DVD Club. Μιλάμε για πανικό. Το αμάξι βγήκε ολική. Η χειρότερη μέρα της ζωής μου!!!
                 Μετά πήγα κ πήρα το "μικρούλη" μου!!!

Edited by MGL82
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

 

Νίκος από Αθήνα / Παγκράτι. Είμαι κάτοχος εδώ και 3+ χρόνια ενός Polo 1.4 Comfortline DSG (85hp - Δυστυχώς όταν το πήρα δεν είχε βγει ακόμα το TSI).

 

Είμαι αρκετά ευχαριστημένος τόσο από την συμπεριφορά του στον δρόμο και την κατανάλωση αλλά και γιατί αυτά τα 3 χρόνια δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα απολύτως πρόβλημα :)  (να χτυπάμε ξύλο).

Edited by AvatarX
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

 

Νίκος από Αθήνα / Παγκράτι. Είμαι κάτοχος εδώ και 3+ χρόνια ενός Polo 1.4 Comfortline DSG (85hp - Δυστυχώς όταν το πήρα δεν είχε βγει ακόμα το TSI).

 

Είμαι αρκετά ευχαριστημένος τόσο από την συμπεριφορά του στον δρόμο και την κατανάλωση αλλά και γιατί αυτά τα 3 χρόνια δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα απολύτως πρόβλημα :)  (να χτυπάμε ξύλο).

Απροβλημάτιστο να είναι και καλώς μας ήρθες !

Ότι χρειαστείς μην διστάσεις να ζητήσεις την βοήθεια μας.

:friends:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα.

Νέο μέλος και γράφτηκα για να "τιμήσω" την προσπάθεια αυτή. Ομολογώ ότι διαβάζοντας γνώμες, εμπειρίες και απόψεις σε αυτό το forum έχω βοηθηθεί, όσο μπορώ, αρκετά.

Έχω Golf 1.4 TSI του 2008. Είμαι πολύ ευχαριστημένη, σε σχέση με το προηγούμενο punto μου, με αυτό το αμάξι.

Χωρίς πολλά λόγια,  να ευχαριστήσω τους φροντιστές-admins του forum για το αποτέλεσμα που διαβάζουμε όλοι μας.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα..λεγομαι πανος ειμαι απο ελευσινα μολις πριν μια βδομαδα μπηκα και γω στον κοσμο του group vag..πηρα ενα golf 5 gti ψιλο ετοιμο με αναρτηση koni koilover full ρυθμιζομενη ζαντες 18αρες φρενα audi s5..αυτα απεξω τωρα απο μοτερακι ειναι κ04 με ολα τα περιφεριακα το μονο που ειχε ενα πολυ χαλια προγραμα πανω και πηγα χθες δυναμομετρο και το ξαναρυθμισα και πλεον ειμαι ευχαριστημενος..ελπιζω να κανετε συντομα καμια συναντηση να τα πουμε και απο κοντα..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμενα,

Όνομα: Κωστας-Σωτηρης

Εδρα: Ρόδος

Ηλικία:26

Αυτοκίνητο: Golf IV 1.6 16v generation αλλα οχι για πολυ ακόμα, συντομα 20vt  με 225ps. Εξωτερικά, πλήρες body kit της zender, ζαντες awa 17", αναρτισεις bilstein pss9, angel eyes, τρυπιτους χαρακτους δισκους galfer, εξατμιση τελικο μεσαιο και χταποδι απο poppay, εισαγωγη barelaki bmc, sprint booster. Εσωτερικα, δερματινα καθισματα carrera, dvd player jvc, πεταλακια της pilot, αλλαγη ταπετσαριας ουρανου σε μαυρο χρωμα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον γεια σας και απο μενα,, εγω ειμαι ο δημητρης απο την ωραια λευκαδαραα,ειμαι 22 χρονων επαγκελμα ελευθερος επαγκελματιας <σουβλατζης> και εχω ενα πολακι 6n2 gti ,φιτρο k&n μπουζι ιριδιου,εξατμισουλα απο καταλητη και πισω,bilstein me ryumizomena ελατιρια κατεβασμενο στους 5 ποντους χαμηλωμα,,συνεμπλοκ powerflex,μπαρα θολων omp ,φρενα corrado ,brembo χαρακτο δισκο 280μμ με ferrodo τακακι αυτα μπρος και πισω σωλινακια υψηλης..,κα8ισματα sparco torino 2 ανακλυνομενα ,,φιμε τζαμια φιμε φαναρια μπρος πισω και φλας..ολες οι λαμπες αντικατασταση με led<plafoniera-pinakidas k.l.p> και αλλα πολλα κατι μου εχει ξαφυγει σηγουρα ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.