Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Nομιζα οτι το αυτοκινητο ηταν του Σαραγουδα,εαν δεν κανω λαθος ειχε ενα ίδιο.Δεν εχεις και αδικο για τους δρομους,γι'άυτο δεν επεμεινα :DΤην ειχα πατησει μια φορα στον περιφεριακο και ειχα παρει δεξι ακραξονιο και μπουκαλα στο saxaki fire.gif
Α οχι ο Αγγελος ειχε στα αρχαια χρονια ενα Punto μουσταρδι τουρμπατο αλλα μετα αρχισε να παιρνει πολυ χαλια αμαξια Μ3 Εβο τωρα πορσε καγιεν και δεν συμαζευεται!!! :o:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

Ονομάζομαι Δαυΐδ, είμαι πτυχιούχος Πληροφορικής Ο.Π.Α. και βρίσκομαι στον 3o χρόνο του διδακτορικού μου.

Κατοικώ στο Μαρούσι και μου αρέσουν πολύ τα ταξίδια, η μουσική, ο κινηματογράφος και το ποδόσφαιρο.

Από χθες το βράδυ είμαι και επίσημα μέλος του club (αν και σας διαβάζω πόλύ καιρό τώρα) καθως μετά από 3 μήνες απέκτησα και εγώ ένα Golf GT (με extras: MFD, Ηλιοροφή, bi-xenon, rcd-500/mp3+μεγάφωνα, αντιθαμβωτικό καθρέφτη/Coming home/φωτισμό δαπέδου/αισθητήρες βροχής, αισθητήρες παρκαρίσματος & συναγερμό)! :)

Θα χαρώ να σας γνωρίσω κάποια στιγμή και από κοντά! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα πριν δυο μερες αγορασα ενα golfaki 5 και θα ηθελα να μπω στην παρεα σας ;)

Όνομα: Αχιλλεας

Ηλικία: 24 Just

Περιοχή: Λαρισα

Επάγγελμα:

Αυτοκίνητο: Golf 5

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα πριν δυο μερες αγορασα ενα golfaki 5 και θα ηθελα να μπω στην παρεα σας :lol:

Όνομα: Αχιλλεας

Ηλικία: 24 Just

Περιοχή: Λαρισα

Επάγγελμα:

Αυτοκίνητο: Golf 5

το επαγγελμα μ'αρεσει.... :excl:

Καλως ηρθατε...!

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑκριβώς Κώστα! Πανικός θα γίνει όπως έγινε και το περασμένο Σ/Κ εκεί ;)

(έχω εξοχικό στους Αγ. Αποστόλους και δουλεύω και πότε πότε ώς dj στο Agona :) )

Λογικα θα γνωριζομαστε.. γυρναω με μια γουρουνα (λιγο μεγαλη) συνηθως και τραβαω και ενα Jet ski που και που απο πισω.Ειμαι συνεχεια

κατω το сupra ειναι κοκκινο το προσωπικο μου γυριζω και με ενα λευκο που και που αλλα το δικο μου ειναι ενα κοκκινο

με τα αυτοκολητα της εταιριας οποτε με δεις ριξε μια φωνη να τα πουμε κατω :D

Link to comment
Share on other sites

ΟΝΟΜΑ: ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΗ: ΣΕΡΡΕΣ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ: ΛΟΓΙΣΤΗΣ

ΑΥΤΟΚΙΝΗΟ: GOLF TSI

ΑΛΛΑ: ΤΟ GOLFAKI ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!! ΤΟ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ.ΜΟΝΟ ΖΑΝΤΟΥΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΛΕΙ. ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ! ΧΑΜΗΛΩΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΦΡΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΩΜΕΝΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ!!!

ΤΡΟΓΩΝΤΑΣ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΟΡΕΞΗ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.......

τελικά την έχουμε μεγάλη.....................................την ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest grmavromatis

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ,28 ΕΤΩΝ ΑΠΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΡΗΤΗΣ,ΚΑΤΟΧΟΣ PASSAT 1.6GL,290.000 ΧΛΜ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ,ΜΟΝΤΕΛΟ 95

ΦΟΡΑΕΙ BILSTEIN ΚΙΤΡΙΝΑ,Η&R ΧΑΜΗΛΩΜΑΤΟΣ(4 ΠΟΝΤΟΙ ΚΑΤΩ),16"ΖΑΝΤΑ ΜΕ MICHELIN PILOT EXALTO 205/45R16,ΑΛΛΑΓΗ ΠΙΣΩ ΑΞΟΝΑ (ΜΕ ΤΑΜΠΟΥΡΑ),ΜΕ ΝΕΟ ΜΕ ΔΙΣΚΟΥΣ,ΔΙΣΚΟΥΣ 286 ΑΕΡΙΖΟΜΕΝΟΥΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ R/CD/MP3/WMA CLARION.ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ.Ο ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΜΑΜΑ,ΟΥΤΕ ΚΑΠΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΑΚΟΜΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία.

Είμαι ο Δημήτρης, απο Χαλκιδική και συγκεκριμένα την Ορμύλια. Έχω τρελό κόλλημα με τα Golf και οπως η περισσότεροι πιστεύω, με το GTI. Μου μένει 1,5 έτος για να φτάσω στην απαιτούμενη ηλικία να βγάλω δίπλωμα και αν όλα πάνε καλά το πρώτο μου αυτοκίνητο να είναι ενα Golf.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες φιλε μου ελπιζω το ονειρο σου να γινει πραγματικοτητα...............

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι σας και καλά να περνάτε μέσα από τις σελίδες του forum μας!

Επίσης RyDeRGR μου άρεσε το avatar σου με τα Catalyst :lol:

Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια,

αν και ειμαι 2 χρονια σχεδον καθημερινος επισκεπτης στο φορουμ σας αυτο ειναι το πρωτο ποστ μου !!!!

το ονομα μου ειναι Δημητρης και ειμαι απο Αθηνα !

θα ημουν παραλιγο κατοχος ενος GTI αλλα λογο πορτ-μπαγκαζ πηρα τελικα ενα οκταβια ρς ΙΙ,

36373182au8.th.jpg

καλος σας βρηκα :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα !!!

Ειμαι ο Παυλος απο Βολο.

Ετων 35.

Επαγγελμα : Dj

Καινουργιος "πελατης" της VW (εδω και 2 μηνες) με το Passat 1.6 comfortline. (ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ !!!) Αν και θα το ηθελα 2λιτρο.

Δεν εβγαινε ομως 2λιτρο comfortline και το αμεσως επομενο που μου αρεσε ηταν το 2.0 highline (ακριβουτσικο)

Ετσι πηρα το 1.6 comfortline με μοναδικα extra :Auto hold, δερματινο τριακτινο τιμονι και την μασκα με τις νικελ γρυλιες μπροστα.

Χαρηκα πολυ που ηρθα στην παρεα σας....με εκτιμηση Παυλος.

Link to comment
Share on other sites

captain, periptero,

καλωσήρθατε!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία.

Είμαι ο Δημήτρης, απο Χαλκιδική και συγκεκριμένα την Ορμύλια. Έχω τρελό κόλλημα με τα Golf και οπως η περισσότεροι πιστεύω, με το GTI. Μου μένει 1,5 έτος για να φτάσω στην απαιτούμενη ηλικία να βγάλω δίπλωμα και αν όλα πάνε καλά το πρώτο μου αυτοκίνητο να είναι ενα Golf.

Να καλοσωρίσω και γω τον συντοπίτη μας!

Εγώ είμαι απο Μουδανιά μεριά αλλα έχω περάσει κατι "αξεχαστα" βράδια στην Κιβωτό!

anyway αν θες στείλε ενα πμ να τα πουμε και απο κοντά!

Link to comment
Share on other sites

Guest Teras

Παιδιά Καλησπέρα.

Όνομα: Πανος

Ηλικία: 32

Περιοχή: Ζωγράφου-και καμιά φορά Λαμια-

Επάγγελμα: Ιατρός (Γυναικολόγος-μαιευτήρας)

Αυτοκίνητο: Golf V GTI dsg φτάνει τον οκτώβριο. worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Hello γειτονάκι (Ζωγράφου)! Καλωσήρθες :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.