Jump to content
alexator

Koni Fsd

Recommended Posts

Και μετά την μεγάλη συμετοχή στο θέμα μου συνεχίζω..Με τα koni FSD τι ελατήρια θα βάζατε? Τα μαμά σπόρ του golf ή τα eibach pro-kit που βγαίνουν και σετάκι με αυτά τα αμορτισέρ από την ίδια την koni?

Link to comment
Share on other sites

Και μετά την μεγάλη συμετοχή στο θέμα μου συνεχίζω..Με τα koni FSD τι ελατήρια θα βάζατε? Τα μαμά σπόρ του golf ή τα eibach pro-kit που βγαίνουν και σετάκι με αυτά τα αμορτισέρ από την ίδια την koni?

Αν ειναι να την κανεις την κινηση, βαλτα σετακι wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Και μετά την μεγάλη συμετοχή στο θέμα μου συνεχίζω..

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Εντάξει μη βαράς... Παίζει να μην ξέρουμε κάτι...! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ απόψεις για αυτή την ανάρτηση, είναι τόσο θεική όσο την περιγράφουν στο site? Την φοράει κανένας?

koni FSD

και γω αυτο το σετακι θα βαλω οταν το παραλαβω τον αλλο μηνα με το καλο.πιστευω πολυ καλο value for money ,εντυπωσεις αργοτερα

Link to comment
Share on other sites

και γω αυτο το σετακι θα βαλω οταν το παραλαβω τον αλλο μηνα με το καλο.πιστευω πολυ καλο value for money ,εντυπωσεις αργοτερα

Μπορείτε να μου πείτε από που θα το αγοράσετε, πόσο και γενικά τα χαρακτηριστικά του; Μπαίνει σε golf 6; Είναι ρυθμιζόμενη; Αν όχι είναι σφικτή; χαλαρή; χαμηλή; ψηλή;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

λεω κ εγω οταν θα ερθει η ωρα να αλλαξω τα αμορτισερ μου να παω στα Koni FSD,εχω ακουσει αρκετα καλα λογια. ξερω πως η συμπεριφορα τους ρυθμιζεται αναλογα με τον τροπο οδηγησης κ την ταχυτητα του αυτοκινητου,οποτε πιστευω πως αξιζει να τα δοκιμασει κανεις..

αυτο που δεν αποφασισα ακομα ειναι αν θα τα βαλω σκετα η σετακι με τα ελατηρια της eibach..δε θελω να σκληρυνω πολυ το αμαξι,ισα-ισα να το κανω πιο σφιχτο στις στροφες. η τωρινη του ανεση μου αρεσει,αλλα θα ηθελα να μειωσω λιγακι τις κλισεις που παιρνει.

αν καποιος το εχει βαλει,ας ποσταρει εντυπωσεις για να ξερουμε κ μεις!

Link to comment
Share on other sites

εβαλα eibach pro kit - koni fsd και τα δοκιμασα σε ταξιδι βολο και λουτρακι.εντυπωσεις αριστες οτι καλυτερο εχω δοκιμασει.στις στροφες τρενο με 160-180 χλμ και στις λακουβες δεν κοπαναει.χαμηλωσε 3 ποντους απο 6 που ηταν πριν ο θολος απ το λαστιχο. τιμη 780 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μας πεις καποιες λεπτομεριες.οπως ποιος ηταν ο κωδικος του πακετου που τις εβαλες και αν ηταν 55 η 50 οι μπουκαλες μπροστα?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μας πεις καποιες λεπτομεριες.οπως ποιος ηταν ο κωδικος του πακετου που τις εβαλες και αν ηταν 55 η 50 οι μπουκαλες μπροστα?

οι μπουκαλες 55mm koni fsd cod.2100-4001 και eibach pro kit cod.10-85-022-02-22

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.