Jump to content
nikkosnet

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ που αξίζουν παρουσίαση...

Recommended Posts

Ελευσίνα; Το εχω στο πρόγραμμα να πάω κάποια απο τις επόμενες μέρες ίσως...

 

Για το διάφραγμα οκ, δεν έχει νόημα το f16 βράδυ, αλλά εγω ενα f11 ίσως το δοκίμαζα!

 

Επειδή και εγώ αναζητώ την οξύτητα και ιδιαίτερα στις βραδυνές, πιστεύω ότι με μέσο διάφραγμα (ή όπου ο φακός αποδίδει την οξύτητά του), μπορείς να πάρεις τα μέγιστα. 

 

8614515686_0a1968cb02_z.jpg
View of Doha by Costas S. T., on Flickr
Link to comment
Share on other sites

 

 

Επειδή και εγώ αναζητώ την οξύτητα και ιδιαίτερα στις βραδυνές, πιστεύω ότι με μέσο διάφραγμα (ή όπου ο φακός αποδίδει την οξύτητά του), μπορείς να πάρεις τα μέγιστα. 

 

 

 

Ισχύει αυτό! Ο 18-105 εkει στο 8-11 παίζει στο max. (btw σε αυτή που έβαλα πριν δν ήταν αυτός αλλά ο tamron 70-300 sp) Απλά όταν παίζω με νερό προσωπικά προσπαθώ να εχω οσο περισσότερο χρόνο μπορώ.

 

Tεσπα, είμαστε κομμάτι off topic εδω... :angel:

Edited by and64
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και την "ολόσωμη"  και να δώσω και κάποια παραπάνω στοιχεία, έτσι για να μαθαίνουμε ..  

Δεξιά, ο Navigation Tower, 52 ορόφων και αρκετά εντυπωσιακό κτήριο τόσο την ημέρα όσο και την νύκτα.

Αριστερα, το Tornado Tower, ένα εκπληκτικό κτήριο με εξωτερικό σκελετό και εκπληκτικό φωτισμό 

Κέντρο, το  Al Bidda Tower και αυτό με εξωτερικό σκελετό. 

 

8817402906_6ed812b542_z.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα σας ενδιαφέρει ! !

 

Η εταιρεία DxO προσφερει το προγραμμα της FilmPack3 Essential Edition δωρεαν μεχρι 31 Οκτωβριου

 

http://www.dxo.com/intl/sony

Link to comment
Share on other sites

Εξω από την πίστα των αγώνων, υπήρχε έκθεση της BMW. Η μου@#$ρα που ανέλαβε να με ξεναγήσει, μου εξήγησε τα πλεονεκτήματα της BMW M6 & BMW K1600.

 

Τί να της πω τώρα ? 

 

Αντε, βάλε τα και τα δύο ... σε μια φωτογραφία να τα χαιρόμαστε 

 

Κώστας 

 

qatary.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εξω από την πίστα των αγώνων, υπήρχε έκθεση της BMW. Η μου@#$ρα που ανέλαβε να με ξεναγήσει, μου εξήγησε τα πλεονεκτήματα της BMW M6 & BMW K1600.

 

Τί να της πω τώρα ? 

 

Αντε, βάλε τα και τα δύο ... σε μια φωτογραφία να τα χαιρόμαστε 

 

Κώστας 

 

 

Κωστα γιατι μόνο τα δυο, το τριτο που ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Κωστα γιατι μόνο τα δυο, το τριτο που ειναι;

 

Εσύ θες το πιπίνι Νικολάκη ? 

 

Πάρε τον Σαουδάραβα τώρα που έχει και δυνατό χαμόγελο. Τα πιπίνια τα κρατάμε για την πάρτη μας Ν ι κ ο λ ά  κ η ... 

 

0uro.jpg

Edited by COSTAS_
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τα ενδιαφέροντα οπίσθια .. της McLaren !!

 

y288.jpg

 

Της Ιταλίδας όμως .. είναι άλλο πράγμα

 

v3zl.jpg

 

H Aston Martin τώρα .. τι να μας πει ?

8zjc.jpg

Edited by COSTAS_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιες Κωστα οι φωτο σου . Ελπιζω να τα τραβηξες ολα !!!! Ειδα πηγες και στο μουσειο . Παντως περσυ ειχε περισσοτερο θεαμα αλλα λιγοτερο κοσμο .

Link to comment
Share on other sites

Τράβηξα αρκετές. Ναι πήγα και στο μουσείο και μου άρεσε αρκετά. Το θέαμα συνολικά για εμένα ήταν πολύ καλό. Βέβαια 3 και 4 ώρες ορθοστασία στον ήλιο .. δεν την παλεύεις και εύκολα. Στο μουσείο όμως είχε γκαζόν, σκιές, πολύ καλή θέα και καθόλου κόσμο.  Ολα καλά. 

 

ti5q.jpg


10004901885_1726e2594d_c.jpg
Old Aircraft by Costas S. T., on Flickr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όμορφες Κώστα! Είχε κόσμο; 'Ελεγα να πάω και γω αλλά δεν μου βγήκε τελικά...

Γύρω στις 14.30 πέρασα πηγαίνοντας προς Πεύκη, είχε πάρα πολύ κίνηση και στην γέφυρα της Ν.Λεωφόρου Κύμης πάρα πολλά αυτοκίνητα παρκαρισμένα.

 

Υ.Γ. Ωραίες οι φωτο του Κώστα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 - 4 ωρες ορθοστασια στον ηλιο ;;; Τι να πω και γω που ημουν απο τις 08:00 - 21:00 και τις 3 μερες στον ηλιο ;;;

 

Τελευταια φορα που ρωτησα γυρω στις 2 χθες το μεσημερι ειχαν κοπει 14.000 εισητηρια μονο για χθες , χωρις τις προσκλησεις .

 

Το καλυτερο θεαμα βεβαια ηταν σημερα το πρωι κατα τις 08:30 που απογειωθηκαν ολα τα ελικοπτερα μαζι για να αποχωρησουν για τις βασεις τους ...

 

Του χρονου παλι ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.