Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Αττικής

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι,

Τα μέλη του Hellenic VWClub από την Αττική καλωσορίζουν το 2010 με συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 21 Ιανουαρίου και ώρα 21:30 στο ΣΕΦ στο Olympico.

Το ραντεβού μας είναι στο parking του σταδίου στις 21:30 (κοντά στην λιμνούλα) και εν συνεχεία θα πάμε στο Olympico για να πιούμε τον καφέ μας ή ότι άλλο επιθυμούμε. Εκεί θα καθίσουμε για να χαλαρώσουμε και να συζητήσουμε κοινωνικά θέματα ;-). Επίσης θα μιλήσουμε και για την εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί για τα γενέθλια της λέσχης μας, που φέτος κλείνει τα 6 χρόνια!

Τον χάρτη για το πως θα έρθετε θα βρείτε εδώ.

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε όλοι οι φίλοι / κάτοχοι οχημάτων Volkswagen σε εργοστασιακή ή βελτιωμένη κατάσταση. Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης.

Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε την παρουσία σας!

Συμμετοχές:

π.χ. ψευδώνυμο, +1 (αριθμός επιπλέον ατόμων που θα έρθουν μαζί σας)

  • doggy
  • kouliss
  • midkin
  • gravedigger
  • alexf22
  • trelaras582
  • PanosVR6
  • lupakos
  • svouras
  • doumasj
  • skaraviaios_potasas
  • vasilis3
  • N.O.S.-->, +1
  • nikkosnet
  • marseic, +1
  • blackadder
  • varonos
  • Capamarou
  • basilis_tsi
  • gatoula2008
  • Golf_Rider, +1
  • Costas_
  • lion68
  • Zouperman!
  • ΑΛΕΞΗΣ
  • ΓΙΑΝΝΗΣ
  • Polo1.6t
    Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο, το Δ.Σ. αποφάσισε αυτή την Πέμπτη να πραγματοποιήσει μια συνάντηση περά απο τα όρια του "Βόλτα Πέμπτης". Ώστε οι φίλοι της λέσχης που συμμετέχουν στις προγραμματισμένες συναντήσεις της Κυριακής να γνωρίσουν και αυτοί το σημείο της τακτικής συνάντησης της Πέμπτης.

Επίσης με αυτό τον τρόπο θέλουμε να δείξουμε ότι το Hellenic VWClub δεν ξεχνά τις ρίζες της παρέας! Όλοι εμείς θυμόμαστε τα πρώτα βήματα μας! Έτσι προχωρούμε σε αυτή την συμβολική συνάντηση και ζητούμε απο όλα τα μέλη, ειδικότερα τα πιο παλιά, να δώσουν το βροντερό παρόν τους!

Όλοι οι φίλοι της Volkswagen αυτοκίνησης έχουν το πρώτο ραντεβού του έτους στο σημείο 0, λίγο πριν τον εορτασμό των 6 ετών!

Σας περιμένουμε ΟΛΟΥΣ! Όλη την παρέα Hellenic VWClub!

Link to comment
Share on other sites

μέεεεεεεεεεεεεεεσα......

και ελπίζω να χει πολύ λαό -όπως χθες- αυτή η σημαντική πέμπτη μιας και πάμε πολλά χρόνια πίσω....

Link to comment
Share on other sites

Θες δήλωση και από μένα;;;

Ναι το γνησιο της υπογραφης σου σφραγισμενο απο το Α.Τ. της περιοχης σου!!! new_lol.gif

Λογικα μεσα και εγω.

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορία hmmm.gifhmmm.gifhmmm.gif . Δεν ειναι "βολτα Πεμπτης" ???

Τι κουφό και αυτό!

Φαίνεται θέλει να το κάνει το club ποιο επίσημα, θα μπορούσε βέβαια για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις να κάνει το ποστ ο Πάνος και να το δηλώνει έτσι.

Εμείς Νίκο θα πάμε στη Βόλτα Πέμπτης του Πάνου που πιστοποιημένα μας πάει σε μέρη με ωραίες γυναίκες...

Link to comment
Share on other sites

Συμμετοχές:

π.χ. ψευδώνυμο, +1 (αριθμός επιπλέον ατόμων που θα έρθουν μαζί σας)

  • kouliss
  • midkin
  • alexf22

Μεσα κι εγώ ...

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

δεν το συζητω.......αλλα για τυπικους λογους!μεσαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!ελα θελω να δω πιο πολυ λαο απ την προηγουμενη πεμπτη...παλια και νεα μελη :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Τι κουφό και αυτό!

Φαίνεται θέλει να το κάνει το club ποιο επίσημα, θα μπορούσε βέβαια για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις να κάνει το ποστ ο Πάνος και να το δηλώνει έτσι.

Εμείς Νίκο θα πάμε στη Βόλτα Πέμπτης του Πάνου που πιστοποιημένα μας πάει σε μέρη με ωραίες γυναίκες...

Χωρίς σχόλια (Που είσαι Πάνο!!)

pempti.jpg

Link to comment
Share on other sites

αν εχω φτιαξει το αυτοκινητο θα ερθω και εγω! (το εδωσα στον κυριο Δημο να του κανει ενα facelift)

Link to comment
Share on other sites

Αν και ο Κοσμάς φρόντισε να με βάλει στη λίστα, για το τυπικό θα το πω και εγώ. Μέσα κι εγώ!

Link to comment
Share on other sites

mesa ki ego. meta apo poli kairo kai pali edo. +1 atomo akoma

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.