Jump to content
Speedy

Συνάντηση Γενεθλίων 6 Χρόνων Vwclub - Βόρειας Ελλάδας

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων VW οχημάτων σας προσκαλεί στη Συνάντηση Γενεθλίων της Λέσχης μας, που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 05 Φεβρουαρίου στη Θεσσαλονίκη, στο BUNGALOW WHITE . ( Χάρτης )

Εκει θα σας περιμένουμε το βράδυ της Παρασκευής , για να γιορτάσουμε τα 6 Χρόνια VW Club , να κόψουμε την τούρτα και να περάσουμε υπέροχα !

Το κατάστημα μας παραχώρησε τον ιδιόκτητο χώρο στάθμευσης , ώστε να σταθμεύσουμε τα αυτοκίνητά μας , βελτιωμένα και μη !

Ώρα προσέλευσης : 20:00

Διεύθυνση Καταστήματος:

Λεωφόρος Μεγάλου Αλεξάνδρου 10, 54643,

Θεσσαλονίκη - Νέα Παραλία

Για πληροφορίες και συμμετοχές, επικοινωνείτε με τους :

mourh: 6985 900 198

Speedy: 6985 773 821

White V GTI: 6984 24 25 26

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ (nickname + αριθμός επιπλέον ατόμων):

SAVVASGT

Speedy + 1

Κοσμάς

Νίκος

BaMboOzLe + 2

mourh

maverick78

Alex Papalexiou + 1

peolinio + 1

Billis + 1

asteriou77

ktm25089

STELIOS_GOLF 6 TSI + 2

Professor

mitsostsi + 3-4(?)

Chris_4 + 1

pescarus

lakias + 1

2310dimitris1 + 1 (2?)

arismen

G0lfakias1983 (?)

BasilisFSI

mike21_gt

Rizaks

Billgr4 +1

terlegas (?)

thanky + 1(?)

nestoras (?) + 1(?)

diamantisl + 1

manos76

Σύνολο: 43 άτομα χωρίς τα ( ? )

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά κι εγώ μέσα !!!!!!! :p Σάββα φέρε και τους άλλους δυο ... μην κολλάς ! :p

Για πάμε , για πάμε !!! :Dsillyhorse1rb5.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Ωραία !!! Προστέθηκαν όλων σας οι συμμετοχές !! Για να βλέπω και τους υπόλοιπους Βορειοελλαδίτες να δηλώνουν συμμετοχή !!!

Mourh υπάρχει περίπτωση να έρθει κι ένα άτομο που έχεις να τον δεις ένα χρόνο ακριβώς !! :)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Nα παρακαλεσω να δηλωσει ο καθενας τον ακριβη αριθμο ατομων τοσο για την προετοιμασια τουρτας οσο κ για τον χωρο που δεν ειναι απλα βαζω ενα καρεκλακι ακομα...

Link to comment
Share on other sites

Billis κατα 90% θα ειμαι εκει +1

Μπράβο Billis !!! Καλώς μας ήρθες και σε περιμένουμε να σε γνωρίσουμε κι απο κοντά !! :cry:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο μπιλι βαλε μπιτακια παρε τις στροφες στο Αγ.Σιλα ταπα κ ελα για white nights :)

Link to comment
Share on other sites

αν ερθεις παρε δυναμη γιατι το μαυρο πασσατ που θα δεις παρκαρισμενο εξω απο το μαγαζι θα σου κοψει την ανασα :p

καλα δεν τα λεω νικο?

Link to comment
Share on other sites

αν ερθεις παρε δυναμη γιατι το μαυρο πασσατ που θα δεις παρκαρισμενο εξω απο το μαγαζι θα σου κοψει την ανασα :p

καλα δεν τα λεω νικο?

Τα παραλές!! :blush:

Πάντως το σίγουρο είναι ότι θα του ανάψουμε πολλές φωτιές για βελτιώσεις!!!... :p

Link to comment
Share on other sites

Τόσο ωραίο χρώμα και να το κρύβεις ? Έλα να το μοστράρεις μαζί με τα δικά μας εδώ : http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=34024 ;)

Speedy μάλλον θα έρθω και εγώ στην κοπή της τούρτας για να σας γνωρίσω κιόλας. ;):unsure:

Υ.Γ. Εκείνη την μέρα έχω γενέθλια οπότε θα τα γιορτάσω με το Club. emoticon_42.gifemoticon_42.gifemoticon_42.gifemoticon_42.gif. Παίζει να ερθω με τους φίλους μου, οπότε θα σας ενημερώσω για τον ακριβή αριθμό.

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ο Στελάρας !! ;) Περιμένουμε ενημέρωση για τον ακριβή αριθμό :unsure:sillyhorse1rb5.gif

Professor εσείς ??

Μα που χαθήκατε όλοι ??

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

απλως να ενημερωσω οτι αν ερθεις με πολλα ατομα ισως να μην μπορουμε να ειμαστε ολοι στο ιδιο μερος στο ιδιο τραπεζακι δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

Τα παραλές!! :good:

Πάντως το σίγουρο είναι ότι θα του ανάψουμε πολλές φωτιές για βελτιώσεις!!!... :thumbsup:

Νίκο Απο Ότι Βλέπω Μένεις Ωραιόκαστρο,Αν Θες Μπορούμε Να Δώσουμε Ένα Ραντεβού Για Να Πάμε Μαζί,Εγώ Μένω Νεοχωρούδα.

Link to comment
Share on other sites

Και ο Professor μέσα.Πρέπει κάποιος να πάρει απουσίες και να υπογράψει το απουσιολόγιο.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο Απο Ότι Βλέπω Μένεις Ωραιόκαστρο,Αν Θες Μπορούμε Να Δώσουμε Ένα Ραντεβού Για Να Πάμε Μαζί,Εγώ Μένω Νεοχωρούδα.

Κανένα πρόβλημα. Να βρεθούμε αν είναι στο parking του Jumbo. Θα σου στείλω pm με το τηλέφωνο και λεπτομέρειες.. :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.