Jump to content
THOMAS23

Antiradar

Recommended Posts

Παιδιά θα ήθελα να μου πείτε ένα καλό antiradar που να εντοπίζει όλους τους σύγχρονους τρόπους μέτρησης της ταχύτητας και φυσικά να μην είναι εντοπίσημο.

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι να μην μπλέξεις με τέτοια μπλιμπλίκια. Αν σε πιάσουν θα σε σκίσουν. Προτίμησε ένα gps και πέρνα του τα σημεία με τις σταθερές κάμερες και τα φορητά ραντάρ.

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι να μην μπλέξεις με τέτοια μπλιμπλίκια. Αν σε πιάσουν θα σε σκίσουν. Προτίμησε ένα gps και πέρνα του τα σημεία με τις σταθερές κάμερες και τα φορητά ραντάρ.

Φίλε το πρόστιμο είναι 2.000 Euro σε περίπτωση που σε καταλάβουν ή δουν την βάση του αντιραντάρ στο μπαμπρίζ και ψάξουν το αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

προφανως ο φιλος εχει ''ζυγισει'' τους κινδυνους κατοχης μιας τετοιας συσκευης.καμια προταση ομως που τον ενδιαφερει εχει κανεις;υπαρχουν συσκευες πολυ καλες αλλα λιγο ακριβες.δεν εντοπιζονται το βασικοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ισχύει, αλλά κάπου διάβασα, ότι δεν είναι και τόσο αξιόπιστα τα antirandar. Ότι ειδοποιούν για μπλόκο ακόμα και από τις αυτόματες πόρτες των super market και τα ΑΤΜ.

Link to comment
Share on other sites

μην μπερδευεστε. τα αντιρανταρ απαγορευονται αλλα οι ανιχνευτες ρανταρ επιτρεπονται σε ολα τα κρατη και στον κοκ της Ελλαδας. τα 2000 ειναι προστιμο για τα αντιρανταρ τα οποια θολωνουν τα ρανταρ της αστυνομιας και δεν κυκλοφορουν στην αγορα. τα μηχανηματα που κυκλοφορουν απλα ειναι ανιχνευτες. υπαρχει δεδικασμενο στην χωρα μας και ο οδηγοε δικαιωθηκε πανυγηρικα.

χωρις να ξερετε καλο ειναι να μην τρομαζετε τους αλλους λεγοντας πως απαγορευονται.

Link to comment
Share on other sites

μην μπερδευεστε. τα αντιρανταρ απαγορευονται αλλα οι ανιχνευτες ρανταρ επιτρεπονται σε ολα τα κρατη και στον κοκ της Ελλαδας. τα 2000 ειναι προστιμο για τα αντιρανταρ τα οποια θολωνουν τα ρανταρ της αστυνομιας και δεν κυκλοφορουν στην αγορα. τα μηχανηματα που κυκλοφορουν απλα ειναι ανιχνευτες. υπαρχει δεδικασμενο στην χωρα μας και ο οδηγοε δικαιωθηκε πανυγηρικα.

χωρις να ξερετε καλο ειναι να μην τρομαζετε τους αλλους λεγοντας πως απαγορευονται.

Ειναι ακριβως ετσι, οτι ειναι ΔΕΚΤΗΣ συχνοτητων δεν απαγορευεται!

μονο αυτα που κανουν παρεμβολες, εγω χρησιμοποιω εδω και δυο χρονια το Βελγικο quintezz 7500, σε εθνικη και Αττικη οδο.

Για μενα ειναι ενα 80% προστασια, υπαρχουν και περιπτωσεις με πολλα 250+ που ο χρονος ειδοποιησης δεν ειναι αρκετος, αλλα γενικα ειναι ενα καλο βοηθημα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.