Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Αττικής

Recommended Posts

Τα μέλη της Αθήνας μπορούν να απολαύσουν αυτή την Κυριακή 9 Μαϊου στις 16:00 τον καφέ τους ή ότι άλλο έχουν κατά νου στο Vive Mar (http://www.vivemar.gr/) στη παραλία της Βούλας (στο ύψος που συναντιούνται η Λ. Βουλιαγμένης με την Λ. Ποσειδώνος). Χάρτη για να έρθετε θα βρείτε κάνοντας κλικ εδώ!

Ειδικά σε αυτή την συνάντηση τα άλογα σας θα έχουν θέσεις για ξεκούραση οπότε φροντίστε να αναφέρετε ότι είστε από την λέσχη Hellenic VWClub ώστε να απολαύσουν και αυτά τον ήλιο και την θάλασσα!!

Ένα απο τα θέματα συζήτησης αυτής της συνάντησης θα ήταν καλό να είναι η εκδρομή στην Γερμανία, για όσους ενδιαφέρονται.

Όσοι τα έχετε μπλουζάκια της λέσχης μπορείτε να τα φορέσετε. Αν δεν έχετε... φροντίστε να παραγγείλετε στον lupakos. μπλουζάκια,μπουφάν και καπελάκια το απαραίτητο dresscode για έναν απολαυστικό καφέ....

Σας περιμένουμε όλους είτε μόνους είτε με την παρέα σας..... με ή χωρίς βελτιωμένη κατάσταση του οχήματος σας... όποιο μοντέλο VW και αν έχετε!!!!

Δηλώστε την συμμετοχή σας, για την καλύτερη οργάνωση μας, με τον γνωστό πλέον τρόπο ψευδώνυμο, +αριθμός συμμετοχών (π.χ. kouliss, +1)

Υ.Γ.: Να σημειωθεί ότι ο αρχικός προγραμματισμός των συναντήσεων ανέφερε αυτή την Κυριακή την διεξαγωγή KART DAY σε χωμάτινη πίστα. Ωστόσο λόγω τεχνικών προβλημάτων στην πίστα το πρόγραμμα τροποποιήθηκε και η οργάνωση του KART DAY αναβάλεται με πιθανή ημερομηνία στις 30/5.

Για την συνάντηση έχει δημιουργηθεί άλμπουμ για να αποτυπώσουμε τις... καλύτερες φάσεις! Θα το βρείτε εδώ!

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Συμμετοχές (~22) :

  • doggy (!?)
  • kouliss
  • passatoumpas
  • svouras
  • ta6ape
  • Gravedigger
  • passatebos
  • Doumasj (+1!?)
  • myrtoulini
  • Simos-digital
  • karpathoulinos (!???!)
  • Arthas +1
  • alex_peir +1
  • Jameel
  • Zouperman
  • 8Brain +1
  • skaraviaios_potassas
  • lupakos
  • DarthCotsos
  • GOLFAKI 4

Link to comment
Share on other sites

ta6ape

ΜΕΣΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα είμαι έκτος Ελλάδος οπότε δεν θα μπορέσω να έρθω!

Καλά να περάσετε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μπορεσω να ερθω κ γω , θα ξερω σιγουρα την Παρασκευη .. Στο συγκεκριμενο μαγαζι εκανα την πρωτη μου γνωριμια το 2008 με την τρελη παρεα του VWclub κ ηταν υπεροχα ...

Link to comment
Share on other sites

16:00 η ώρα Κυριακής ? Μια χαρά ώρα για καφέ, μετά από μπάνιο στη θάλασσα και ρακετούλες. Θα ακολουθήσει κανείς για παραλία νωρίτερα?

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η ώρα, καλές οι ρακέτες αλλά αν δεν είμαι Σαλόνικα θα πάω Ναύπλιο με μια παρέα με μηχανές απο τη δουλειά. Όμως αν γυρίσω νωρίς θα περάσω μια βόλτα και απο εσάς. Οπότε Κοσμάκο βάλε δίπλα στο όνομα πολλά ερωτηματικά blum.gif xaxaxaxaxaxa

Link to comment
Share on other sites

Arthas παρών

Είμαι καινούριο μέλος στο club και είναι η πρώτη φορά που θα βρεθώ σε συνάντηση των μελών.

Είναι απαραίτητο να έχω κάποιο μπλουζάκι ή καπέλο? Σαν καινούριος δεν έχω προλάβει να προμηθευτώ κάτι ανάλογο.

Θα είναι και ο lupakos παρών με κανα stock μαζί να προμηθευτώ την Κυριακή?

Στο Post γράφει ότι μπορώ να φέρω κανα φίλο μου ή τη κοπέλα μου σωστά?

Χαίρομαι πολύ που θα σας γνωρίσω και απο κοντά!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε μου!

Δεν είναι απαραίτητη προϋπόθεση να φοράς κάποιο μπλουζάκι του club. Είναι στη δική σου καλή θέληση να προμηθευτείς κάποιο και να τα φοράς σε συναντήσεις, αν θέλεις!

Ο lupakos είναι σχεδόν πάντα παρών, αλλά ας απαντήσει ο ίδιος... :thumbsup:

Μπορείς να φέρεις όσους θες μαζί σου αρκεί να δηλώνεις πόσους παραπάνω για να κανονίζουμε θέσεις-τραπέζια όταν χρειάζονται ανάλογα με το που πάμε!

Τα λέμε από κοντά!!!

Link to comment
Share on other sites

Παίζει και εγώ! Θα ενημερώσω 100% τελευταία στιγμή όμως!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που την ίδια μέρα και ώρα έχει συνάντηση και άλλο club

sad.gif

Ελπίζω σε κάποια επόμενη, γιατί με ενδιαφέρει ιδιαίτερα η εκδρομή στη Γερμανία (αν και θα την προτιμούσα κατά την διάρκεια της Octoberfest - γιορτή μπύρας)

Edited by kouliss
Η αναφορά σε άλλες λέσχες δεν συνάδει με την ανανεωμένη πολιτική των όρων χρήσης
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που την ίδια μέρα και ώρα έχει συνάντηση άλλο club

sad.gif

Ελπίζω σε κάποια επόμενη, γιατί με ενδιαφέρει ιδιαίτερα η εκδρομή στη Γερμανία (αν και θα την προτιμούσα κατά την διάρκεια της Octoberfest - γιορτή μπύρας)

αφου ειναι πιο σημαντικο για εσενα το άλλο club γιατι δεν κανονιζεται να πατε μονοι σας Γερμανια????????? new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Edited by kouliss
Η αναφορά σε άλλες λέσχες δεν συνάδει με την ανανεωμένη πολιτική των όρων χρήσης :-)
Link to comment
Share on other sites

alex_peir +1

Καλησπερα παιδια! Ειμαι νεος στο φορουμ και για πρωτη φορα θα βρεθω σε συναντηση μελων του φορουμ.Ξερει κανεις πως μπορουμε να προμηθευτουμε αυτοκολλητα για το φορουμ και αν θα υπαρχουν στη συναντηση ή πρεπει με καποιο τροπο να γινει μια παραγγελια πιο πριν? Τα λεμε εκει!

Link to comment
Share on other sites

Στην Πρώτη σελίδα του Forum μας υπάρχει μεγάλη ενότητα Accessories με αυτό που ζήτησες:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=8

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ, θα έρθω και εγώ....

Link to comment
Share on other sites

Αν και δουλεύω αυτό το ΣΚ πιστεύω ότι θα καταφέρω να είμαι μαζί σας!!!! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.