Jump to content
mourh

Συνάντηση Μελών Βορείου Ελλάδος

Recommended Posts

κανονιστε να ερθετε φλωρινα..παμε πρεσπες..εκει να δεις στροφιλικι!!!

3-4 φορές όργωσα τα χόρτα για να αποφύγω τους Αλβανούς που με κάτι κονσερβοκούτια mercedes E 200 δεν καταλαβαίνουν χριστό και μπαίνουν στις στροφές στο αντίθετο ρεύμα.;)

Link to comment
Share on other sites

upyours.gif ορεξη ειχαμε να παμε να σκοτωθουμε πανω στα βουνα ...Χαθηκαν οι δρομοι ? Αφηστε τα χαζα και κονηστε κανα μπανιο λεω εγω

Άντε ρε άχρηστε ευθειάκια μάθε να οδηγάς που σε ταπώνουν και FSI στις στροφές... :whistling:

Μου 'βαλες και τον χάρτη από την nurburgring χαμένε!!!

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

αν καει η γουνα σου μια φορα και αγορασεις οικοπεδο με μαντροτοιχο μετα μονο σε ευθεια θα πηγαινεις χαχαχα !!! Εσυ μωρη κλανια μπηκες στην πιστα των Σερρων μια φορα στην ζωη σου και εγινες ο βαταρεν ?upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

¶ντε ρε άχρηστε ευθειάκια μάθε να οδηγάς που σε ταπώνουν και FSI στις στροφές... :p

Μου 'βαλες και τον χάρτη από την nurburgring χαμένε!!!

new_lol.gifnew_lol.gif

:good:

Εσυ μωρη κλανια μπηκες στην πιστα των Σερρων μια φορα στην ζωη σου και εγινες ο βαταρεν ?upyours.gif

Όχι ρε, ο Darth Vader έγινε... upyours.gif

new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

ποιος ειναι ο τεντυ μποις?

peolinio θα σε βαλω στο κινητο peoVader τελος!

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

α δεν θελω δεν καταλαβα ο Νικος αναφερεται στον Κοσμα με τον χαρακτηρισμο αυτο !!!!

Εγω πως το χρεωθηκα rolleyes.gif Αντε τελειωνε τα γραψηματα συνταξιουχε φοιτητη να παμε για κανα μπανιο ....

Link to comment
Share on other sites

τελειωσα ρε πηρα πτυχιο....περνα απο σαλονικα να φυγουμε χαλκιδικη

Link to comment
Share on other sites

οταν πηγαιναμε πεπονι ocean view σαρακινα αλμυρα....αντε να μην πω

ΥΓ να παμε γιατι οχι

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

αν καει η γουνα σου μια φορα και αγορασεις οικοπεδο με μαντροτοιχο μετα μονο σε ευθεια θα πηγαινεις χαχαχα !!! Εσυ μωρη κλανια μπηκες στην πιστα των Σερρων μια φορα στην ζωη σου και εγινες ο βαταρεν ?upyours.gif

Έχω κι εγώ αγοράσει οικόπεδο και μάλιστα με ανάποδη θέα (ο Νίκος ξέρει) και στις Σέρρες ρε παλιοευθειάκια έχω μπεί 6 φορές!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ αγοράσει οικόπεδο και μάλιστα με ανάποδη θέα (ο Νίκος ξέρει) και στις Σέρρες ρε παλιοευθειάκια έχω μπεί 6 φορές!!!

6 φορες και τις 5 συνοδηγος εγινεεεεε. Ετσι εχω μπει και στο nirbourgring αλλα απο την θεση του test drive unlimited !!!

Link to comment
Share on other sites

6 φορες και τις 5 συνοδηγος εγινεεεεε. Ετσι εχω μπει και στο nirbourgring αλλα απο την θεση του test drive unlimited !!!

Μικρό μου αγοράκι... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

kosma αλλαξε υπογραφη δεν ειναι ωραιο ετσι

......το είναι !

Μήπως το ξεσκι το θέμα ??

Link to comment
Share on other sites

αφου το θεμα θα κλειδωσει κυριε Mod μια που η συναντηση πραγματοποιηθηκε...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.