Jump to content
mourh

Συνάντηση Μελών Βορείου Ελλάδος

Recommended Posts

Οπως εχει ζητηθει απο τα μελη και οπως κανονίστηκε στην συναντηση που ελαβε χωρα στα Benigan's (Σαββάτο 8/05) στις 29 του μηνα αναμενεται να γινει εκδρομη στην πολη της Βεροιας οποτε μπορειτε να δηλωσετε απο τωρα συμμετοχη για να δουμε και κατα ποσο ειναι εφικτη η εκδρομη αυτη σαν ιδεα.Επισης το θεμα ανοιγεται απο τωρα για να μας πει και ο Billgr4 το προγραμμα οπως εχει δρομολογηθει ως τωρα.

Η ωρα συναντησης κ το μερος που θα μαζευτουμε στην θεσσαλονικη ετσι ωστε να ξεκινησουμε ολοι μαζι ειναι ανοιχτο καθως πρεπει να δουμε τις συμμετοχες πρωτα για να δουμε που βολευει να συναντηθουμε

Billgr4 μπορεις να μας πεις με την σειρα σου το προγραμμα απο την στιγμη που θα φτασουμε στην βεροια

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ (nickname + αριθμός επιπλέον ατόμων):

1. Billgr4 + 1

2. alexisp

3. peolinio + 1

4. Jimtic + 1

5. wobman76 + 1

6. Ane-fastrabbit + 1

7. Speedy + 1

8. SAVVASGT + 1

9. nestoras

10. nanos + 1

11. pngiotara + 3

12.

Συνολο : 22 άτομα

Σημείο Συνάντησης Μελών Από Θεσσαλονίκη : 10:30 ΜΕΤΑ τα διόδια των Μαλγάρων στα δεξιά του δρόμου !

Αφού φτάσουμε στη Βέροια θα συναντηθούμε με τα υπόλοιπα μέλη στον χώρο στάθμευσης του Carrefour Μαρινοπουλος στη Βέροια.

Σημείο Συνάντησης Μελών Από Λοιπή Ελλάδα : 11:45 στο χώρο στάθμευσης του Carrefour Μαρινοπουλος @ Βέροια Χάρτης

Τα μέλη από την υπόλοιπη Ελλάδα καθώς και τα μέλη που θα έρθουν από Θεσσαλονίκη θα συναντηθούν 11:45 στο χώρο στάθμευσης του Carrefour Μαρινοπουλος στη Βέροια

Τοποθεσία :

BOWLING CITY CLUB

1ο χιλ. Βέροιας - Σελίου ΒΕΡΟΙΑ

τηλ. 23310 26999

Χάρτης : My Link , Long 22.171834 , Lat: 40.497761

Για πληροφορίες , επικοινωνείτε με τους :

mourh: 6985 900 198

White V GTI: 6984 24 25 26

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Οπως προειπε ο mourh μετα απο επιθυμια των μελων και κοινης αποφασης στην τελευταια επισημη συναντηση, αποφασιστηκε η πραγματοποιηση ημερησιας εκδρομης στην πολη της Βεροιας..

Το προγραμμα περιλαμβανει αρχικα καφεδακι ωστε να χαλαρωσουμε και οι περισσοτεροι απο την διαδρομη καθως και να συζητησουμε περι των αυτοκινητων μας, θεματων του VWCLUB και αλλων ποικιλων θεματων.. Ο χωρος που θα μας φιλοξενησει ειναι το Bowling City Club που βρισκεται στον δρομο Σελιου πανω απο την πολη της Βεροιας με αφθονη θεα τον ημαθιωτικο καμπο.. Επειτα, ακολουθει μεσημεριανο γευμα σε παραδοσιακη ταβερνα του χωριου Κουμαρια Ημαθιας στην συνεχεια του δρομου Σελιου..

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν ξέρω πως θα είμαι με τη δουλειά, δηλώνω παρών (χωρίς VW δυστυχώς)

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κ εγώ παιδιά! Με τις γυναίκες τι θα κάνουμε? Θα τις φέρουμε αυτή την φορά?? :lol::blush: :blush: :blush:

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κ εγώ παιδιά! Με τις γυναίκες τι θα κάνουμε? Θα τις φέρουμε αυτή την φορά?? :lol::blush: :blush: :blush:

εγω λεω να τις παρουμε μαζι,οι υπολοιποι τι λετε?

Edited by wobman76
Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω..αποφασιστε τι θα κανετε με τις γυναικες να ξερουμε τι θα πουμε και εμεις..

Link to comment
Share on other sites

+1! Κ εγώ λέω να τις πάρουμε!! ¶ντε πείτε κ οι υπόλοιποι......

Σαν γλαστρες θα ειναι... :lol::blush:

Link to comment
Share on other sites

+1! Κ εγώ λέω να τις πάρουμε!! ¶ντε πείτε κ οι υπόλοιποι......

+1 κι από εμένα και για την εκδρομή και για τις γυναίκες μας !! Θα βρουν αυτές να περάσουν την ώρα τους :good: Έμαθα ότι η Βέροια έχει και καλή αγορά όποτε δεν θα τους χαλάσει μια βόλτα ... και μόνο βόλτα ! :lol: Αληθεύει Billgr4 ?

Link to comment
Share on other sites

+1 κι από εμένα και για την εκδρομή και για τις γυναίκες μας !! Θα βρουν αυτές να περάσουν την ώρα τους :good: Έμαθα ότι η Βέροια έχει και καλή αγορά όποτε δεν θα τους χαλάσει μια βόλτα ... και μόνο βόλτα ! :lol: Αληθεύει Billgr4 ?

συμφωνω ας τις παρουμε να δουν και με τα ματια τους οτι δεν κανουμε και κατι περιεργο - υποπτο

Link to comment
Share on other sites

+1 κι από εμένα και για την εκδρομή και για τις γυναίκες μας !! Θα βρουν αυτές να περάσουν την ώρα τους :o Έμαθα ότι η Βέροια έχει και καλή αγορά όποτε δεν θα τους χαλάσει μια βόλτα ... και μόνο βόλτα ! :p Αληθεύει Billgr4 ?

Αληθευει, μονο που εμεις θα παμε εξω απο την πολη κι αυτες θα μεινουν μεσα μονες! Ή αυτο επιδιωκεις; :p

Link to comment
Share on other sites

Αληθευει, μονο που εμεις θα παμε εξω απο την πολη κι αυτες θα μεινουν μεσα μονες! Ή αυτο επιδιωκεις; :p

χαχαχαχα όχι , εντάξει είπαμε , μην τις αφήσουμε και μόνες τους , εκδρομή πάμε :onew_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

dystixos den tha mporeso na symmetasxo sto taksidaki gia to logo oti den exo diploma prosorina logo taxytitos...isos stin epomeni synantisi...

Link to comment
Share on other sites

dystixos den tha mporeso na symmetasxo sto taksidaki gia to logo oti den exo diploma prosorina logo taxytitos...isos stin epomeni synantisi...

Περιφερειακός ? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

etimasthte o nestoras kanonizi tis ginekes.

apoklietai na lipi to mayro golf tsi

Edited by nestoras
Link to comment
Share on other sites

για πες τι κανονιζεις με γυναικες αν ειναι να ερθω "μονος"....:D

ΥΓ http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=cats&do=sc&cat=307

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Τασο εκεινη την Κυριακη εχει 30 και οχι 29.

Διορθωσε το μην μπερδευτει κανενας

Link to comment
Share on other sites

* Σαββατο, 29-5-2010 * ειναι η συναντηση εκτος απροοπτου, οποτε διορθωσε την ημερα...

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

* Σαββατο, 29-5-2010 * ειναι η συναντηση εκτος απροοπτου, οποτε διορθωσε την ημερα...

done :)

Link to comment
Share on other sites

Τασο εκεινη την Κυριακη εχει 30 και οχι 29.

Διορθωσε το μην μπερδευτει κανενας

για ποια κυριακη μιλαμε τωρα?

η συναντηση θα γινει 29 ημερα σαββατο..κ ειναι για βεροια απο οτι βλεπω

Link to comment
Share on other sites

για ποια κυριακη μιλαμε τωρα?

η συναντηση θα γινει 29 ημερα σαββατο..κ ειναι για βεροια απο οτι βλεπω

στον τίτλο του θεματος εγραφε Κυριακη 29 .. :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ για την εκδρομή!... ;)

Κάντε καμιά λίστα ρε παιδιά, ποιοί θα έρθουμε και από που, για να ξέρουμε και ποιοί θα συναντηθούμε και που... :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.