Jump to content
GOLFAKI 4

Θα Ειναι Οντως Ετσι?

Recommended Posts

http://www.speedlux.com/rendered-volkswagen-golf-vii/

αυτο ειναι το επομενο γκολφ???μη μας ξενερωσουν...

Link to comment
Share on other sites

http://www.speedlux.com/rendered-volkswagen-golf-vii/

αυτο ειναι το επομενο γκολφ???μη μας ξενερωσουν...

Μην καθεσαι κι ασχολεισαι ψαχνωντας φωτο απο το καινουριο Golf.Θα βρεις πολλες μεχρι να βγει στην παραγωγη και μολις βγει, καμια δεν θα του μοιαζει.Αδικος κοπος και χαμενος χρονος.Οταν βγει θα το δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ibiza με σημα VW!!!

εμενα δεν ξερω γιατι δεν μου θυμησε ιβιζα αλλα ντατσια!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.speedlux.com/rendered-volkswagen-golf-vii/

αυτο ειναι το επομενο γκολφ???μη μας ξενερωσουν...

εγω ειδα αυτο σε μια ιστοσελιδα.. το κοβω να το βγαζουν πιο κοντα στο σχεδιο του πενταριου καθως το 6αρι δεν απεδωσε τα αναμενομενα.. παντως αυτο φερνει πολυ προς το πεντε και φενετε γαμ@το!! αντε να δουμε τι θα κανει το γερμανο!

Link to comment
Share on other sites

το πισω φαναρι μου φερνει στο νο το 4ρι κ δε νομιζω να ειναι ετσι

σαν συνολο ομως καλο φαινεται

Link to comment
Share on other sites

το πισω φαναρι μου φερνει στο νο το 4ρι κ δε νομιζω να ειναι ετσι

σαν συνολο ομως καλο φαινεται

Το πισω φαναρι εχει γινει ψιλοπαρτουζα βασικα.. μοιαζει με 4αρι 5αρι και 6αρι λογω της γωνιας που κανει στο πορτμπαγκαζ.. καλο φαινεται σαν συνολο? μονο καλο? να αναθεωρησεις αμεσως! mf_tshirt.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω ειδα αυτο σε μια ιστοσελιδα.. το κοβω να το βγαζουν πιο κοντα στο σχεδιο του πενταριου καθως το 6αρι δεν απεδωσε τα αναμενομενα.. παντως αυτο φερνει πολυ προς το πεντε και φενετε γαμ@το!! αντε να δουμε τι θα κανει το γερμανο!

Πενταροφιλος ε.... Το εξαρι ειναι ποιο ομορφο λεμεεεεε!!! upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Πενταροφιλος ε.... Το εξαρι ειναι ποιο ομορφο λεμεεεεε!!! upyours.gif

σιγουρα,εαν το εχεις κ στο σιελογαλαζιο τοτε σπερνεις πανικο"λεμεεεε"

χαχαχαχα πλακα εχετε

5αροφιλος ο ριζακος κ με φωτο απο το Ρ20 1 φορα βλεπω τοσο φανατικο 5ροφιλο

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

μουρη-πλαινα-πισω 6αριζει ..φαναρι 4ριζει ..σορρυ αλλα θα συνεχισω να επιμενω οτι οπτικα ειναι χειροτερο και απο 5-6 . ΤΟ 5 μακραν το ποιο αγριο και ομορφο. Εγω θα ελεγα να παρει κανα στοιχειο απο το Α3 και το Α5 ...και να γινει λιγο ποιο αγριο . Ελεος...λες και ειναι κια ειναι

Link to comment
Share on other sites

Blue Shark Metallic Περικαλω!!!!

και τα μυαλα στο μπλεντερ.. πενταροφιλο δεν με λες καθως το 6αρι το απλο ειναι μαπα.. εσωτερικα ειναι πολυ ωραιο αλλα εξωτερικα ο γερμανος ειχε απ'οτι καταλαβα σχεδιαστικο οργασμο.. κατα την αποψη μου το 4 και το 5 ειχαν αρκετα αγρια εμφανιση σε σχεση με το 6. απο το εξαρι σε αγριαδα ξεχωριζει το gti και το ρ20.. τωρα οσον αφορα το νεο 7αρι απλως πιστευω οτι θα δωσουν αρκετα στοιχεια απο το 5 επειδη πετυχε και πιο πολυ απο το 6. η φωτο που βρηκα απλως θυμιζει περισσοτερο 5 παρα 6.. αυτα και αλλα πολλα οταν βγει το 7αρι :D

Edited by Rizaks
Link to comment
Share on other sites

Γιατι τοσο αγχος για το 7 οταν με το καλο ερθει θα το δουμε αν και το νουμερο 7 δεν μου καθεται και πολυ καλα

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι αλλο αν επιβεβαιωνεται ο 1.6 -210 Αλογα ... τον οποιο μαλλον για turbo-compressor τον κοβω .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.