Jump to content
Detuner

Δε Κλεινει Η Θηκη Των Γυαλιων Σε Golf 5 Gti

Recommended Posts

Γεια σας.. θελω να ρωτησω αν αυτο επισκευαζεται η υπαρχει καποιο ανταλλακτικο γιατι εκτος του οτι πεφτει το ματι μου συνεχεια εκει που δε κλεινει και εχει μεινει ανοιχτη τωρα πλεον τριζει κιολας και μου σπαει τα νευρα.. ευχαριστω εκ των προτερων.. το εχει παθει και κανεις αλλος???

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.. θελω να ρωτησω αν αυτο επισκευαζεται η υπαρχει καποιο ανταλλακτικο γιατι εκτος του οτι πεφτει το ματι μου συνεχεια εκει που δε κλεινει και εχει μεινει ανοιχτη τωρα πλεον τριζει κιολας και μου σπαει τα νευρα.. ευχαριστω εκ των προτερων.. το εχει παθει και κανεις αλλος???

Ναι , υπάρχει σαν ανταλλακτικό αλλα δεν είναι και πολύ ακριβό .... το ετκα μου δείχνει γύρω στα 20€ .... απλά θα πρέπει να δεις τον κωδικό που φοράει επάνω το αμάξι σου ώστε να βάλεις το ίδιο .... κι εμένα το κάνει αλλά στο άνοιγμα κι όχι πάντα ....

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα το ειχα και εγω μόλις το πρώτο πήρα, και το έφτιαξα μονος μου, δεν ειναι τιποτα βγάλε την θηκη και θα δεις ότι δεν πατάει καλά η "γλώσσα", λιμάρισε την λιγο και είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα το ειχα και εγω μόλις το πρώτο πήρα, και το έφτιαξα μονος μου, δεν ειναι τιποτα βγάλε την θηκη και θα δεις ότι δεν πατάει καλά η "γλώσσα", λιμάρισε την λιγο και είσαι οκ.

Εχει χαλασει πολυ.. (προσπαθησα να τη βγαλω αλλα δε ξερω πως)..καλυτερα να παρω ανταλλακτικο να ειναι και καινουριο.. πως θα μαθω τον κωδικο του..???

Αν το ζητησω απο αντιπροσωπεια δε θα τον ξερουν??..Ειμαι ασχετος

Edited by Detuner
Link to comment
Share on other sites

Εχει χαλασει πολυ.. (προσπαθησα να τη βγαλω αλλα δε ξερω πως)..καλυτερα να παρω ανταλλακτικο να ειναι και καινουριο.. πως θα μαθω τον κωδικο του..???

Αν το ζητησω απο αντιπροσωπεια δε θα τον ξερουν??..Ειμαι ασχετος

Καλησπέρα ,

Τους δίνεις τον αριθμό πλαισίου σου κι έπειτα αυτοί βρίσκουν το ανταλλακτικό με την ονομασία "spectacles holder" . Βλέπουν τον κωδικό που τους εμφανίζει και είτε το παραγγέλνουν πρώτα είτε στο δίνουν και το περνάς εσύ μόνος σου ή στο περνάν αυτοί και πληρώνεις ένα ποσό .

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

17 ευρώ έκανε πριν από κανά 3αρι χρόνια που την άλλαξα εγώ επειδή μου διερρηξαν το αυτοκίνητο.ακόμα τα θυμάμαι...θήκη γυαλιων 17 λαβή χειροφρενου δέρμα 40 πλαστικό κολωνας συνοδηγου κάτω 20 και σκιαστρο οδηγού 75.

μη πω ποσά πλήρωσα για την πόρτα...

Και οι κοπανοι μου πήραν από μέσα ένα 2ευρο

Link to comment
Share on other sites

lol?

σε κλεψανε απο δυο μεριες...αστα να πανε...

Γεια σας.. θελω να ρωτησω αν αυτο επισκευαζεται η υπαρχει καποιο ανταλλακτικο γιατι εκτος του οτι πεφτει το ματι μου συνεχεια εκει που δε κλεινει και εχει μεινει ανοιχτη τωρα πλεον τριζει κιολας και μου σπαει τα νευρα.. ευχαριστω εκ των προτερων.. το εχει παθει και κανεις αλλος???

Εγω εχω το προβλημα οτι δεν ανοιγει ευκολα πρεπει να το βοηθησω και εγω λιγο για να ανοιξει.

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.