Jump to content
kouliss

2Η Πανελλήνια Συνάντηση 2010

Recommended Posts

Ε, μέσα κι εγώ. Έτσι για να δω πόση ώρα θα κάνει ο Λευ kouliss μέχρι τη Κατερίνη. Μάλλον θα ξεκινήσουμε Τρίτη για να σας προλάβουμε…

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι... ναι... Τρίτη!!! Θα κάνουμε και στάσεις όμως ε?!?!?!? ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι... ναι... Τρίτη!!! Θα κάνουμε και στάσεις όμως ε?!?!?!? ;-)

Εεεεμ ειπαμε η περιπτωση σου χρηζει ειδικης μεταχειρισης new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Ε, μέσα κι εγώ. Έτσι για να δω πόση ώρα θα κάνει ο Λευ kouliss μέχρι τη Κατερίνη. Μάλλον θα ξεκινήσουμε Τρίτη για να σας προλάβουμε…

Χα χα χα Σίμο εχει καινούργιο nick ο Λευ Kouliss το οποίο ειναι οπως λέει και ο Doumas Λευ Koulamaras .

Polo1.6T 1 δίκλινο δύο διανυκτερεύσεις διπλό κρεββάτι Βγ ναι , Βε ναι

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω με μια κοπελα -_- ...για Σαββατο βραδυ διανυκτερευση,μεσα στην β.ε και στο β.γ.....

Υ.Γ...ΦΑΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ οταν το δεις παρε με τηλεφωνο.....

Εγώ λέω να πάρω τηλέφωνο την Εύη! 8)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να πάρω τηλέφωνο την Εύη! :rofl:

τι να την πεις????αυτην ειναι η κοπελα που θα ερθει,.... :lol::whistling::yahoo:

σου την εφερα... knife.gifknife.gifknife.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι και εγώ εκεί!!!

DarthCotsos ,μονόκλινο, 4 διανυκτερεύσεις, β.ε., β.γ.

8)

Link to comment
Share on other sites

Ενα 2κλινο με ολοι την αλφαβητα(βε. βγ.αβ βασιλοπουλος)αναμονη για το ποσες διανυκτερευσεις

Link to comment
Share on other sites

Ενα 2κλινο με ολοι την αλφαβητα(βε. βγ.αβ βασιλοπουλος)αναμονη για το ποσες διανυκτερευσεις

Ετοιμασου....... :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

εμεις μαλλον δυστυχως δεν θα ταξιδεψουμε μιας και θα βγουν δουλειες στην επιφανεια!δινω αγωνα να ελευθερωσω τουλαχιστον εκεινο το σκ να γλιτωσω και τις παλιοτερες απειλες του κ.κ σωτηγρη...

μακαρι ....

Link to comment
Share on other sites

Passatoumpas, έχω ήδη κάνει το απαραίτητο broadcast και αν ε΄ναι θα έρθω με το Caliber αφού δεν μπορεί το κορίτσι στο "μικρό" χαχαχαχα :p

Δεν ξέρω με σιγουριά αλλά όπως και να έχει δίκλινο θα κλείσω για να είμαι σίγουρος ;)

Οι διανυκτερεύσεις εκκρεμούν ακόμη...!

Link to comment
Share on other sites

Passatoumpas, έχω ήδη κάνει το απαραίτητο broadcast και αν ε΄ναι θα έρθω με το Caliber αφού δεν μπορεί το κορίτσι στο "μικρό" χαχαχαχα :)

Δεν ξέρω με σιγουριά αλλά όπως και να έχει δίκλινο θα κλείσω για να είμαι σίγουρος ;)

Οι διανυκτερεύσεις εκκρεμούν ακόμη...!

το χουμε ξαναπεί...ο πρόεδρος μας είναι πολύυυυυυυυυυυυυυυυυ large....

Κύριε κοσμά,

2κλινο(την σουίτα που μου λεγες) για 2 διανυκτερεύσεις (παρασκευή και σάββατο) και όλα τα υπόλοιπα μέσα...

(αν είναι και για πέμπτη θα σου πω....)

τα λεφτά την πέμπτη αυτή στο ΣΕΦ....

Link to comment
Share on other sites

εγω δυστηχως δν μπορω να παρω αδεια ουτε απο την μια δουλεια ουτε απο την αλλη.... new_killpc.gifthumbsdown.gifnew_killpc.gifthumbsdown.gif

καλα να περασατε....!!!

Link to comment
Share on other sites

Στην διαδρομή : http://www.vwclub.gr/events/2010/Excursion_instructions_1_0_6_Katerini_a.pdf θα βρείτε την πρώτη έκδοση του οδηγού εκδρομής. Σαφώς βρίσκεται σε κατάσταση επεξεργασίας και μόλις συμπληρωθεί θα διαγραφεί το αρχείο αυτό και θα αναρτηθεί η τελική έκδοση στο αρχικό δημοσίευμα.

Τονίζουμε ότι προς το μεσημέρι της Παρασκευής θα γίνει μια μικρή εξόρμηση προς γειτονική περιοχή πιθανότατα στο Κάστρο του Πλαταμώνα ή στον Παλαιό Παντελεήμων. Αυτό θα εξαρτηθεί αναλόγως των συμμετοχών. Και τα 2 μέρη είναι εξίσου ωραία!

Σημειώστε ότι για το πρωινό του Σαββάτου γίνεται προσπάθεια να διοργανωθεί μια ομαδική και διασκεδαστική δραστηριότητα. Ελπίζουμε στην συμμετοχή σας. Σύντομα θα έχετε περισσότερες πληροφορίες.

Μείνετε συντονισμένοι!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα ειμαι κ εγω εκει αλλα δυστυχως μονο για το σαββατοκυριακο μονο λογο δουλειας.εκτος απροοπτου βεβαια.δωματιο δ χρειαζομαι.8α παρω κ το σπιτι μου μαζι μου....σαν το σαλιγκαρι χαχαχα

Edited by zalinskis
Link to comment
Share on other sites

Στην διαδρομή : http://www.vwclub.gr..._Katerini_a.pdf θα βρείτε την πρώτη έκδοση του οδηγού εκδρομής. Σαφώς βρίσκεται σε κατάσταση επεξεργασίας και μόλις συμπληρωθεί θα διαγραφεί το αρχείο αυτό και θα αναρτηθεί η τελική έκδοση στο αρχικό δημοσίευμα.

Τονίζουμε ότι προς το μεσημέρι της Παρασκευής θα γίνει μια μικρή εξόρμηση προς γειτονική περιοχή πιθανότατα στο Κάστρο του Πλαταμώνα ή στον Παλαιό Παντελεήμων. Αυτό θα εξαρτηθεί αναλόγως των συμμετοχών. Και τα 2 μέρη είναι εξίσου ωραία!

Σημειώστε ότι για το πρωινό του Σαββάτου γίνεται προσπάθεια να διοργανωθεί μια ομαδική και διασκεδαστική δραστηριότητα. Ελπίζουμε στην συμμετοχή σας. Σύντομα θα έχετε περισσότερες πληροφορίες.

Μείνετε συντονισμένοι!!!!

εμεις που θα σχολασουμε 8 το απογευμα παρασκευης κ θα ερθουμε σαββατο να κανουμε καμια εξορμηση για καφεδες κρασια ρετσινες ουζα ρακομελα

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει προγραμματισμένη εξόρμηση το Σάββατο το μεσημέρι. Θα υπάρξει άλλη δραστηριότητα για την οποία θα ενημερωθείτε μόλις σχεδιαστεί καλά καθώς αναζητείτε ο χώρος. :lol:

Ούζα και ρακόμελα ... θα τα απολαύσουν οι συμμετέχοντες... την κατάλληλη στιγμή.... ελάτε εσείς... και θα καταλάβετε!

Σημειώστε όμως οτι ουδείς θα οδηγήσει υπό μέθη(!), για αυτό όσοι πιουν να ξέρουν ότι θα πρέπει να τους μεταφέρει κάποιος άλλος!

15 μέρες μέχρι την Πανελλήνια!!!! Συγχρονιστείτε με την παρέα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω θα εχω τοτε co-pilot για να με βγαλει απο τις δυσκολες καταστασεις που θα ερθουν

ζητω τα ρακομελα

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εμεις λοιπον. chrismht +1, 2κλνο με 1 κρεβατι, 2 διανυκτερευσεις, β.ε., β.γ.

Edited by activious
greeklish
Link to comment
Share on other sites

εγώ θα βρίσκομαι στην Θεσσαλονίκη απο την Πέμπτη. σίγουρα όμως θα έρθω να σας βρω :pardon: την μέρα δεν την γνωρίζω ακόμα. Ή Σάββατο ή Κυριακή πρωί. καλά να περάσετεεε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pagouristas +1 Σαββατο και Κυριακη Βραδυ 2κλινο ενα κρεβατι. Βραδινη εκδηλωση ΝΑΙ. Βραδινο γευμα ΟΧΙ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.