Jump to content
kouliss

2Η Πανελλήνια Συνάντηση 2010

Recommended Posts

μέσαααααααα +1

Γιαννη καλησπερα, καλα ακομα απο εδω δίνετε τα ραντεβού? τι εγινε χαθήκατε? new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

Για το Σαββάτο βράδυ ενδέχεται να πάμε σε μπουζούκια!!! Επειδή θα χρειαστεί να κλείσουμε τραπέζια δηλώστε ποιοι θα έρθετε σίγουρα γιατί θα χρειαστεί να πάρουμε μπουκάλι (περίπου 80+).

μπουζουκια?;)

τραγουδαει καμια στικουδη τουλαχιστον :(

Link to comment
Share on other sites

Paidia thelo na ertho ego +1 akomi atomo, alla logo upoxreoseon den mporo na ertho prin tin kuriaki, mporeite na moy peite poia einai i diadikasia? apla erxomai sto ksenodoxeio tin kuriaki? prepei na propliroso kati kapou? euxaristo ek ton proteron....

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Paidia thelo na ertho ego +1 akomi atomo, alla logo upoxreoseon den mporo na ertho prin tin kuriaki, mporeite na moy peite poia einai i diadikasia? apla erxomai sto ksenodoxeio tin kuriaki? prepei na propliroso kati kapou? euxaristo ek ton proteron....

Την Κυριακή δεν υπάρχει κάτι κανονισμένο πέραν της φωτογράφησης στις 12:30 το μεσημέρι:

-Κυριακή: 12:30 φωτογράφιση, ελεύθερο πρόγραμμα, επιστροφή στις πόλεις αφετηρίες

Εάν θέλεις να μείνεις την Κυριακή το βράδυ δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα από εμάς . Απλά όταν θα έρθεις στο ξενοδοχείο την Κυριακή το πρωί θα πρέπει να βρεις τον «Λευ kouliss» ώστε να σου κανονίσει το δωμάτιο για το βράδυ της Κυριακής .. για τα χρήματα λογικά θα τα δώσεις εκείνη την στιγμή .

Ελπίζω να βοήθησα !

Link to comment
Share on other sites

Για τα πρακτικά και μόνο να αναφέρω πως είμαι κι εγώ μέσα για μπουζούκια Σάββατο βράδυ!

Θα έχουμε και 1 επιπλέον ώρα διασκέδασης λόγω της αλλαγής της ώρας :)

Το πρωί θα ξεκινήσω από Λαμία, αν κάποιος ανεβαίνει σήμερα για Κατερίνη και θέλει να πάμε παρέα ας με ειδοποιήσει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυριο η φωτογραφιση που θα γινει?Θελω να περασω να παρω και αυτοκολητα!

Μακαρι να μπορεσω να περασω γιατι δουλευω κιολας σαβατοκυριακο :/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Όπως αναγράφεται στο πρόγραμμα σήμερα Σάββατο θα φάμε στο ξενοδοχείο στις 20:30 και πιο μετά στις 23:20 θα μαζευτούμε στην είσοδο του για να πάμε σε μπουζούκια.

Όπως έχει ήδη αναφερθεί θα πρέπει να ενημερώσετε νωρίτερα ώστε να υπάρχουν θέσεις για όλους.

Σημειώνω ότι για την νυχτερινή διασκέδαση κλείνονται τραπέζια με μπουκάλι (~80 ευρώ).

Επειδή δεν υπάρχει δυνατότητα πρόσβασης στο φόρουμ επικοινωνήστε 21:30-22:00 στο 6999 892 582.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα απο Κατερίνη!!!

(Να ζητήσω συγνώμη απο τα παιδιά που ήρθαν το Σάββατο απο Θεσσαλονίκη και έφυγαν χωρίς να τα αποχαιρετήσω. Δυστυχώς απαιτήθηκε να απουσιάσω καθώς έπρεπε να επικοινωνήσω με το ξενοδοχείο για να διευθετήσω κάποια επείγοντα θεματάκια).

Να αναφέρω ότι η 2η Πανελλήνια Συνάντηση 2010 της Κατερίνης, έλαβε τέλος και έχει αρχίσει η επιστροφή στις πόλεις αφετηρίες. Τα υπόλοιπα σχόλια μετά και την δική μου επιστροφή, καθώς θα παραμείνω λίγο ακόμα για να βοηθήσω στο μάζεμα του ξενοδοχείου :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα απο Κατερίνη!!!

(Να ζητήσω συγνώμη απο τα παιδιά που ήρθαν το Σάββατο απο Θεσσαλονίκη και έφυγαν χωρίς να τα αποχαιρετήσω. Δυστυχώς απαιτήθηκε να απουσιάσω καθώς έπρεπε να επικοινωνήσω με το ξενοδοχείο για να διευθετήσω κάποια επείγοντα θεματάκια).

Να αναφέρω ότι η 2η Πανελλήνια Συνάντηση 2010 της Κατερίνης, έλαβε τέλος και έχει αρχίσει η επιστροφή στις πόλεις αφετηρίες. Τα υπόλοιπα σχόλια μετά και την δική μου επιστροφή, καθώς θα παραμείνω λίγο ακόμα για να βοηθήσω στο μάζεμα του ξενοδοχείου :D

σκουπισμα σφουγκαρισμα κτλ???η απλα θες 1-2 μερες να επιστρεψεις οπως στην αναχωρηση?

Link to comment
Share on other sites

Σημειώστε πως δημιουργήθηκε άλμπουμ για την εκδρομή και μπορείτε να το βρείτε κάνοντας κλικ εδώ.

Αν κάποιος έχει μεγάλο όγκο φωτογραφιών ή βίντεο ας επικοινωνήσει μαζί μου ώστε να υπάρξει εναλλακτική μέθοδος.

Link to comment
Share on other sites

(Να ζητήσω συγνώμη απο τα παιδιά που ήρθαν το Σάββατο απο Θεσσαλονίκη και έφυγαν χωρίς να τα αποχαιρετήσω. Δυστυχώς απαιτήθηκε να απουσιάσω καθώς έπρεπε να επικοινωνήσω με το ξενοδοχείο για να διευθετήσω κάποια επείγοντα θεματάκια).

Υποχρεώσεις είναι αυτές δεν πειράζει δεν ήξερες πότε θα φεύγαμε. Αν και δουλεύαμε νυχτερινοί με τον sabbagt και τον lagman περάσαμε για έναν απογευματινό καφέ χάρηκα που γνωριστήκαμε με άλλα μέλη και που τα είπαμε με γνωστά ! Μακάρυ να μπορούσαμε να καθήσουμε για την βραδυνή έξοδο

Link to comment
Share on other sites

Υποχρεώσεις είναι αυτές δεν πειράζει δεν ήξερες πότε θα φεύγαμε. Αν και δουλεύαμε νυχτερινοί με τον sabbagt και τον lagman περάσαμε για έναν απογευματινό καφέ χάρηκα που γνωριστήκαμε με άλλα μέλη και που τα είπαμε με γνωστά ! Μακάρυ να μπορούσαμε να καθήσουμε για την βραδυνή έξοδο

το βραδυ ειχε μπουζουκλερι αλλα αν μενατε σιγουρα θα καναμε ντου κ πουθενα αλλου..

ΥΓ για να μπεις μες το club...

douma ζουμε τις φωτος κ video να δουμε!

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Γυρίσαμε και μπορώ να πω ότι περάσαμε πολύ ωραία !!! ;):yahoo: :yahoo:

Γνώρισα πολλά άτομα που δεν ήξερα , περάσαμε ωραίες στιγμές πλάκας , καλαμπουριού , τζερτζελέ και παραλίγο να είχαμε σκισίματα :whistling: :whistling: αλλά ευτυχώς το αποτρέψαμε <_<

Χάρηκα πολύ και μου άρεσαν όλες οι στιγμές της εκδρομής μέχρι και η ώρα με τον securitά αλλά ήταν κι αυτή μέσα στο πρόγραμμα new_killother.gif αλλά δεν βαριέσαι .... <_<

Φωτογραφίες πολλές , βίντεο πολλά και πολλές φάσεις τρελού γέλιου ! :thumbsup: :thumbsup:

Δεν μπορείτε να φανταστείτε μια τεράστια ευθεία γεμάτη με VW οχήματα ΠΑΝΤΟΥ !!!!

Φωτό της ημέρας είναι η φωτό με όλα τα αυτοκίνητα να σχηματίζουν το σήμα της VW !!!

Ο lupakos έκανε τον ταρζάν αλλά είμαι σίγουρος πως η φωτο θα μας ανταμείψει !!!

Να ευχαριστήσω από μέρους μου όλα τα μέλη που ήρθαν από παντού , ακόμη κι αυθημερόν για 3 ώρες !!! Αυτή είναι η τρέλα που κουβαλάμε και θα συνεχίσουμε έτσι !!!!

Σίγουρα θα μου μείνει αξέχαστη !!!

¶ντε και στην επόμενη !!!!

Hellenic VW Club new_iloveyou.gif !!!

Link to comment
Share on other sites

<_< <_< ;)

Λογικά σε λίγο θα αρχίσουν να σκάνε μύτη τα πουλάκια μου και θα αρχίσουν τα Posts αν και παραδοσιακά οι περισσότεροι είναι πτώματα και ποστάρουν την επόμενη ημέρα new_iloveyou.gif

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

τρελα λεμε περιμενω την επομενη πανελληνια

doggy την εχω την αξιολογηση

την καρτα μου την εχεις ετοιμη?

ΥΓ ημουν ΠΑΡΑ μα ΠΑΡΑ πολυ καλο παιδι...εδωσα πισω την ζακετα στον κοσμα κ δεν ξηλωσα την ταπα του Ντουμα...

ωρες ωρες απορω με μενα

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Γυρισα και εγω,περασαμε παρα πολυ ωραια μπραβο στα παιδια για την διοργανωση ολα ηταν φανταστικα!!!Χαρικα πολυ που γνωρισα νεα ατομα!!

Η φωτογραφιο που βγαλαμε σχηματιζοντας το σημα VW πρεπει να ειναι κορυφαια!!!ανυπομονω να την δω...

new_iloveyou.gifvw-club

Edited by giorgos2421
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

δυστυχως λογω καποιων οικονομικων θεματων με το εξακυλινδρο θηριο δεν μπορεσα να ερθω :( και εχασα ολο το χαβαλε που κανατε..... 4 μερες στην κατερινη....αν και υποψιαζομαι μιας και εχω την εμπειρια απο προηγουμενες εκδρομες!επιφυλάσομαι και προετοιμαζομαι πλεον ομως για την επομενη παννεληνια..... :whistling: απ οτι διαβασα κανατε και κατι που το ελεγα :yahoo: τουλαχιστον 3 χρονια σε εκδρομες και δεν ειχε υλοποιηθει τον κορεο της φιρμας μας με τα αυτοκινητα μας :whistling: πραγματικα κριμα που δεν ημουν μεσα σε αυτο περιμενω να δω την φωτο και πιστευω να το ξανακανουμε σε καποια αλλη πανελληνια..... new_iloveyou.gif VW CLUBBERS!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλο μηνα σε ολους!!!! Στο θεμα μας............ομολογω οτι ηταν μια απο τις καλυτερες πανελληνιες που εχει διοργανωσει η λεσχη μας :thumbsup::thumbsup::p;) . ουτε και γω δεν ξερω τι να πρωτοθυμηθω....το ξενοδοχειο, τον......λολουλουδοπολεμο στα μμπουζουκια :whistling::whistling: στην μπουζουκερι, την ολη οργανωση, την φωτο με το σημα της vw με τα αυτοκινητα μας worthy.gifworthy.gifworthy.gif . ενα μεγαλο μπραβο :clapping::clapping: στα παιδια που βοηθησαν στην υλοποιηση της!!!!!! οφειλω επισης να ζητησω δημοσιως συγνωμη απο ολους τους παρευρισκομενους!!!!!! :blush::blush:

υ.γ. 1. ο οδηγος του touareg που μας περασε με........ πρεπει να τσιμπησε μεγααααααλο ροζ αυτογραφο!!

υ γ. 2 το παρμπριζ του αυτοκινητου μου γεμισε με μποοοολικα καμικαζι - αυτοκτονικα ζουζουνια!!!!!

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα , καλο μηνα κ καλη εβδομαδα σε ολους !!! Δεν θα βαρεθουμε ποτε να λεμε ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε οσους διοργανωνουν τις εκδρομες του VWclub... Παντα διαλεγουν τα καλυτερα ... Παιδια ΜΠΡΑΒΟ σε ολους απο ολους . Ξενοδοχειο (οπου καποια δωματια ειχαν καποιες ιδιαιτεροτητες!!!), τοποθεσια κ κοντινες εξορμησεις (Ναουσα Εδεσσα κ στο γυρισμο Βολο) , διασκεδαση (με πολυ καλες φωνες-κορμια), κ πανω απ ολα ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ παρεα οπως παντα.. Συνεχεια γνωριζω παιδια που χαιρεσαι να τα κανεις παρεα (ελπιζω να λενε το ιδιο κ για μενα!!!!). Ολα ηταν αριστα, εχουμε ξεπερασει την τελειοτητα κ δεν ξερω μεχρι που θα φτασουμε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ παιδια !!!!!!!!! Αναμενουμε την επομενη ...

Υ.Γ κ καλη επιστροφη στους υπολοιπους.

Υ.Γ 2. Εχω παρατηρησει οτι δεν εμφανιζονται πολλα passat ! Μονο εγω κ ο Αλεξανδρος εχουμε "ταξι" ;

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλο μηνα.Ολα ηταν αψογα.

και το μερος μα πανω απο ολα η παρεα.Βεβαια εφαγα ενα δεν κανει να το πω απο την γυναικα που στην φωτογραφισει εκανα την τσιτα αλλα ολα οκ

Link to comment
Share on other sites

περασατε απο Βολο??? :blink: :blink: :blink:

δεν μπορει να μην με ειδοποιησε κανεις.... glare.gifglare.gifglare.gif

Μονο εγω περασα απο Βολο , πηγα Αγρια να δω ενα φιλικο ζευγαρι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.