Jump to content
eliasgolfv

Body Kit για Golf V

Recommended Posts

Έχει βάλει κανείς τα κομμάτια της motordrome(spoiler,μαρσπιέ, πίσω, μάσκα κ.λ.π)?\

Ξέρετε από ποιότητα πως είναι?

Εχω βαλει αεροτομη της Motordome και ειναι αρκετα καλη απο την αποψη οτι εχει κατσει πολυ καλα η βαφη και εχει σχεδον τελεια εφαρμογη. :D

Ακομη νομιζω ειναι και φθηνη :D σε σχεση με αλλες πιο γνωστες εταιριες

Για σποιλερ δεν ξερω....

Φαινεται στην φωτο πιο πανω

Link to comment
Share on other sites

Ορφέα μην το σκέφτεσαι καθόλου...πήγαινε καρφί και βάλτα...ο cada είναι πραγματικά πανέμορφος,είδα το αμάξι μιας και περνούσα απτην γειτονιά με τον κοινό γνωστό-άγνωστο "-Τι κάνεις στην ζωήσου,-Λιώνω την fabia"(ονόματα δε λέμε tongue.gif). Τα πλαϊνά όμως έιναι must γτι μόνος του ο cada φαίνεται λίγο ξεκάρφωτος...Αυτά.Τα λέμε...

:D Ο γνωστος - αγνωστος εχει πιασει το νοημα της ζωης... :D Τι αναγκη εχει αυτο το ρεμαλι;;

μολις τα ειδα στην φωτο(ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ PUCK :thumbsup: )

ψηθηκα κατευθειαν.

Ειναι οντως ξεκαρφωτος μονος του.

Εξατμισουλα ειναι στο προγραμμα ομως οχι στο κεντρο αλλα δυο μικρες οβαλ μια δεξια κ μια αριστερα.. ;)

Οταν ξανακατεβεις Αθηνα να τα πουμε απο κοντα με τον ακατανομαστο :D

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

ρωτησα εγω για να βαλω πλαινα σποιλερ,προφυλακτηρα μπρος πισω απο την fk και μου ζιτισανε 1000 ευρω χωρις βαψιμο η περαστικα

Link to comment
Share on other sites

Η μουρη δεν μου αρεσει και πολυ επειδη μικραινει και στενευει πολυ το σημειο με το σημα.

Ο πισω προφυλακτηρας ειναι ομορφος.

Φανταστειτε τον και με carbon look...

Link to comment
Share on other sites

Νεες κυκλοφοριες απο caractere

cara-g5gti-front.jpg

cara-g5-rear1.jpg

cara-g5-blend.jpg

Οπως βλέπετε το πισω σποιλερ βγαινει με κοψιματα για μια 2πλη η δυο μπουκες..

Αρκετα ομορφο

Τί νέες ρε σύ...

Αυτά έχουν βγεί ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ένα εννιάμηνο..... :):wacko:

Link to comment
Share on other sites

κανεις λαθος rs..αυτος μολις βγηκε...πηγη το vwvortex...εχιες και δικιο ομως γιατι ειχε βγαλει παρομοιο με ιδιους αεραγωγους πριν 1 χρονο..Κωνσταντινε αυτο με το carbon ηταν μεσα στο μυαλο μου μολις ειδα...

Link to comment
Share on other sites

κανεις λαθος rs..αυτος μολις βγηκε...πηγη το vwvortex...εχιες και δικιο ομως γιατι ειχε βγαλει παρομοιο με ιδιους αεραγωγους πριν 1 χρονο..Κωνσταντινε αυτο με το carbon ηταν μεσα στο μυαλο μου μολις ειδα...

NOPE.....

Απλά στο Vortex τα παληκάρια στο Αμέρικα περιμένουν κανα χρόνο για να τους έρθουν τα καλούδια απο Ευρώπη.....Και απλά χαίρονται.

Το κίτ έχει βγεί εδώ και καιρόόόό.....

Link to comment
Share on other sites

Kαποιες φωτος απο το ολοκληρωμενο bodykit της zender στο Golfaki μου..ΔΕ μοιαζει με gti και δινει προσωπικοτητα σε ενα απλο αυτοκινητο..

post-2117-1152975167_thumb.jpg

post-2117-1152975224_thumb.jpg

Edited by andain
Link to comment
Share on other sites

Kαποιες φωτος απο το ολοκληρωμενο bodykit της zender στο Golfaki μου..ΔΕ μοιαζει με gti και δινει προσωπικοτητα σε ενα απλο αυτοκινητο..

Πολυ ωραιο,να'σαι καλα να το χαιρεσαι...και να το προσεχεις..γιατι υπαρχουν πολλοι 'μπιιιιπ' στον δρομο.. closedeyes.gif

Link to comment
Share on other sites

ενα φιμεδακι το χρειαζεσαι νομιζω πλεον :D

δε βαζεις και μια 18ρια να δειξει ακομα πιο πολυ? :thumbsup:

Ounkas επεσες ακριβως μεσα!! Αυτες οι δυο θα ειναι οι επομενες κινησεις μου..! Αν και προβληματιζομαι αρκετα για τις 18αρες..Μαλλον ενα χαμηλωμα θα ελυνε το προβλημα.. :D (βλεπε KW variant 2..)!!

Edited by andain
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα......

Κάτι τέτοια βλέπω................και λέω...........Golf V Gti.....θα σε πάρω κάποτε... :unsure:

Ριξτε μια ματιά.............. worthy.gif ...απλά και ωραία...

http://www.vwclub.gr/vwforum/uploads/11532...1668_9_7827.jpg

Edited by maRine
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.