Jump to content
tsolias26

¶ρχισε Η Σκηνοθεσία Για Το 2Ο Video (Polo Gti 2010)

Recommended Posts

Ενα λαστ οφφ τοπικ. :startle:

Απο το 0:45 και μετα..

:D

Λιγο brazilian

Παμε Σκανδιναβια

Μια γευση του τι ακουμε :growl:

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα - πλάκα στο βιντεάκι που ανέβασα με το πόλο μου γράφει ότι δεν προβάλλεται σε κάποιες χώρες (π.χ. Γερμανία) λόγω πνευματικών δικαιωμάτων και συγκεκριμένα ανακάλυψα ότι δεν με αφήνει η Warner Music...!!!???

Λόγω των τραγουδιών βέβαια που έβαλα σαν μουσική υπόκριση....

Δηλαδή την άλλη φορά, τί να βάλω να παίζει?? Τα Στρουμφάκια???thumbsd.gif

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα - πλάκα στο βιντεάκι που ανέβασα με το πόλο μου γράφει ότι δεν προβάλλεται σε κάποιες χώρες (π.χ. Γερμανία) λόγω πνευματικών δικαιωμάτων και συγκεκριμένα ανακάλυψα ότι δεν με αφήνει η Warner Music...!!!???

Λόγω των τραγουδιών βέβαια που έβαλα σαν μουσική υπόκριση....

Δηλαδή την άλλη φορά, τί να βάλω να παίζει?? Τα Στρουμφάκια???thumbsd.gif

Amon Amarth - Death in Fire Live Συναυλία σαν αυτη? Μέσα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.......Ποτε θα να ανεβει το βιντεακι????? καθε 5 λεπτα παταω αναζητηση στο youtube και ακομα να το δω! Τσολια κανε κατι γιατι τα εχω μαθει απ εξω ολα τα αλλα.....κανενα καινουργιο βιντεακι για το Gtiiiiiii

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.......Ποτε θα να ανεβει το βιντεακι????? καθε 5 λεπτα παταω αναζητηση στο youtube και ακομα να το δω! Τσολια κανε κατι γιατι τα εχω μαθει απ εξω ολα τα αλλα.....κανενα καινουργιο βιντεακι για το Gtiiiiiii

Σε λίγο θα είναι ON AIR!!!thumbsup.pngthumbsup.pngthumbsup.pngthumbsup.pngclapping.gifclapping.gifclapping.gifclapping.giffrantics.giffrantics.giffrantics.giffrantics.gifbeer_hat.gifbeer_hat.gifbeer_hat.gifbeer_hat.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο θα είναι ON AIR!!!thumbsup.pngthumbsup.pngthumbsup.pngthumbsup.pngclapping.gifclapping.gifclapping.gifclapping.giffrantics.giffrantics.giffrantics.giffrantics.gifbeer_hat.gifbeer_hat.gifbeer_hat.gifbeer_hat.gif

δωσε το λινκ να τρελαθουμε σου λεω θα μου φυγει το τσερβελο!!!!! :goodjob::thumbsu::thumbsup::bow::cool::hyper: :hyper:

Edited by spiros!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.