Jump to content
tsolias26

Έτοιμο Το 2Ο Βίντεο Για Το Polo Gti!

Recommended Posts

Επιτέλους ανέβηκε!!!frantics.giffrantics.giffrantics.gifthumbsup.png

Μία ολόκληρη ώρα και μισή αναμονή για να γίνει το Upload στο U tube αλλά ελπίζω να άξιζε η αναμονή!

Το αφιερώνω σε όλους εσάς που με ανυπομονησία το περιμένατε και εύχομαι καλή υπομονή σε εσάς που δεν το έχετε παραλάβει ακόμη!

Θα το εκτιμήσω ιδιαίτερα αν κάνετε και ένα μικρό κλικ στο + που υπάρχει κάτω δεξιά, αν σας άρεσε το post!! thumbsup.png

Θα μου δώσετε δύναμη και θέληση για την συνέχεια....(3ο βίντεο).

Μη ξεχνάτε ότι το επόμενο Σαβ/κο κατεβαίνω και Αθήνα με την κάμερα ανα χείρας για να βγάλουμε ένα ομαδικό όλοι μαζί.... roadrage.gifroadrage.gif

Φυσικά είναι όλοι ευπρόσδεκτοι (Polakides ή μη)!!!

Ακολουθεί ο σύνδεσμος:

http://www.youtube.com/watch?v=hzqT_qCIb4I

Ευχαριστώ πολύ και περιμένω τα σχόλιά σας!

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε χαρε εχεις και παιδι...πατας διπλη γραμμη σε κλειστες στροφες χωρις ορατοτητα....γιατι??για το βιντεακι?ειχες απομονωσει μηπως τον δρομο και τον ειχες κανει πιστα???γιωργο η πιστα ειναι πιστα και ο δρομος δρομος που σημαινει οτι κυκλοφορουν και αθωοι πολιτες...τι ναπω ειλικρινα οκ.πεμου οτι ειχες κλεισει το δρομο με ασυρματους και ειχατε πληρη ελενχο του τι θα μπορουσε να ειχε γινει,αλλιως μαλλον μονο αγιο ειχες... για το video ωραιο αλλα απλα οπως λες και στοβιντεο ωρε παναγεια μου οδηγηση...2.23 πρωτη στροφη και 2.43 δευτερη στροφη ηταν χωρις αυριο αν ερχοταν και αλλος απτο αντιθετο ρευμα.. στ 3.06 οντως πηγες να στειλεις αδιαβαστο ενα τυχαιο βλεπω..

πχ βιντεο απο λιμανακια

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

καλα βρε χαρε εχεις και παιδι...πατας διπλη γραμμη σε κλειστες στροφες χωρις ορατοτητα....γιατι??για το βιντεακι?ειχες απομονωσει μηπως τον δρομο και τον ειχες κανει πιστα???γιωργο η πιστα ειναι πιστα και ο δρομος δρομος που σημαινει οτι κυκλοφορουν και αθωοι πολιτες...τι ναπω ειλικρινα οκ.πεμου οτι ειχες κλεισει το δρομο με ασυρματους και ειχατε πληρη ελενχο του τι θα μπορουσε να ειχε γινει,αλλιως μαλλον μονο αγιο ειχες... για το video ωραιο αλλα απλα οπως λες και στοβιντεο ωρε παναγεια μου οδηγηση...2.23 πρωτη στροφη και 2.43 δευτερη στροφη ηταν χωρις αυριο αν ερχοταν και αλλος απτο αντιθετο ρευμα.. στ 3.06 οντως πηγες να στειλεις αδιαβαστο ενα τυχαιο βλεπω..

+1

παντος πολυ καλο το βιντεακι Γιωργο περιμενω και το 3ο.......... ;):roadrage:

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε χαρε εχεις και παιδι...πατας διπλη γραμμη σε κλειστες στροφες χωρις ορατοτητα....γιατι??για το βιντεακι?ειχες απομονωσει μηπως τον δρομο και τον ειχες κανει πιστα???γιωργο η πιστα ειναι πιστα και ο δρομος δρομος που σημαινει οτι κυκλοφορουν και αθωοι πολιτες...τι ναπω ειλικρινα οκ.πεμου οτι ειχες κλεισει το δρομο με ασυρματους και ειχατε πληρη ελενχο του τι θα μπορουσε να ειχε γινει,αλλιως μαλλον μονο αγιο ειχες... για το video ωραιο αλλα απλα οπως λες και στοβιντεο ωρε παναγεια μου οδηγηση...2.23 πρωτη στροφη και 2.43 δευτερη στροφη ηταν χωρις αυριο αν ερχοταν και αλλος απτο αντιθετο ρευμα..

Ελα ρε Λευτέρη μην ανησυχείς ... Ολα ήταν υπο έλεγχο. Δεν είναι ακριβώς όπως φαίνεται στο βίντεο . Είχα πλήρη ορατότητα. Άλλωστε δεν θέλω όπως λες να πάρω και κανένα στο λαιμό μου!

Link to comment
Share on other sites

ανάβαση εσύ φίλε έχεις κάνει ποτέ σε τέτοιους δρόμους ; μια χαρά το πάει το παλικάρι, πολύ καλό βίντεο, μπράβο!

Link to comment
Share on other sites

Ποσες φορες αναβοκατεβηκες στα Συβοτα βρε αθεοφοβε???Γιατι δεν με πηρες τηλ. να ερθω να παιξουμε λιγο?????

quicksilver,οι συγκεκριμενοι δρομοι ειναι σκετος πειρασμος!αυτη την εποχη ειναι αδειοι,δεν θελει και πολυ να γινει το κακο θα μου πεις αλλα αν σε βγαλει ο δρομος απο εδω ελα να παμε μια βολτα ;):roadrage: :roadrage: :roadrage: :roadrage: :roadrage: :roadrage: :roadrage: :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

Ποσες φορες αναβοκατεβηκες στα Συβοτα βρε αθεοφοβε???Γιατι δεν με πηρες τηλ. να ερθω να παιξουμε λιγο?????

quicksilver,οι συγκεκριμενοι δρομοι ειναι σκετος πειρασμος!αυτη την εποχη ειναι αδειοι,δεν θελει και πολυ να γινει το κακο θα μου πεις αλλα αν σε βγαλει ο δρομος απο εδω ελα να παμε μια βολτα ;):roadrage: :roadrage: :roadrage: :roadrage: :roadrage: :roadrage: :roadrage: :roadrage:

Έλα ρε ρε Τόλη. Σου χρωστάω μία ρε φίλε! Απλά γυρνούσα από εκεί και με κάτι παιδιά και είπα να του δώσω λίγο. Πάντως μη ξεγελιέστε από το πως τα δείχνει το βίντεο... Σε καμία περίπτωση δε θα το επιχειρούσα αν υπήρχε περίπτωση κινδύνου τρίτων. Ήταν τα πάντα υπο έλεγχο.... Ακόμα και αυτόν που κατέβαινε τον είχα δει από πολύ πιο πριν..αλλιώς πολύ απλά δε θα μιλάγαμε αυτήν την στιγμή...

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε χαρε εχεις και παιδι...πατας διπλη γραμμη σε κλειστες στροφες χωρις ορατοτητα....γιατι??για το βιντεακι?ειχες απομονωσει μηπως τον δρομο και τον ειχες κανει πιστα???γιωργο η πιστα ειναι πιστα και ο δρομος δρομος που σημαινει οτι κυκλοφορουν και αθωοι πολιτες...τι ναπω ειλικρινα οκ.πεμου οτι ειχες κλεισει το δρομο με ασυρματους και ειχατε πληρη ελενχο του τι θα μπορουσε να ειχε γινει,αλλιως μαλλον μονο αγιο ειχες... για το video ωραιο αλλα απλα οπως λες και στοβιντεο ωρε παναγεια μου οδηγηση...2.23 πρωτη στροφη και 2.43 δευτερη στροφη ηταν χωρις αυριο αν ερχοταν και αλλος απτο αντιθετο ρευμα.. στ 3.06 οντως πηγες να στειλεις αδιαβαστο ενα τυχαιο βλεπω..

πχ βιντεο απο λιμανακια

Εντάξει ρε Λευτέρη αλλά όχι και έτσι!!!

Πες μου ειλικρινά , όταν ανεβαίνεις σε τέτοιες στροφές, φοράς παρωπίδες και κοιτάς μόνο μπροστά???

Δεν γυρνάς το κεφάλι προς τα πάνω να δεις αν έρχεται κάποιος από την αντίθετη πριν κάνεις την ταρζανιά?

Κακά τα ψέματα, τα GTI δεν τα πήραμε για οικονομία βενζίνης...

Την άλλη φορά έλα να πάμε μαζί από εκεί να δεις ότι είναι οκ!

Πάντα φιλικά!!!!thumbsup.png

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε γιωργω μπραβο και ευγε και συνχαρητηρια για την αναβαση.........εγω ειμαι τρελος και υπερβολικος...παλι καλα οπου τον ειχες δει ,αυτος δεν ξερω αν ειχε δει οτι ησουν στη λωριδα του...τελοςπαντων και παλι μπραβο...

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε χαρε εχεις και παιδι...πατας διπλη γραμμη σε κλειστες στροφες χωρις ορατοτητα....γιατι??για το βιντεακι?ειχες απομονωσει μηπως τον δρομο και τον ειχες κανει πιστα???γιωργο η πιστα ειναι πιστα και ο δρομος δρομος που σημαινει οτι κυκλοφορουν και αθωοι πολιτες...τι ναπω ειλικρινα οκ.πεμου οτι ειχες κλεισει το δρομο με ασυρματους και ειχατε πληρη ελενχο του τι θα μπορουσε να ειχε γινει,αλλιως μαλλον μονο αγιο ειχες... για το video ωραιο αλλα απλα οπως λες και στοβιντεο ωρε παναγεια μου οδηγηση...2.23 πρωτη στροφη και 2.43 δευτερη στροφη ηταν χωρις αυριο αν ερχοταν και αλλος απτο αντιθετο ρευμα.. στ 3.06 οντως πηγες να στειλεις αδιαβαστο ενα τυχαιο βλεπω..

πχ βιντεο απο λιμανακια

+1 κι από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε χαρε εχεις και παιδι...πατας διπλη γραμμη σε κλειστες στροφες χωρις ορατοτητα....γιατι??για το βιντεακι?ειχες απομονωσει μηπως τον δρομο και τον ειχες κανει πιστα???γιωργο η πιστα ειναι πιστα και ο δρομος δρομος που σημαινει οτι κυκλοφορουν και αθωοι πολιτες...τι ναπω ειλικρινα οκ.πεμου οτι ειχες κλεισει το δρομο με ασυρματους και ειχατε πληρη ελενχο του τι θα μπορουσε να ειχε γινει,αλλιως μαλλον μονο αγιο ειχες... για το video ωραιο αλλα απλα οπως λες και στοβιντεο ωρε παναγεια μου οδηγηση...2.23 πρωτη στροφη και 2.43 δευτερη στροφη ηταν χωρις αυριο αν ερχοταν και αλλος απτο αντιθετο ρευμα.. στ 3.06 οντως πηγες να στειλεις αδιαβαστο ενα τυχαιο βλεπω..

πχ βιντεο απο λιμανακια

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=29030&view=findpost&p=429313

ηπε ο γαιδαρος τον πετινο κεφαλα λενε στο χοριο μου.

Ελα ρε Λευτέρη μην ανησυχείς ... Ολα ήταν υπο έλεγχο. Δεν είναι ακριβώς όπως φαίνεται στο βίντεο . Είχα πλήρη ορατότητα. Άλλωστε δεν θέλω όπως λες να πάρω και κανένα στο λαιμό μου!

υπο ελενχο ηπαν κι αλλοι οτι ειναι και τωρα βλεπουν τα ραδικαι αναποδα.

να σασ εχει η παναγια καλα αλλα ο κοσμακις δε σας φταιει τιποτα. κι αλλοι πηραν καινουριο αμαξι και χαιρονται αλλα δε βγηκαν παγανια ρε μαγκες. μετο συμπαθιο.

αν και φροντιζετε να κρθβεστε να εχετε κατα νου οτι σε τετοια σαιτ κυκλοφορουν και ανθρωποι του νομου οι καλοθεληταδες. με κατι βιντεο σαν κι αυτα εχουν μπει φυλακη στο εξωτερικο εχω διαβασει.

σορυ που σας χαλαω τη ζαχαρενια ο σχεδον 50χρονος ξενερωτος αλλα οσο και να μη θελετε ετσι ειναι.

οσο κι ανα γαπαμε τ αμαξια μας αυτα τα πραγματα που βλεπω εδω ειναι παρανομα και επικινδινα προπαντον. δε θα θελα ουτε να γινονται ουτε να τα βλεπω εδω. παρακινουν ισως και αλλους σε επικινδινα πραγματα.

Edited by passater
Link to comment
Share on other sites

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=29030&view=findpost&p=429313

ηπε ο γαιδαρος τον πετινο κεφαλα λενε στο χοριο μου.

υπο ελενχο ηπαν κι αλλοι οτι ειναι και τωρα βλεπουν τα ραδικαι αναποδα.

να σασ εχει η παναγια καλα αλλα ο κοσμακις δε σας φταιει τιποτα. κι αλλοι πηραν καινουριο αμαξι και χαιρονται αλλα δε βγηκαν παγανια ρε μαγκες. μετο συμπαθιο.

αν και φροντιζετε να κρθβεστε να εχετε κατα νου οτι σε τετοια σαιτ κυκλοφορουν και ανθρωποι του νομου οι καλοθεληταδες. με κατι βιντεο σαν κι αυτα εχουν μπει φυλακη στο εξωτερικο εχω διαβασει.

σορυ που σας χαλαω τη ζαχαρενια ο σχεδον 50χρονος ξενερωτος αλλα οσο και να μη θελετε ετσι ειναι.

οσο κι ανα γαπαμε τ αμαξια μας αυτα τα πραγματα που βλεπω εδω ειναι παρανομα και επικινδινα προπαντον. δε θα θελα ουτε να γινονται ουτε να τα βλεπω εδω. παρακινουν ισως και αλλους σε επικινδινα πραγματα.

ετσι κ αλλιως οταν ανεβαινεις σε βουνο η οδηγηση ειναι διαφορετικη....σε αριστερες στροφες τραβιεσαι οσο αριστερα μπορεις και στις δεξιες οσο πιο δεξια μπορεις...κ το παλικαρι οδηγησε μια χαρα..κ το βιντεο ξεγελαει για το που παταει η αριστερη ροδα...

πολυ ωραιο το βιντεο αλλα θα ηθελα να μπει κ το S...κ επισης κατι που πρεπει να μπει στο Νο3 ειναι μια εκκινηση αλλα με την καμερα εξω απ το αμαξι...

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΩ!!!!!!!!!

πολυ ωραιο το video!!!

ευχαριστω και για τη photo στο intro.

να εισαι καλα και να το χαρεις ρε φιλαρα οσο μπορεις

το πολακι ειναι απιστευτο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον υπάρχει ένας και μόνο από το club που πιστεύει ότι αυτό το βίντεο παρακινεί τους άλλους να τρέξουν τότε τι να πω μπράβο σας.

Άρα στο όνομα της ευπρέπειας κλείστε το όλο το club εφόσον εγώ προσωπικά δεν έχω δει κάποιο σημείο του club που να μην παραπέμπει σε ταχύτητα...

Έτσι μπράβο, κλείστε τα όλα , τις τηλεοράσεις σας να μην βλέπουν τα παιδιά, τα ραδιόφωνα να μην ακούνε, τα περιοδικά αυτοκινήτου κ.λ.π. clapping.gif

Το βίντεο έχει κατέβει και σίγουρα δεν θα υπάρξει άλλο ...

Γεια σου club !!! Ήταν ωραία, όσο κράτησε!

Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλε το παλικάρι, γιατί μαζεύτικαν πολλοί..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικαρια ΕΛΕΟΣ.

υπαρχει Section στο Forum STREET RACING!!!!

ΕΛΕΟΣ!!!! εκει δηλαδη τι λενε???

για πατηματα και κοντρες σε πιστες???

για φαναρομαχιες ολο βλεπω και κοντρες στην εθνικη οδο.

ειναι λιγοτερο επικινδυνο δηλαδη να εισαι στην εθνικη με 250 και να κανεις πατηματα απο το να κανεις μια αναβαση ε??? αντε μαζευτειτε γιατι οι μισοι απο οσους εκραξαν ολο για πατηματα στο street racing γραφουν. Ο ανθρωπος εκατσε και εφτιαξε ενα βιντεο για εμας ολους και εσεις τον κραζετε?

Καλη σας νυχτα

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον υπάρχει ένας και μόνο από το club που πιστεύει ότι αυτό το βίντεο παρακινεί τους άλλους να τρέξουν τότε τι να πω μπράβο σας.

Άρα στο όνομα της ευπρέπειας κλείστε το όλο το club εφόσον εγώ προσωπικά δεν έχω δει κάποιο σημείο του club που να μην παραπέμπει σε ταχύτητα...

Έτσι μπράβο, κλείστε τα όλα , τις τηλεοράσεις σας να μην βλέπουν τα παιδιά, τα ραδιόφωνα να μην ακούνε, τα περιοδικά αυτοκινήτου κ.λ.π. clapping.gif

Το βίντεο έχει κατέβει και σίγουρα δεν θα υπάρξει άλλο ...

Γεια σου club !!! Ήταν ωραία, όσο κράτησε!

αν αυτο ειχες καταλαβει για το κλαμπ τοτε καλα κανεις και φευγεις.

δδειλαδη ολο το κλαμπ υπαρχει για να υποστυριζει την ταχυτητα? μαλον κατι δεν καταλαβες καλα νομιζω.

ωρα σου καλη παλικαρι, αλλα το οτι φευγεις απο δω οπως λες δηστυχως δε σημενει οτι θα σταματησεις να κανεις οτι και στο βιδεο. απλως δε θα τα δειχνεις. κριμα, δεν εισαι και πιτσιρικας απ οτι καταλαβα

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικαρια ΕΛΕΟΣ.

υπαρχει Section στο Forum STREET RACING!!!!

ΕΛΕΟΣ!!!! εκει δηλαδη τι λενε???

για πατηματα και κοντρες σε πιστες???

για φαναρομαχιες ολο βλεπω και κοντρες στην εθνικη οδο.

ειναι λιγοτερο επικινδυνο δηλαδη να εισαι στην εθνικη με 250 και να κανεις πατηματα απο το να κανεις μια αναβαση ε??? αντε μαζευτειτε γιατι οι μισοι απο οσους εκραξαν ολο για πατηματα στο street racing γραφουν. Ο ανθρωπος εκατσε και εφτιαξε ενα βιντεο για εμας ολους και εσεις τον κραζετε?

Καλη σας νυχτα

εχεις δικιο φιλε.

προσοπικα δεν ιεπα εγω οτι συμφωνω με τις κοντρες. εγω εγραψα για τα 250 στην εθνικη. σας εχει σκασει λαστιχο με 100 ? οχι με 250...εχει πεταχτει σκυλος με 100 να πηγαινετε? οχι με 250

απλως ετυχε να δω αυτο και το γραφω. ηλικρινα με καλο σκοπο.

το κακο γινετε σε δευτερολεπτα μαγκες. μην αφηνετε τοπαθος να σας καταστρεψει τη ζωη και κυριως σεβαστητες τις ζωες των απεναντι

Edited by passater
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα με ολα αυτα που εγιναν ξενερωσα......εβγαλε ενα παληκαρακι ενα βιντεο με ολη την καλη διαθεση και εσεις πεσατε σαν κορακια να το παιξετε καλοι και αθωοι.....

Αν δεν θελατε ταχυτητα να περνατε YUGO και οχι Polo....

Τι να πω....απλα με ξενερωσατε..... Γιναμε ολοι οδηγαρες και λεμε τι ειναι σωστο και τι οχι....ενα βιντεακι για το χαβαλε ανεβασε να μας διασκεδασει και εσεις τον βγαλατε χαρο...

Edited by zelista7
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα με ολα αυτα που εγιναν ξενερωσα......εβγαλε ενα παληκαρακι ενα βιντεο με ολη την καλη διαθεση και εσεις πεσατε σαν κορακια να το παιξετε καλοι και αθωοι.....

Αν δεν θελατε ταχυτητα να περνατε YUGO και οχι Polo....

Τι να πω....απλα με ξενερωσατε..... Γιναμε ολοι οδηγαρες και λεμε τι ειναι σωστο και τι οχι....ενα βιντεακι για το χαβαλε ανεβασε να μας διασκεδασει και εσεις τον βγαλατε χαρο...

Ντροπη σας...

εγω φιλε ξερω χαβαλε στην παρεα, σε καμια μπαλα κτλ.

αυτο που λετε δεν ειναι χαβαλες. χαβαλες και οδηγηση αυτοκτονιας δεν πανε μαζι.

για το ποιος θα πρεπει να ντρεπετε δεν μιλαω.

Link to comment
Share on other sites

Τσολια δεν ειχε ντεθμεταλια το βιντεο γιαυτο εγινε αυτο...

Αφου δεν τσιριζαν τα λαστιχα ρε παιδες τι κραζετε.. βολτα εκανε το παιδι! :sleep:

Τσολια στο 3ο βιντεακι πρεπει να εισαι πιο brutal :turned:

Ενα ενα θα πω. Ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθον..

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε παιδια γρήγορη βόλτα πήγαινε.Η κάμερα ξεγελάει το ματι.

Σε κανένα σημείο του βιντεο δεν υπήρχε περιπτωση όπου θα μπορούσε να προκαλέσει ατύχημα σε 3ο.Μην παρασύρεστε από την κάμερα

Μόνο ο οδηγός αντιλαμβάνεται πλήρως τι γίνεται εκείνη την στιγμή.

Τσολιά βαλε ξανα τα βιντεακια και οποιος εχει προβλημα ας το εκφρασει και ας μην τα βλεπει.

Και δεκτες ολες οι αποψεις!

Παντα θα υπαρχουν ατομα που διαφωνουν

Link to comment
Share on other sites

Τσολια μην μασάς ρε!!!

Είναι ντροπή για όλους όσους έκραξαν για το βίντεο (αν και δεν το είδα) γιατί σε όλο το κλαμπ ανάφέρονται σε κοντρες που κατα την γνώμη μου ειναι πολύ ποιο επικυδινες απο την ανάβαση!!!

Οπότε αφήστε τις κριτικές όλοι εσείς και ζητήστε και ένα αντρίκιο συγνώμη για την συμπεριφορά σας σε κάποιον που προσπάθησε να ικανοποιήσει όλους εμάσ που το ζητήσαμε!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.