Jump to content
playmaker

Golf Gt

Recommended Posts

λιγη βοηθεια παιδια ειμαι στη φαση της παραγγελιας :whistling:

τελικα θα περασω σωληνακια goodridge.το πακετακι λεει front kai mid..για τα πισω φρενα δεν εχει?(αν οχι,πως μερικοι σε Ibiza κτλ εχουν χωρις η goodridge να λεει πουθενα για πισω σωληνακια)

τακακια θα βαλω αυτα http://www.hawkperformance.com/performance/hps.php

δισκους αυτους http://www.dba.com.au/4000-series

το ψαξα πολυ το θεμα και εχω και φιλο και νομιζω ειναι πολυ καλη επιλογη

sos τακακια και δισκους παιρνω ιδιους με gti ετσι?εχουν και ιδιους κωδικους απο οτι ειδα

το πισω δισκοφρενο του gt ειναι ιδιο με gti ετσι?γιατι μου φαινετε λιγο πιο μικρο στο δρομο :p η απλα παιρνει το ιδιο αν βαλεις πιο μεγαλο?

Link to comment
Share on other sites

αν το gt σου ειναι μετα το 07 εχεις μικρους δισκους πισω 256..αν ειναι πριν το 07 εχεις ιδιους με gti.

Link to comment
Share on other sites

αν το gt σου ειναι μετα το 07 εχεις μικρους δισκους πισω 256..αν ειναι πριν το 07 εχεις ιδιους με gti.

ειναι του 7. γραφει σκετο gt και μπροστα και πσιω ποιους εχω?

επισης αν ειναι οι μικρη εφοσον παρω κανονικα δισκο και τακακι μπαινουν μαι χαρα?τι πρεπει να αλλαξει?

Link to comment
Share on other sites

λιγη βοηθεια παιδια ειμαι στη φαση της παραγγελιας :whistling:

τελικα θα περασω σωληνακια goodridge.το πακετακι λεει front kai mid..για τα πισω φρενα δεν εχει?(αν οχι,πως μερικοι σε Ibiza κτλ εχουν χωρις η goodridge να λεει πουθενα για πισω σωληνακια)

τακακια θα βαλω αυτα http://www.hawkperformance.com/performance/hps.php

δισκους αυτους http://www.dba.com.au/4000-series

το ψαξα πολυ το θεμα και εχω και φιλο και νομιζω ειναι πολυ καλη επιλογη

sos τακακια και δισκους παιρνω ιδιους με gti ετσι?εχουν και ιδιους κωδικους απο οτι ειδα

το πισω δισκοφρενο του gt ειναι ιδιο με gti ετσι?γιατι μου φαινετε λιγο πιο μικρο στο δρομο :p η απλα παιρνει το ιδιο αν βαλεις πιο μεγαλο?

δεν χρειάζεται πίσω σωληνάκια υψηλής. Αν σκύψεις στους πίσω τροχούς θα δεις ότι τα σωληνάκια των φρένων είναι μεταλλικά και όχι σαν τα μπροστινά λαστιχένια και για το λόγο αυτό δεν χρειάζονται αλλαγή. Πάντα αλλάζουν τα μπροστινά και τα μεσαία μόνο

Link to comment
Share on other sites

ρε αγορι μου δωσε τον αριθμο πλαισιου!θα σου πουνε.ΟΧΙ αν φορας τα μικρα πισω δεν γινετε να βαλεις τακακια και δισκους απο gti,θες και δαγκανα.μπροστα ουτος η αλλος ιδια εχεις.

Link to comment
Share on other sites

WWWZZZ1KZPO16944 ας δει καποιος τα πισω φρενα μου...παντως μου φαινονται μεγαλυτερα απο αλλα gt!

αν περιμένεις να βρεις την απάντηση εδώ, λυπάμαι που θα σε στενοχωρήσω αλλά πολύ δύσκολα έως αδύνατο ..... εάν ήμασταν 2 χρόνια πριν κάτι γινόταν ...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ρε Πανο ηλικρινα τι δεν καταλαβαινεις!!??πηγαινε στο μαγαζι οπου θα προμηθευτεις τα νεα σου ανταλακτικα,δωσε τον αριθμο πλαισιου σου με την αδεια στον τυπά,θα ανοιξει τα ριμαδοβιβλιο του η μεσω υπολογιστη η μεσω τηλεφωνου στην κεντρικη αντιπροσωπεια μαρκας φρενων που θες να βαλεις,θα τους δωσει τον ριμαδοαριθμο πλαισιου και θα του ριμαδοαπαντησουν οτι θελει αυτο η το αλλο...στην τελικη παρε ενα ριμαδομετρο και μετρα τον δισκο σου πισω!ποσο ποιο απλα και κατανοητα να στα κανω??ελπιζω να σε βοηθησα,δεν ξερω τι αλλο να σου πω!:(

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ρε Πανο ηλικρινα τι δεν καταλαβαινεις!!??πηγαινε στο μαγαζι οπου θα προμηθευτεις τα νεα σου ανταλακτικα,δωσε τον αριθμο πλαισιου σου με την αδεια στον τυπά,θα ανοιξει τα ριμαδοβιβλιο του η μεσω υπολογιστη η μεσω τηλεφωνου στην κεντρικη αντιπροσωπεια μαρκας φρενων που θες να βαλεις,θα τους δωσει τον ριμαδοαριθμο πλαισιου και θα του ριμαδοαπαντησουν οτι θελει αυτο η το αλλο...στην τελικη παρε ενα ριμαδομετρο και μετρα τον δισκο σου πισω!ποσο ποιο απλα και κατανοητα να στα κανω??ελπιζω να σε βοηθησα,δεν ξερω τι αλλο να σου πω!:(

thx ανεστη...αν παρω αντιπροσωπια?

τα ανταλακτικα θα μου τα φερουν απο αμερικη γι αυτο....

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ρε Πανο ηλικρινα τι δεν καταλαβαινεις!!??πηγαινε στο μαγαζι οπου θα προμηθευτεις τα νεα σου ανταλακτικα,δωσε τον αριθμο πλαισιου σου με την αδεια στον τυπά,θα ανοιξει τα ριμαδοβιβλιο του η μεσω υπολογιστη η μεσω τηλεφωνου στην κεντρικη αντιπροσωπεια μαρκας φρενων που θες να βαλεις,θα τους δωσει τον ριμαδοαριθμο πλαισιου και θα του ριμαδοαπαντησουν οτι θελει αυτο η το αλλο...στην τελικη παρε ενα ριμαδομετρο και μετρα τον δισκο σου πισω!ποσο ποιο απλα και κατανοητα να στα κανω??ελπιζω να σε βοηθησα,δεν ξερω τι αλλο να σου πω!:(

Μας ρημαδοκατατοπισες :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

τελικα μου ειπαν οτι εχω μικροτερα....θελω λοιπον να τα αλλαξω...χρειαζομαι και δαγκανα και βαζεις δαγκανας και προστατευτικη λαμαρινα?ξερει κανεις που μπορω να τα βρψ σε καλη τιμη και ποσο εχουν αντιπροσωπια?σ ενα site τα βρικα 540 euro καινουργια...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.