Jump to content

Recommended Posts

Ωραίος ήχος. Άντε να δούμε και από απόδοση! :drinks: Εύχομαι τα καλύτερα! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ήχος. Άντε να δούμε και από απόδοση! :drinks: Εύχομαι τα καλύτερα! :drinks:

Σ ευχαριστω Νικο!!! να σαι καλα!!! θα γινει το setup και μετα η δυναμομετρηση να δουμε τι λεει!!

Link to comment
Share on other sites

-αισθητικα : πολύ ωραίες οι μπουκες έτσι στην μέση

-ηχητικά : ακουγεται πολυ καλό ,αρκετα δυνατό χωρίς να είναι too much

για το decat είμαι κατά ,έχω πει και αλλού την γνωμη μου ,ας βάλεις ένα 100αρι καταλύτη

τέλος γιατί λές ότι το μεγάλωσες ; 63,5 δεν ε'ιναι μαμα;

τουλάχιστόν στο 160αρι είναι όλο 63,5 από turboback μέχρι τέλος

με γεια !:drinks:

Link to comment
Share on other sites

ισως στο 160αρι το 6αρι να ειναι 63,5.σε εμενα 140 tsi ηταν 55αρα σωληνα...αρα μεγαλωσε :drinks: σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια..! Για την ωρα θελω να το χαρω decat παντως!

Link to comment
Share on other sites

κουκλινος power! εγω πηγα χθες απο εκει... :drinks: !!!

ωραια δουλεια! πρεπει να κανονισουμε Meeting εγω εσυ ο αλεξης! :drinks:

καλα σκασιματα θοδωρη!

Link to comment
Share on other sites

κουκλινος power! εγω πηγα χθες απο εκει... :drinks: !!!

ωραια δουλεια! πρεπει να κανονισουμε Meeting εγω εσυ ο αλεξης! :drinks:

καλα σκασιματα θοδωρη!

Σ ευχαριστω Λευτερη!!το εμαθα!!για σενα λεγαμε σημερα!!!εμαθα οτι εβαλες εξατμιση αστερατη!!ειδα κ φωτο!! με γειες!!!

εκανε οντως πολυ καλη δουλεια κ σε μενα!! πρεπει να κανονισουμε το meeting να πουμε τα νεα μας :thumbsup: . χαθηκαμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

θεωδορε τελειωνε με τις παντετες γιατι σε περιμενω να τα μετρησουμε χαχαχα!!!

Μιχαλη για να φτασω το gti σου ,που παρεπιπτοντως σκοτωνει,θελω ακομα δουλεια... =@ για την ωρα ειμαι ομως ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο τις μετατροπες που εχω κανει... αργοτερα βλεπουμε αν ανεβει κ αλλο...!!

Link to comment
Share on other sites

ο ξερω θωδορη πλακα σου κανω απο οτι το ειδα στ βιντεακι ειναι πολυ καλο!! μπραβο να αλλαζες και τα καθισματα θα ησουν σουπερ!!

Edited by mixalis GTI
Link to comment
Share on other sites

ο ξερω θωδορη πλακα σου κανω απο οτι το ειδα στ βιντεακι ειναι πολυ καλο!! μπραβο να αλλαζες και τα καθισματα θα ησουν σουπερ!!

Σε λιγο καιρο θα γινει αυτο οπωσδηποτε..τα βαρεθηκα τα απλα γκρι..θελω το ωραιο το σαλονακι του gti !! θα περασω να πιουμε καφε να μαθουμε κ λεπτομερειες!!οκ;

Link to comment
Share on other sites

Επιτελουςςςςςςςςςςςς.......

Με γειες η καινουργια εξατμιση τεο....!!!

Αλλο πραγμα το dp ....Και εγω θελω βιντεο...

Να κανουμε ενα τριο....(βιντεο με τα αμαξια μας) εννοω :frantics:

:frantics: Οντως αλλο πραγμα!κ ο κουκλινος εκανε πολυ καλη δουλεια!!σειρα εχει τωρα το ιντερκουλερ της forge...front mount.

ποτε θα παμε βολτα να το ακουσεις;; κανονιστε για το τριο!!(με τ αμαξια) :frantics:

σε επαιρνα τηλ τις προαλλες!!

Link to comment
Share on other sites

thee πολυ καλο το γολφακι σου.....μπραβο.....αν και εχω μια ενσταση για τις ζαντες....και τωρα δεν τις παιρνεις με τπτ πισω....:thumbsup:

πολυ καλο...μπραβο σου...οντως καταλαβαινω αυτα που μου ελεγες....καμια σχεση με πριν...!!!πολυ καλος και ο ηχος.....εγω εχω καταργησει το μεσσαιοκαι πιστευω οτι θα αξιζε....δεν γινετε κανενα καγκουρικο(π.χ. rallye με group n)!!!τουλαχιστον σε μενα που εχω αλλαξει απλα το τελικο και δεν εχω μεσσαιο ο ηχος ειναι περιπου σαν τον δικο σου.......

Link to comment
Share on other sites

thee πολυ καλο το γολφακι σου.....μπραβο.....αν και εχω μια ενσταση για τις ζαντες....και τωρα δεν τις παιρνεις με τπτ πισω....:thumbsup:

πολυ καλο...μπραβο σου...οντως καταλαβαινω αυτα που μου ελεγες....καμια σχεση με πριν...!!!πολυ καλος και ο ηχος.....εγω εχω καταργησει το μεσσαιοκαι πιστευω οτι θα αξιζε....δεν γινετε κανενα καγκουρικο(π.χ. rallye με group n)!!!τουλαχιστον σε μενα που εχω αλλαξει απλα το τελικο και δεν εχω μεσσαιο ο ηχος ειναι περιπου σαν τον δικο σου.......

ευχαριστω νικο!τι ενσταση εχεις για τις ζαντες;;; απο κοντα νικολα δεν εχει σχεση ο ηχος με αυτον του βιντεο... τ αμαξι γριλιζει απο το ρελαντι.. κ εχει αρχισει και τα σκασιματα..φορουσα κ εγω πριν τελικο χωρις μεσαιο...αλλα δεν εχει σχεση..οταν ερθεις εδω κρητη θα το ακουσεις live. τωρα φοραω ενα τελικο ελευθερο στην θεση που αρχικα ηταν το μεσαιο... ;) σαν αποτελεσμα παντως με ικανοιπιησεπαραπανω απ οτι περιμενα!!!

Link to comment
Share on other sites

τοτε παω πασο...!!!!!για να το λες....!!!εσυ ειπες οτι θα ερθεις....!!!εγω περιμενω....!!!!να πεσει και σε συναντηση μας εδω....!!!αυτες που ειχες μου αρεσαν πιο πολυ,αλλα τωρα δεν τις παιρνεις πισω..... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

και εγω θελω ΤΡΙΟΟΟΟ!!! χαχααχαχχα

ασχετο μιας και τωρα το ειδα..για τον φιλο που λεει οτι στα 160αρια η μαμα διαμετρος ειναι 63.5 κανει λαθος....

55αρα ειναι η μαμα σωληνα... 100% !

Link to comment
Share on other sites

Σωστος γραψε λαθος,παει καιρος που τα εχω αλλαξει και τα μπερδεψα,νομιζω ομως οτι το downpipe mama ειναι 63,5

Link to comment
Share on other sites

τοτε παω πασο...!!!!!για να το λες....!!!εσυ ειπες οτι θα ερθεις....!!!εγω περιμενω....!!!!να πεσει και σε συναντηση μας εδω....!!!αυτες που ειχες μου αρεσαν πιο πολυ,αλλα τωρα δεν τις παιρνεις πισω..... :flowers:

:frantics:αυτες οι ζαντες που εβαλα τωρα ειναι πιο αλητικες... η αλλη ζαντα ηταν πιο κυριλε... τις ειχα συνηθισει κιολας οποτε χρειαζοταν μια αλλαγη..δεν το μετανιωσα ομως καθολου!!!σε σενα πανε οι προηγουμενες μου πιο ωραια γιατι κανουν ωραια αντθεση..σε μενα ηταν πιο μουντες..

θ ρθω και στα μερη σας να γνωρισω ολο το team!!

Link to comment
Share on other sites

Nope :bbq:

:turkey: δεν με θέλει .... πήγα στην αποθήκη και το μετρησα ...55αρι και το dp

είμαι η παραπληροφόρηση σε όλο της το μεγαλείο

σορρυ παίδες :thumbsup:

υγ σορυ και σε σενα φίλε Theo που spamαρα στο topic σου

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει φιλε dim.κανενα προβλημα!!απλα ημουν σιγουρος γιατι κ εγω κρατουσα τα παχυμετρα οση ωρα αλλαζαμε την εξατμιση... Για να το εμπεδωσω χαχαχαχ.

Link to comment
Share on other sites

Μερακι βλεπω στο αμαξι επανω και αγαπη για το οτιδηποτε εχει φορεθει..πραγμα καλο σημαινει οτι σεβεσαι και τα λεφτα που εχεις δωσει μεχρι στιγμης τα οποια ειναι.....???????????????????? :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Μερακι βλεπω στο αμαξι επανω και αγαπη για το οτιδηποτε εχει φορεθει..πραγμα καλο σημαινει οτι σεβεσαι και τα λεφτα που εχεις δωσει μεχρι στιγμης τα οποια ειναι.....???????????????????? :thumbsup::whistling: :whistling: :whistling:

σ ευχαριστω φιλε Πανο! ολα εγιναν μετα απο σκεψη κ χρονο..το αποτελεσμα με ευχαριστει γιατι ειναι οχι κατι το υπρβολικο αλλα κατι το ομορφο και ισσοροπημενο.αυτο με ευχαριστει!!οσα λεφτα και αν εφυγαν,αξιζαν τον κοπο!!! δεν μετανιωσα ουτε 1 ευρω που εδωσα.

κ παλι σ ευχαριστω.!

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι μπραβο σου το εχεις κανει πολυ ωραιο το golfaki σου αλλα εχω κατι αποριες.

εχω και εγω το ιδιο το tsi του 07 το sportline και το εχω ψαξει για να του αλλαξω προφυλακτηρα και να βαλω του gti αλλα μου εχουν πει απο αντιπροσοπεια οτι πρεπει να αλαχτουν μετοπες και κατι αλλα για να κουμπωσει.γυρο στο 1300 euro εσυ πως το εκανες?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σου λενε μμαμακιες βγαζεις τον δικο σου προφυλαχτηρα και κουμπωνεις τον αλλο κανονικα στα πιο παλια μοντελα ηθελε λιγο κοψιμο ο προφυλαχτηρας για να κουμπωση οκ;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.