Jump to content
stelakos

Κτεο

Recommended Posts

γεια σας δεν ξερω αν ειναι το σωστο ποστ εδω απλα θελω μερικες συμβουλες για το κτεο...να παω σε ιδιοτικο η δημοσιο?κ αμα πρεπει να λαδοσω πως το κανω?:flowers:

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι να λαδωσεις πηγαινε σε δημοσιο!

τα περνουν σιγουρα εκει!

βαλε το τυρακι μεσα στην αδεια κυκλοφοριας!!

απλα δωσε την αδεια σε αυτον που θα στο ελεγξει μην χαρτζηλικωσεις κανεναν ασχετο

Link to comment
Share on other sites

γεια σας δεν ξερω αν ειναι το σωστο ποστ εδω απλα θελω μερικες συμβουλες για το κτεο...να παω σε ιδιοτικο η δημοσιο?κ αμα πρεπει να λαδοσω πως το κανω?:flowers:

Φίλε μου δεν κατάλαβα γιατί πρέπει να "λαδώσεις"; Έχεις τόσο σοβαρά προβλήματα στο αυτοκίνητό σου που προτιμάς να "λαδώσεις" από το να φροντίσεις να τα λύσεις; Και τότε τι γίνεται με την ασφάλειά σου και την ασφάλεια όλων όσων κυκλοφορούν στους ίδιους δρόμους με σένα;

Πραγματικά δεν ξέρω πως σκέφτονται μερικοί από μας.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν κατάλαβα γιατί πρέπει να "λαδώσεις"; Έχεις τόσο σοβαρά προβλήματα στο αυτοκίνητό σου που προτιμάς να "λαδώσεις" από το να φροντίσεις να τα λύσεις; Και τότε τι γίνεται με την ασφάλειά σου και την ασφάλεια όλων όσων κυκλοφορούν στους ίδιους δρόμους με σένα;

Πραγματικά δεν ξέρω πως σκέφτονται μερικοί από μας.

+1000 φιλε μου κι εγω αυτο σκεφτηκα ακριβως !απλα απαντησα στο ερωτημα μονο

Link to comment
Share on other sites

+1000 φιλε μου κι εγω αυτο σκεφτηκα ακριβως !απλα απαντησα στο ερωτημα μονο

Και γιατί απάντησες τότες φίλε ?

Για να διευκολήνεις την υπόθεση ? :thumbsd:

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί απάντησες τότες φίλε ?

Για να διευκολήνεις την υπόθεση ? :p

με το να απαντησω δεν διευκολινω καμια υποθεση αφου οπως βλεπεις η αποφαση εχει παρθει!

απο εκει και περα απανταω σε κατι που γνωριζω χωρις να σημαινει οτι συμφωνω!

νομιζω πως εδω βρισκομαστε για παρεα και ανταλλαγη γνωσεων(σωστων και λανθασμενων!)

δεν γινεται ξαφνικα να γινομασατε ολοι νομοταγεις μονο και μονο για να ποσταρουμε κατι..

σε αλλο θεμα του φορουμ(με παραβιασεις κοκ κτλ)δεν εχω δει καποιον να παραπονιεται

οποτε μη μου λες πως διευκολινω καμια κατασταση!

ολοι τα εχουμε κανει και ολοι θα τα κανουμε τουλαχιστον ας το παραδεχομαστε

και ας μην το παιζουμε "νομιμοι"

μην παρεξηγηθω δεν το λεω προσωπικα για σενα!

φιλικα παντα!

Link to comment
Share on other sites

με το να απαντησω δεν διευκολινω καμια υποθεση αφου οπως βλεπεις η αποφαση εχει παρθει!

απο εκει και περα απανταω σε κατι που γνωριζω χωρις να σημαινει οτι συμφωνω!

νομιζω πως εδω βρισκομαστε για παρεα και ανταλλαγη γνωσεων(σωστων και λανθασμενων!)

δεν γινεται ξαφνικα να γινομασατε ολοι νομοταγεις μονο και μονο για να ποσταρουμε κατι..

σε αλλο θεμα του φορουμ(με παραβιασεις κοκ κτλ)δεν εχω δει καποιον να παραπονιεται

οποτε μη μου λες πως διευκολινω καμια κατασταση!

ολοι τα εχουμε κανει και ολοι θα τα κανουμε τουλαχιστον ας το παραδεχομαστε

και ας μην το παιζουμε "νομιμοι"

μην παρεξηγηθω δεν το λεω προσωπικα για σενα!

φιλικα παντα!

Φίλε μου ακόμα και αν η απόφαση έχει παρθεί όπως λες, δεν νομίζω ότι πρέπει οι υπόλοιποι να συμφωνούμε με τη λάθος απόφαση κάποιων και να δείχνουμε ότι συνηγορούμε ή και συμφωνούμε σε ότι κάνει, πολύ δε περισσότερο να τον διευκολύνουμε υποδεικνύοντας και τον τρόπο που γίνεται.

Από κει και πέρα δεν ξέρω εσύ τι πιστεύεις για τους άλλους αλλά εγώ δεν πιστεύω ούτε ότι όλοι τα κάνουμε, όπως δεν πιστεύω και το όλοι μαζί τα φάγαμε. Χωρίς παρεξήγηση αλλά αν κάποιος μπει στο φορουμ και θέλει να μάθει πως "ανοίγεις" ένα αμάξι δεν νομίζω ότι όποιος από μας ξέρει πρέπει να του πει και τον τρόπο για ανταλλαγή απόψεων.

Edited by PERIS
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ακόμα και αν η απόφαση έχει παρθεί όπως λες, δεν νομίζω ότι πρέπει οι υπόλοιποι να συμφωνούμε με τη λάθος απόφαση κάποιων και να δείχνουμε ότι συνηγορούμε ή και συμφωνούμε σε ότι κάνει, πολύ δε περισσότερο να τον διευκολύνουμε υποδεικνύοντας και τον τρόπο που γίνεται.

Από κει και πέρα δεν ξέρω εσύ τι πιστεύεις για τους άλλους αλλά εγώ δεν πιστεύω ούτε ότι όλοι τα κάνουμε, όπως δεν πιστεύω και το όλοι μαζί τα φάγαμε. Χωρίς παρεξήγηση αλλά αν κάποιος μπει στο φορουμ και θέλει να μάθει πως "ανοίγεις" ένα αμάξι δεν νομίζω ότι όποιος από μας ξέρει πρέπει να του πει και τον τρόπο για ανταλλαγή απόψεων.

ρε παιδια χαλαρωστε λιγο!!!

νιωθω τοσο μονος ο κομπιναδωρος...

για το μαζι τα φαγαμε που λες.περνεις απο παντου αποδειξη? δεν προτιμας μειωση τιμης?πχ?

αρα???

δεν συμφωνω σε καμια περιπτωση με το παλικαρι και χαρακτηριστικα σου λεω πως μου εχουν κοψει 2 φορες το αμαξι σε κτεο!

οταν "διαφημιζουμε" τα ανοιγματα μας οπου εκει απηλειται ο δημοσια ασφαλεια δεν τρεχει τιποτα??

τεσπα δεν χρειαζεται να το κουβεντιαζουμε!απλα διαφωνουμε!

οσο για το αρχικο μου ποστ αν κριθει απαραιτητο ας διαγραφει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ας λαδώσει ρε παιδια το παλικαρι, η Ελλαδα το μονο που παράγει ειναι λαδι, μονο οταν θα τον λαδωνεις προσεχε μην ειναι καποιος sSc_hidingsofa.gif και σας δει :p

Link to comment
Share on other sites

Ας λαδώσει ρε παιδια το παλικαρι, η Ελλαδα το μονο που παράγει ειναι λαδι, μονο οταν θα τον λαδωνεις προσεχε μην ειναι καποιος sSc_hidingsofa.gif και σας δει :p

νικο μην λες τετοια ρε φιλε τα παιδια ειναι αμαθα και αγνα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια το αμαξι μου δν εχει προβλημα απλα φημε ξενον κ κατι αλλα..οπως ξερουμε ολοι ζουμε στην χωρα που αμα δν λαδοσεις κ σωστος να σε παλι δεν κανεις την δουλια σου!δλδ αυτος που εχει το πιραγμενο αμαξι ειναι καλιτερος και πιο νομιμος?μην τρελενομαστε απλα μια ερωτιση εκανα!πανω κατω ολοι εδω εχουμε κανει κατι στο αμαξι μας cool:) sorry για την ανασταστοση απλα ειναι η πρωτη φωρα που περναω:clapping:

Link to comment
Share on other sites

παιδια το αμαξι μου δν εχει προβλημα απλα φημε ξενον κ κατι αλλα..οπως ξερουμε ολοι ζουμε στην χωρα που αμα δν λαδοσεις κ σωστος να σε παλι δεν κανεις την δουλια σου!δλδ αυτος που εχει το πιραγμενο αμαξι ειναι καλιτερος και πιο νομιμος?μην τρελενομαστε απλα μια ερωτιση εκανα!πανω κατω ολοι εδω εχουμε κανει κατι στο αμαξι μας cool:) sorry για την ανασταστοση απλα ειναι η πρωτη φωρα που περναω:clapping:

φιλε μου κ εγω εχω ξενον και φιμε και περναω μια χαρα και χωρις λαδωμα!

οχι φιλε το λαδωμα επιτρεπεται μονο στα υπερκυβισμενα αυτοκινητα η τα τουμπανιασμενα τουρμπο!

για οτιδηποτε αλλο λαδωμα δεν ειναι σωστο!!!πως αλλωστε ολοι αυτοι θα εγραφαν 125 σελιδες σε συγκεκριμενο τοπικ

καμαρωνοντας για καμωματα τους.....

εγω εδω τελειωνω με αυτο το θεμα!

επαναλαμβανω αν θελουν οι μοντς ας διαγραξουν τα σχολια μου!

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι για ξενον και φιμε χαλαλι σου αρκει να μας πεις ποσο παει το λαδι? :p

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι για ξενον και φιμε χαλαλι σου αρκει να μας πεις ποσο παει το λαδι? :p

Περίπου 7ευρω το λίτρο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι άμα πας σε ιδιωτικό ΚΤΕΟ δεν θα έχεις τέτοιες απαιτήσεις από τους αρμόδιους για λάδωμα! Τα 50€ αξίζουν για την γρήγορη εξυπηρέτηση, για το σωστό περιβάλλον, για το ότι δεν ζητάνε λάδι!!!

Το λάδωμα είναι χαρακτηριστικό προνόμιο του δημόσιου τομέα, είτε είναι ΚΤΕΟ, είτε ΟΤΕ, είτε εφορία, κτλ! Και αυτό κακώς συμβαίνει αλλά φταίμε εμείς οι πολίτες και κανείς άλλος!!! Εμείς οι πολίτες τους μάθαμε να λαδώνονται!!! Κάποτε το κάναμε από μόνοι μας, αλλά τώρα μας το ζητάνε αλλιώς δεν μας εξυπηρετούν!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.