Jump to content
Greg20

Bora Coupe-9n και Sedan και φορτηγάκι!

Recommended Posts

Ψάχνωντας στο internet ανακάλυψα οτι υπάρχει VW BORA COUPE το αμάξι αυτό ούτε ήξερα οτι υπήρχε και για να πώ την αλήθεια μου άρεσε. Γιατί όμως δεν εισάγετε στη Ελλάδα? η μήπως εισάγετε και έχω μείνει απλά πίσω? Επίσης είδα και Polo 9n sedan!!!!Ούτε και αυτό ήξερα οτι υπήρχε. Και ένα Polo (μόντα φυσικά) φορτηγάκι!!! Δείτε τις Φωτό. Ακούω γνώμες.post-2031-1134123476_thumb.jpgpost-2031-1134122686_thumb.jpgpost-2031-1134123126_thumb.jpgpost-2031-1134123282_thumb.jpgpost-2031-1134123368_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest super savvato!!!

ναι ειναι ψιλογνωστο οτι υπαρχουν αυτα εκτος απο το φορτηγακι δεν ηξερα

αλλα δεν ηρθαν ποτε στην ελλαδα

οχι οτι θα πουλαγαν πολυ αλλα λεμε τωρα

Link to comment
Share on other sites

Για το Polo Sedan, που κανονικά λέγεται Polo Limusine, το ήξερα ότι υπάρχει, και κυκλοφορεί πιο πολύ στην Βραζιλία! Πάντως το φορτηγάκι πρώτη φορά το βλέπω και εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Πάντα σκεφτόμουνα ότι η μούρη του Βορα έχει κάτι σπορ, και να είμαι ειλικρινής, ήθελα να δω ένα Βορα fastback η coupe....

Είναι αληθινές αυτές οι Φώτο? πιο πολύ μου μοιάζουν για κατασκοπευτικές Φώτο από παλιά περιοδικά (μη ξεχνάμε πως το Βορα είναι παρελθόν....)

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα παντως δε μπορω να πω οτι μου αρεσει...σα μαουνα με δυο πορτες ειναι.

προφανως δε το φεραν ποτε στην ελλαδα με το σκεπτικο οτι το bora ειναι η 4πορτη sedan εκδοχη του golf οποτε οποιος ηθελε λιγοτερες πορτες επαιρνε και golf.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, το μαυρο-γκρι αυτοκινητο υπαρχει. ΕΙναι αληθεινο. Αλλα ειναι μετατροπη.

Οπως διαβασα στο net, ειναι ενα αποθημενο μιας ομαδας ατομων που καναν τη μετατροπη σα project.

Δεν εχει βγει απο τη VW Jetta/Bora coupe.....

Συγνωμη που σας το χαλασα.....αλλα ετσι διαβασα.

Δεν ειναι ασχημο παντος.

¶λλωστε όπως φαίνεται, έρχεται το Coupe της VW σύντομα.... :(

Link to comment
Share on other sites

Παντως το φορτηγακι ομολογω και εγω πρωτη φορα το βλεπω, αλλα κατι δεν μου παει καλα εκει στην μασκα, μικρη και μεγαλη σκαλα φωτα δεν εχει??? :( οπως και ο καθρεφτης με το φλας δεν κολαει στο 9Ν σε σχεση τουλαχιστον με τα αλλα 9Ν, ψιλο photoshop μου μοιαζει...

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρε! Παλι ''καλλιτεχνεια'' μου μυριζει.

Το πιο διασημο 9N sedan παντως ειναι ενα κοκκινο ενος Αιγυπτιου. Πολλοι θα το θυμαστε ισως.

Παλια κυκλοφορουσε και στην χωρα μας η sedan εκδροση του 6Ν.

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρε! Παλι ''καλλιτεχνεια'' μου μυριζει.

Το πιο διασημο 9N sedan παντως ειναι ενα κοκκινο ενος Αιγυπτιου. Πολλοι θα το θυμαστε ισως.

Παλια κυκλοφορουσε και στην χωρα μας η sedan εκδροση του 6Ν.

το Skoda fabia sedan... τι ειναι δηλαδη..... :(

Link to comment
Share on other sites

To Polo 9N Sedan υπαρχει και ειναι γνωστο ως Polo Limousine, οπως αναφέρθηκε πιο πανω ή με την κωδικη του ονομασια Polo 9N2. Το φορτηγακι ομως μαλλον ειναι "καλλιτεχνεια"

Link to comment
Share on other sites

To anthraki einai to project tis Vortex. To kokkino einai fake apo photoshop

Νομίζω είσαι λάθος! Αν εννοείς το κόκκινο Polo, δεν είναι photoshop, μάλιστα κυκλοφορεί κανονικά και ονομάζεται Polo Limusine είπαμε πάραπανω!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.