Jump to content
Guest super sayian

Super Savvato!-Sayianamaxo

Recommended Posts

Guest super savvato!!!

λοιπον παραθετω φωτογραφιες απο το πολακι με τη καινουργια του εμφανιση κ σκουπα κ περιμενω εναγωνιως τα σχολια σας

παραθετω συνδεσμο για το γκαλερι γιατι δε χωρανε

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?act...album&album=303

post-39-1135597550_thumb.jpg

Edited by super savvato!!!
Link to comment
Share on other sites

Mπορω να πω οτι το αποτελεσμα ειναι πιο καλο απο οτι φανταζομουν.

Αντε να τελειωσεις με την μουρη του Polo να γινει φοβος και τρομος στον καθρεφτη του μπροστινου. Ο Δημος διεπρεψε ακομα μια φορα και μπραβο του.

Η σκουπιτσα τι λεει??? Θορυβος πολυς ε??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό έγινε το Polo Sayian! Πάρα πολύ καλό! Έγινε κάπως πιο άγρια η μούρη! Με την σκούπα τι έγινε!? Έδωσε τίποτα?? Πάει καλύτερα?

Link to comment
Share on other sites

Guest super savvato!!!

ounkas exei φιμε ρε!χαχα

η σκουπα παιδια ειναι ολα τα λεφτα εχει δωσει παρα πολυ διαφορα σε σχεση με τη προηγουμενη κ εχει ηχο λες κ περναει Μ3!!

Link to comment
Share on other sites

η σκουπα παιδια ειναι ολα τα λεφτα εχει δωσει παρα πολυ διαφορα σε σχεση με τη προηγουμενη κ εχει ηχο λες κ περναει Μ3!!

Α ρε γαμωτο οταν τα λεει ο Μιχαλιος...Λιγοι ακουνε...Α ρε Χρηστο, χαιρομαι που με ακουσες...Πολυχρονος κιολας φιλε, δεν ειχα το κιν σου να σου στειλω...

Link to comment
Share on other sites

Aμα ακουσετε ολοι τον Montoya Polo-Tuner ολα τα polakia σας θα πηγαινουν τσιτα ρε!!!!!!Ρε χρηστο πες ρε ποιος σου ειπε λεπτομεριες για την σκουπα και σου εδειξα φωτος!!!!!!εεεεεεεε?

Παιδια ειλικρινα η σκουπα κανει το αμαξι αλλο αυτοκινητο και απο οτι ειχα διαβασει σε ενα περιοδικο για μια βελτιωση ενος Polo 1.4 16v toυ 98' οτι ολα τα polo υστερουν στην εισαγωγη αερα και οταν ελευθερωσεις

την εισαγωγη γινεται πολυ καλη δουλεια και κερδιζει το αυτοκινητο πολυ.

αυτα.

Montoya.

Link to comment
Share on other sites

Guest super savvato!!!
Χρήστο εγω δυστυχώς δεν μπορώ να δω την φωτογραφία για να μπορέσω να σου πω την αποψή μου :blush:-_-

σπυρο εφτιαξα τη φωτο αλλα πανε στο λινκ που εχω βαλει που τις εχω ολες μαζεμενες

Α ρε γαμωτο οταν τα λεει ο Μιχαλιος...Λιγοι ακουνε...Α ρε Χρηστο, χαιρομαι που με ακουσες...Πολυχρονος κιολας φιλε, δεν ειχα το κιν σου να σου στειλω...

ευχαριστω μιχαλη πολυτιμη βοηθεια

Aμα ακουσετε ολοι τον Montoya Polo-Tuner ολα τα polakia σας θα πηγαινουν τσιτα ρε!!!!!!Ρε χρηστο πες ρε ποιος σου ειπε λεπτομεριες για την σκουπα και σου εδειξα φωτος!!!!!!εεεεεεεε?

ευχαριστω κ το φιλτατο γιωργο κ γενικα οσους με βοηθησαν γιατι επρηξα πολλα ατομα μεχρι να βαλω

Link to comment
Share on other sites

Με βλέπω και εμένα να βάζω σκούπα! Πόσο πήγε το μαλλί Χρήστο?

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα την βάλω και εγώ! Κανόνισα με Sayian να πάμε !!! χιχιχι!

Link to comment
Share on other sites

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

μαλιστα....

λοιπον mister...

για αρχη μονωσε με κατι το σωληνα της εισαγωγης...

κατα δευτερον πρεπει να βαλεις ενα τελικο η εστω μια μπουκα...

κατα τα αλλα το πολακι ΣΠΕΡΝΕΙ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest super savvato!!!
για αρχη μονωσε με κατι το σωληνα της εισαγωγης...

κατα δευτερον πρεπει να βαλεις ενα τελικο η εστω μια μπουκα...

κατα τα αλλα το πολακι ΣΠΕΡΝΕΙ!!!!!

ο σωληνας μου φαινεται μια χαρα παντως

κ δευτερον ετοιμαζεται να μπει ολικη εξατμιση τωρα οποτε δεν αναλωνομαι σε μπουκες κ τα τιαυτα. new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

ο σωληνας μου φαινεται μια χαρα παντως

κ δευτερον ετοιμαζεται να μπει ολικη εξατμιση τωρα οποτε δεν αναλωνομαι σε μπουκες κ τα τιαυτα. new_lol.gif

το τι σου φενετε απο το τι ισχυει δεν εχει καμια σχεση.

οχι πως αν το αφησεις ετσι θα γινει και τιποτα αλλα καλο ειναι να το μονωσεις.

Link to comment
Share on other sites

αλήτη Χρίστο ούτε μια αναφορά στον παλιό σποιλεροκάτοχο....ντροπή σου tongue.gif

πολύ ωραίο είναι (τόσο που το θέλω πίσω & αναπολώ τις παλιές καλές στιγμές), μα νομίζω ότι λείπουν τα φρύδια (ή καλύτερα bad boy). Θα δείξει πολύ-καμία σχέση.

και τώρα που έβαλες άλλη σκούπα είμαι στη διάθεση σου για οποιεσδήποτε δοκιμές fire.gif:)

μπορεί να αποδεκατίστηκα εξωτερικά...εσωτερικά δεν έχει όμως αρχίσει το ξήλωμα (εντός ολίγου & αυτό)....

χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

αλήτη Χρίστο ούτε μια αναφορά στον παλιό σποιλεροκάτοχο....ντροπή σου tongue.gif

πολύ ωραίο είναι (τόσο που το θέλω πίσω & αναπολώ τις παλιές καλές στιγμές), μα νομίζω ότι λείπουν τα φρύδια (ή καλύτερα bad boy). Θα δείξει πολύ-καμία σχέση.

και τώρα που έβαλες άλλη σκούπα είμαι στη διάθεση σου για οποιεσδήποτε δοκιμές fire.gif:D

μπορεί να αποδεκατίστηκα εξωτερικά...εσωτερικά δεν έχει όμως αρχίσει το ξήλωμα (εντός ολίγου & αυτό)....

χεχεχε

Ρε συ βαγγελη ο ανθρωπος μου ειπε οτι το σποιλερ ειναι απο εσενα που του το πουλησες!!!Αλλα οκ coolare δεν το πηρε και απο κανενα αγωνιστικο αυτοκινητο WRC για να το κανει και θεμα στο φορυμ!!!!! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif .Για πηγαινε μια κοντρα με τον χρηστο να δουμε τι λεει γενικα να τσεκαρουμε και τα προγραμματα εφοσον φορατε διαφορετικα!!!!!

Y.Γ ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΣΕ ΑUDI A3 ΦΙΛΕ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΡΗ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ....ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝ GOLF V 1.6 FSI SPORTLINE - AΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΕΣ????? :D:D:D

Montoya.

Link to comment
Share on other sites

Guest super savvato!!!
αλήτη Χρίστο ούτε μια αναφορά στον παλιό σποιλεροκάτοχο....ντροπή σου tongue.gif

πολύ ωραίο είναι (τόσο που το θέλω πίσω & αναπολώ τις παλιές καλές στιγμές), μα νομίζω ότι λείπουν τα φρύδια (ή καλύτερα bad boy). Θα δείξει πολύ-καμία σχέση.

και τώρα που έβαλες άλλη σκούπα είμαι στη διάθεση σου για οποιεσδήποτε δοκιμές fire.gif:D

μπορεί να αποδεκατίστηκα εξωτερικά...εσωτερικά δεν έχει όμως αρχίσει το ξήλωμα (εντός ολίγου & αυτό)....

χεχεχε

βαγγελη ρωτησα για καπω αλλα δυσκολα γινεται ,οποτε ετοιμαζεται να γινει κατι με τη μασκα για να δειξει καλυτερα

κατσε να βαλω κ την εξατμιση κ θα σε παω βεντουζα !αμαξι που βρηκες κ εσυ!πολο 9ν!

Link to comment
Share on other sites

βαγγελη ρωτησα για καπω αλλα δυσκολα γινεται ,οποτε ετοιμαζεται να γινει κατι με τη μασκα για να δειξει καλυτερα

κατσε να βαλω κ την εξατμιση κ θα σε παω βεντουζα !αμαξι που βρηκες κ εσυ!πολο 9ν!

ρωτησα κι εγω για bad boys και μου ειπαν περιπου 220 ευρω... :D:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.