Jump to content
kouliss

Εκδρομή Στην Γερμανία

Recommended Posts

Πάρτε μια γεύση για το τι γίνεται στην autobahn.

2011_10_24_15_27_38.jpg

Κοσμα πηγες Και εσυ στην γερμανια? χαχαααα αντε Καλα να περνάτε.

Link to comment
Share on other sites

Καλα να περασετε παιδια!Περιμενουμε φωτος!οσο για τα 2 μελη παραπανω π εχουν προβλημα με οτιδηποτε εδω μεσα..τι να πει Κανεις...!

Link to comment
Share on other sites

Η μέχρι στιγμής διαδρομή μας φαίνεται στον χάρτΗ κάνοντας κλικ εδώ!

Η θέα στΗν πίστα είναι μοναδική!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η μέχρι στιγμής διαδρομή μας φαίνεται στον χάρτΗ κάνοντας κΛικ εδώ!

Η θέα στΗν πίστα είναι μοναδική!!!!!!

αν μπορείς διόρθωσε το γιατί δεν φαίνεται κάποιος σύνδεσμος... :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Η μέχρι στιγμής διαδρομή μας φαίνεται στον χάρτΗ κάνοντας κΛικ εδώ!

Η θέα στΗν πίστα είναι μοναδική!!!!!!

καΛή διαμονή, καΛά χιΛιόμετρα και να γυρίσετε πίσω με όσο πιο ποΛΛές φωτογραφίες μπορείτε!

Link to comment
Share on other sites

Τα πρώτα 3 αυτοκίνητα -jimtic,κοσμάς,beetle1980mexico- κατέβηκαν στην Ηγουμενίτσα και οι υπόλοιποι συνεχίζουμε για Πάτρα μιλώντας για τα παραλλειπόμενα της εκδρομής... Οι εμπειρίες πολλές..!!!

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη εμπειρίΑ... ΌλΑ τΑ λεφτά η πίστΑ, η γρΑμμή πΑρΑγωγής του εργοστΑσίου κΑι φυσικά η οδήγηση μιΑς Ferrari... η οργάνωση πολύ κΑλή, όπως κΑι η πΑρέΑ.. το γέλιο Α-τ-ε-λ-ε-ί-ω-τ-ο!!!! ΠέρΑσΑ πολύ κΑλά κΑι εύχομΑι κΑι στην επόμενη εκδρομή νΑ περάσουμε ΑκόμΑ κΑλύτερΑ...

Πάνος

Link to comment
Share on other sites

επαναπατρισμος υστερα απο 4827 χλμ. απιστευτη εμπειρια πραγματικα!

ολα ηταν τελεια και περισσοτερο το εργοστασιο και η πιστα!

πραγματικα θα μας μεινει αξεχαστη αυτη η εκδρομη!

αυθωνο γελιο λιγος υπνος και πολυ vw!!!!!

επομενη σταση???????

μαλλον το φεγγαρι μας εμεινε....

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΣΤΑ 5060 ΧΛΜ !!!!

ΟΧΙ ΟΜΩΣ Η ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ !!!!

ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

ΑΞΕΧΑΣΤΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ !!!!

ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ...

ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ !!!!

ΟΝΕΙΡΟ ΖΩΗΣ !!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΗΣΑΣΤΑΝ ΜΕΡΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΑΛΗΘΙΝΟ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν κΑι πολλΑ τΑ χιλιομετρΑ με Αυτην την πΑρεΑ δεν φΑνηκΑν.ΝΑ ευχΑριστησω τΑ πΑιδιΑ του δ.σ κΑι Αυτους που τρεξΑν περισοτερο γιΑ νΑ βγει εις περΑς Αυτη η εκδρομη.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλείστε άπαντες συμμετέχοντες να μου στείλετε ένα τραπεζικό λογαριασμό σας για να σας περάσω την επιστροφή χρημάτων από το δρομολόγιο της αναχώρησης, που ακυρώθηκε λόγω της απεργίας.

θα ήταν καλύτερα αν μου γνωστοποιούσατε κάποιον λογαριασμό της εθνικής τράπεζας ή Eurobank ώστε να υπάρξουν τα λιγότερα τραπεζικά έξοδα. Ή εναλλακτικά θα τα πάρετε στην συνάντηση της Πέμπτης, αν τα έχω διαθέσιμα μέχρι τότε.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηλθατε guys.. αναμενουμε υλιΚο σας να θαυμασουμε την ολη διαδρομη Καθως Και το πως περασατε σε μια εΚδρομη που δυστυχως Κατεστη αδυνατο να λαβουμε μερος αρΚετοι.. :(

υ.γ.: jimtic, μου "εΚλεισες" το μοτερ που λεγαμε; xaxaxaxa

Κοσμα, θα πρεπει να το απηλαυσες περισσοτερο απο ολους! Nürburgring.... ελα να σε τρεξω λιγο στο game τωρα που την εμαθες Και live! xaxaxaxaxaxaxa

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως θα μου στείλετε τις πληροφορίες σε Π.Μ. :-)

Επίσης να σημειωθεί ότι πριν λίγο έγινε ο υπολογισμός του ποσού επιστροφής. Επίσης εντός της ημέρας το ποσό θα είναι διαθέσιμο για ηλεκτρονική μεταβίβαση.

Link to comment
Share on other sites

5.040χλμ για ένα όνειρο που τελικά έγινε πραγματικότητα...

15 αυτοκίνητα που συμπορευτήκανε σε ένα τρελό ταξίδι ελλαδα-σκοΠια-σερΒια-κροατια-σλοΒεΝια-αυστρια-γερΜαΝια-ελΒετια-ιταλια-ελλαδα....

32 άτομα που κάνανε μια παρέα να μοιάζει πολύ δυνατή και μεγάλη σε όλο το φάσμα της με πολύ γέλιο και πολύ δράση...

και όλα αυτά με το HELLENIC VWCLUB....γιατί το τολμήσαμε και παρά τις αρνητικές πρώτες μέρες με το ξεκίνημα της εκδρομής όλα κύλησαν καλά...

( εδώ θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα μέλη που αντέξανε την πίεση αυτή γιατί αλλιώς είχαμε προετοιμαστεί και άλλα αντιμετωπίσαμε ως προς το σάΒΒατο 20/10 και δείχνοντας την απαραίτητη κατανόηση όλα πήγανε καλά )

Να στε όλοι καλά και ελπίζουμε ως δ.σ. να φανήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας και του τί περιμένατε να δείτε. ελπίζουμε να είστε και σε επόμενες εκδηλώσεις κοντά μας γιατί αυτή η παρέα πρέπει να μεγαλώνει συνέχεια...!!!!!

Πλούσιο υλικό σε λίγες μέρες για να ηρεμήσω λίγο...( εντός Βδομάδας )

όσο για την οδήγηση της FERRARI CALIFORNIA τα λόγια είναι περιττά...ο ήχος απολαυστικός και η αδρεναλίνη στα ύψη

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχήν ένα μεγάλο μπράβο στον Κοσμά για την διοργάνωση Και την υπομονή του Καθώς Και σε όσους βοήθησαν !

τι να πει Κανείς για αυτή την εΚδρομή... τα είδαμε όλα μέσα σε 9 ημέρες, το εργοστάσιο, το autostadt, το μουσείο, το nurbugring, την απόλαυση οδήγισης στην autobahn Και γυρίσαμε 8 διαφορετιΚές χώρες με μοναδιΚό μου παράπονο τους υπεύθυνους της πίστας nordschleife που ενώ είχαν διαθέσιμη την πίστα την ημερομηνία που θα είμασταν εΚεί ξαφνιΚά την έΚλεισαν. αν Και ήξερα ότι δεν με άφηναν να μπω εγώ πήγα στην είσοδο (η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία) Και τους είπα από Κοντά ! Έχουν δοΚιμές οι mercedes cls amg Και porsche 911 gt3 μου είπαν Κι έφυγα... :crazy: :crazy: :crazy:

Ένα μιΚρό δείγμα φωτογραφιών έχει ''ανέβει'' από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Τα λόγια είναι περιττά πιστεύω!

Οι φωτογραφίες θα πουν πιο πολλές λέξεις όσες κι αν γράψουμε!

Ένα μεγάλο μπράβο στους υπεύθυνους για τη διοργάνωση όλης της εκδρομής και ιδιαίτερα στον Κοσμά. Πραγματικά η οργάνωση ήταν εκπληκτική.

Πάντα τέτοια! :)

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλείστε όλοι οι συμμετέχοντες να αρχειοθετήσετε φωτογραφίες και βίντεο της εκδρομής και να τα δώσετε σε εμένα ή τον doumasj ώστε να δημιουργηθεί αναμνηστικό DVD με όλο το υλικό απο όλους μας. Αυτό θα διανεμηθεί μόνο στους συμμετέχοντες μετά απο μικρή καλλιτεχνική επεξεργασία ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.