Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

Ρ 27....

Τι είναι αυτό????

Λοιπον είνια η κλήση που έφαγα σήμερα το πρωί στην Πειραιώς επειδή έστριψα αριστερά βγαίνοντας απο την Λαχαναγορά και έτυχε να πέσω σε μπλόκο...

Πραγματικα περνάω απο εκεί ένα χρόνο και πλεόν και δεν έχω παρατηρήσει ποτέ μα ποτέ οτι απογορευόταν η αριστερή στροφή μιας και το 95% όσων διέρχονται απο εκεί στρίβουν...

Λοιπον 20 μέρες χωρίς δίπλωμα

αφαίρεση πινακίδων

αφαίρεση άδειας

5 ποντάκια και φυσικά 200 ευρώπουλα τα οποία αν πάω να πληρώσω εντός 10 ημερών θα πληρώσω μόνο τα 100

Πραγματικά έχω τσαντιστεί με τον εαυτό μου που δεν το είχα προσέξει...Καλά δεν το συζητάω ΄τοι τα όργανα ο΄υτε λόγος να βοηθήσουν και να ελαφρύνουν την κατάσταση...

Κοινώς κύριοι προσοχή και πάλι προσοχή...Η εισπρακτική πολιτική του κράτους ελέω καλοκαιριού δεν συγχωρεί...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είναι πέμπτη και αύριο Παρασκευή....

Και λέω να πάμε για κανα καφεδάκι...

Για που λέτε?Και πόσοι είστε μέσα?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είναι πέμπτη και αύριο Παρασκευή....

Και λέω να πάμε για κανα καφεδάκι...

Για που λέτε?Και πόσοι είστε μέσα?

Μέσα μετά τις 21:00, φωτομοντελάκια θα έχουμε? ;)

Link to comment
Share on other sites

Μέσα μετά τις 21:00, φωτομοντελάκια θα έχουμε? ;)

φωτομοντελακια και @@@@@ θα εχουμε...@@@@@ και @@@@@@@@ θα σου φερω.

EDIT BY : BassakosVR6

σε παρακαλω προσεχε το λεξιλογιο σου! ! ! ! !

Edited by BassakosVR6
Link to comment
Share on other sites

;)

Tελικά θα έρθεις?

Ωραία , που θα πάμε????

1.Πόρτο Ραφτη

2.Κεφαλλάρι

3.Μαραθώνας

4. Στον γάμο του κουτρούλη

5.Κουζινόμπαρο

6. Στον Δ***λο

Link to comment
Share on other sites

Αν το κάνετε μια φορά μετά τις 9.00 θα μπορέσω να έρθω κι εγώ κατά πάσα πιθανότητα.

Link to comment
Share on other sites

Mα μετα τις 9 λέμε, εγω θα είμαι γλυφάδα για να λύσουμε με τον κολλητό μου ένα σκαραβαίο μέχρι τις 8:30 , οπότε μετα είμαι free...!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα είμαι γλυφάδα , και επειδή πολλους τους βολεύει για κάτω , τι λέτε για βαρκιζα- do-it?

Οι απο πάνω μπορείτε να έρθετε απο Α.Ο + Β.Κορωπίου...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα είμαι γλυφάδα , και επειδή πολλους τους βολεύει για κάτω , τι λέτε για βαρκιζα- do-it?

Οι απο πάνω μπορείτε να έρθετε απο Α.Ο + Β.Κορωπίου...

Είμαι Ο.Κ. γατούλι.

Link to comment
Share on other sites

Guest galvert

καλημερα σε ολους.... επιτελους δευτερα (25/06) ο πατερας μου το κατεβαζει απο βελγιο και ετσι απο δευτερα βραδυ και μετα θα μπορω και εγω να σας κανω join <_<:thumbsup::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους.... επιτελους δευτερα (25/06) ο πατερας μου το κατεβαζει απο βελγιο και ετσι απο δευτερα βραδυ και μετα θα μπορω και εγω να σας κανω join <_<:thumbsup::lol:

Με το καλό να το παραλάβεις και καλά χιλιόμετρα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι Ο.Κ. γατούλι.

Μουχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ ;)tongue.gifB):lol::thumbsup::o:mellow::huh:^_^^_^<_<-_-:rolleyes:<_<:unsure::excl::wacko::angry2::ninja::blink:closedeyes.gif:blush:rocket.giflick.gifmachinegun.gifmusic.gifknife.gifprotest.gifshockgun.giffire.gifpopeye.gifwithstupid.gifdead.giflove.gif:thumbsup:thumbsdown.gif:whistling:new_killpc.gifnew_lol.gif

καλημερα σε ολους.... επιτελους δευτερα (25/06) ο πατερας μου το κατεβαζει απο βελγιο και ετσι απο δευτερα βραδυ και μετα θα μπορω και εγω να σας κανω join :lol: :lol: :lol:

Μπράβο!!!Καλορίζικο και καλοτάξιδο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6

αντε-αντε! αμα το κανετε βαρκιζα λογικα θα ερθω και εγω!

για 1τη φορα! ελπιζω να με θελετε! B):blush::blush:

(Νεο θα σε παρω τελ να μου πεις! )

Edited by BassakosVR6
Link to comment
Share on other sites

Ρ 27....

Τι είναι αυτό????

Λοιπον είνια η κλήση που έφαγα σήμερα το πρωί στην Πειραιώς επειδή έστριψα αριστερά βγαίνοντας απο την Λαχαναγορά και έτυχε να πέσω σε μπλόκο...

Πραγματικα περνάω απο εκεί ένα χρόνο και πλεόν και δεν έχω παρατηρήσει ποτέ μα ποτέ οτι απογορευόταν η αριστερή στροφή μιας και το 95% όσων διέρχονται απο εκεί στρίβουν...

Λοιπον 20 μέρες χωρίς δίπλωμα

αφαίρεση πινακίδων

αφαίρεση άδειας

5 ποντάκια και φυσικά 200 ευρώπουλα τα οποία αν πάω να πληρώσω εντός 10 ημερών θα πληρώσω μόνο τα 100

Πραγματικά έχω τσαντιστεί με τον εαυτό μου που δεν το είχα προσέξει...Καλά δεν το συζητάω ΄τοι τα όργανα ο΄υτε λόγος να βοηθήσουν και να ελαφρύνουν την κατάσταση...

Κοινώς κύριοι προσοχή και πάλι προσοχή...Η εισπρακτική πολιτική του κράτους ελέω καλοκαιριού δεν συγχωρεί...

Πηγαινε κανε ενσταση στο διοικητη εντος τριων ημερων, με την απαραιτητη δικαιολογια και με πληρωμενο το προστιμο! Εγω πετυχα για τον ιδιο λογο να παρω πισω τις πινακιδες και να μειωθει στις 10 μερες το διπλωμα, δεν χανεις και τιποτα να το προσπαθησεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.