Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

Που το άκουσες? Όλα ξεκίνησαν στην πρώτη δαγκωνιά. Δε γνωρίζω αν ήταν δολιοφθορά του Νεοκλή ή η μυστική συνταγή του σεφ καντινιέρη αλλά αντί να πλημμυρίσει ηδονή τον ουρανίσμο μου, άρχισα να νιώθω πόνο. Σε λίγο το μόνο που αισθανόμουν είναι κάτι να ξύνει τον οισοφάγο μου καθώς κατέβαινε προς το στομάχι, αφού είχα κάψει όλα τα κύτταρα της γεύσης. Στο parking του AB τα αυτιά μου άρχισαν να βουήζουν, με έλουσε κρύος ιδρώτας και δε μπορούσα να κάνω focus σε αντικείμενα. Κάποια στιγμή μου ήρθε η ανάγκη να αεριστώ και πρόσεξα πως μόλις το έκανα ξέφτισε το χρώμα στο μπροστινό αριστερό φτερό του GTI του Νεοκλή που βρισκόταν ακριβώς πίσω μου. Μπήκα γρήγορα στο αυτοκίνητο κι έφυγα αλλά στο δρόμο η κατάσταση χειροτέρεψε. Ένιωθα πως δεν είχα πλέον έντερα αλλά turboback εξάτμιση χωρίς καζάνια και καταλύτη, γεμάτη θειώδη αέρια. Κάποια στιγμή στην προσπάθειά μου να ανακουφιστώ χέστηκα με αποτέλεσμα η κρέπα να τρυπήσει το παντελόνι μου και το Interlagos κάθισμα του GTI. Η κατάσταση θύμιζε ταινίες alien γιατί η κρέπα δε σταματούσε πουθενά, προκαλώντας οξείδωση στα καλώδια του πλευρικού αερόσακκου και του προεντατήρα οπότε μου άνοιξε και λαμπάκι στο καντράν. Μετά πρέπει να έκανε και διάτρηση στο πάτωμα γιατι άνοιξε και το check engine, μάλλον λόγω αισθητήρα λ. Στη διαδρομή προς το σπίτι χρειάστηκε να κάνω στάση στα McD's της Εθνικής για Coca Cola και μετά στα Goody's της Αττικής οδού για refill, χωρίς όμως βελτίωση. Μέχρι να φτάσω σπίτι είχα χάσει την όρασή μου και ανέπνεα μόνο την τρύπα στο στομάχι μου. Ίσως αν είχα StgIII να είχα προλάβει και τις μόνιμες εγκεφαλικές βλάβες αλλά με πρόγραμμα μόνο απλώς τσουλούσα. Την επόμενη Παρασκευή πάντως θα πάω στα McD's με τον Τζιμάκο. Εσείς οι υπόλοιποι να πάτε να φάτε τις κρέπες σας, κι αν περισσέψει κάτι μην το πετάξετε στους κάδους αλλά στο ρεζερβουάρ σας ή στο μεσωκεάνιο ρήγμα του Ατλαντικού.

Edited by S8N
Link to comment
Share on other sites

Tυχεροί είστε που από το πρωί η σύνδεση του γείτονα μαλ...εται. Τι να μου κάνει εμένα μια κρέπα και μια πίτσα; Πρέπει να σας στρώσω λίγο. ¶κου εκεί με ένα βρώμικο, τόση ζημιά. Τι να πω.

Ας κάνω και ένα edit να σας πω κάτι και αν μπορείτε χωνεύτε το. Για τα 2.000κ.εκ. μας, το τεκμήριο θα είναι στην ξεφτίλα, 3.500¤ το χρόνο. Περαστικά μας.

Φιλικά

Ο Ακατανόμαστος

Edited by Geopan
Link to comment
Share on other sites

Τι να μου κάνει εμένα μια κρέπα και μια πίτσα; Πρέπει να σας στρώσω λίγο. ¶κου εκεί με ένα βρώμικο, τόση ζημιά. Τι να πω.

Και που να δεις εμενα!!! θα λες που στο δι@@λ@ το βαζω τοσο φαι?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όμως δε με φτάνει κανείς. Αν και 100 κιλά, τα στήθη μου είναι πιο πεταχτά και πιο στητά κι από της Σάσας Μπάστα. Μάλιστα. έχω εξασκηθεί στο ρούφηγμα της κοιλιάς σε απίστευτο βαθμό.

suckingin.gif

Μόνο με τους γλουτούς πρέπει να κάνω κάτι γιατι το bucket υποφέρει. Φοβάμαι πως καμια μέρα για να κλείσω την πόρτα του οδηγού θα πρέπει να βγάζω την επένδυση.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς και εσύ; Τι να πούμε και κάποιες άλλες ψυχές που σου ρίχνουμε και καμιά 20αριά κιλά. Εμείς τι πρέπει να κάνουμε δηλαδή; Να βάλουμε πιο σκληρά ελατήρια από την αριστερή μεριά του αυτοκινήτου; Να καταργήσουμε την κόρνα από το τιμόνι για να μην την πατάμε συνέχεια;

Αλλά το πήρα απόφαση. Θα ελαφρύνω το αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς και εσύ; Τι να πούμε και κάποιες άλλες ψυχές που σου ρίχνουμε και καμιά 20αριά κιλά. Εμείς τι πρέπει να κάνουμε δηλαδή; Να βάλουμε πιο σκληρά ελατήρια από την αριστερή μεριά του αυτοκινήτου; Να καταργήσουμε την κόρνα από το τιμόνι για να μην την πατάμε συνέχεια;

Αλλά το πήρα απόφαση. Θα ελαφρύνω το αυτοκίνητο.

Ρε Γιώργη και το είχα πάντα απορία πόσες ψυχ'ες χωράει αυτό το σώμα.... :):D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όμως δε με φτάνει κανείς. Αν και 100 κιλά, τα στήθη μου είναι πιο πεταχτά και πιο στητά κι από της Σάσας Μπάστα.

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο με είχες ανάψει την παρασκευή που καθόμασταν δίπλα δίπλα και έλεγα είναι φτυστές.... :):D:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Κ.TasakosVR6

καλα ......... τερμα νουμερα ολοι!

:):D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλά το πήρα απόφαση. Θα ελαφρύνω το αυτοκίνητο.

θα κανεις διαιτα? :lol:

εμενα μου το ειπε και ο μηχανικος μου!

"θελεις να γινει 20 κιλα ποιο ελαφρυ το Golf? ? ? ? ?"

"εννοειται! !" του λεω!

"ΚΑΝΕ ΔΙΑΙΤΑ" μου λεει!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Που το άκουσες? Όλα ξεκίνησαν στην πρώτη δαγκωνιά. Δε γνωρίζω αν ήταν δολιοφθορά του Νεοκλή ή η μυστική συνταγή του σεφ καντινιέρη αλλά αντί να πλημμυρίσει ηδονή τον ουρανίσμο μου, άρχισα να νιώθω πόνο. Σε λίγο το μόνο που αισθανόμουν είναι κάτι να ξύνει τον οισοφάγο μου καθώς κατέβαινε προς το στομάχι, αφού είχα κάψει όλα τα κύτταρα της γεύσης. Στο parking του AB τα αυτιά μου άρχισαν να βουήζουν, με έλουσε κρύος ιδρώτας και δε μπορούσα να κάνω focus σε αντικείμενα. Κάποια στιγμή μου ήρθε η ανάγκη να αεριστώ και πρόσεξα πως μόλις το έκανα ξέφτισε το χρώμα στο μπροστινό αριστερό φτερό του GTI του Νεοκλή που βρισκόταν ακριβώς πίσω μου. Μπήκα γρήγορα στο αυτοκίνητο κι έφυγα αλλά στο δρόμο η κατάσταση χειροτέρεψε. Ένιωθα πως δεν είχα πλέον έντερα αλλά turboback εξάτμιση χωρίς καζάνια και καταλύτη, γεμάτη θειώδη αέρια. Κάποια στιγμή στην προσπάθειά μου να ανακουφιστώ χέστηκα με αποτέλεσμα η κρέπα να τρυπήσει το παντελόνι μου και το Interlagos κάθισμα του GTI. Η κατάσταση θύμιζε ταινίες alien γιατί η κρέπα δε σταματούσε πουθενά, προκαλώντας οξείδωση στα καλώδια του πλευρικού αερόσακκου και του προεντατήρα οπότε μου άνοιξε και λαμπάκι στο καντράν. Μετά πρέπει να έκανε και διάτρηση στο πάτωμα γιατι άνοιξε και το check engine, μάλλον λόγω αισθητήρα λ. Στη διαδρομή προς το σπίτι χρειάστηκε να κάνω στάση στα McD's της Εθνικής για Coca Cola και μετά στα Goody's της Αττικής οδού για refill, χωρίς όμως βελτίωση. Μέχρι να φτάσω σπίτι είχα χάσει την όρασή μου και ανέπνεα μόνο την τρύπα στο στομάχι μου. Ίσως αν είχα StgIII να είχα προλάβει και τις μόνιμες εγκεφαλικές βλάβες αλλά με πρόγραμμα μόνο απλώς τσουλούσα. Την επόμενη Παρασκευή πάντως θα πάω στα McD's με τον Τζιμάκο. Εσείς οι υπόλοιποι να πάτε να φάτε τις κρέπες σας, κι αν περισσέψει κάτι μην το πετάξετε στους κάδους αλλά στο ρεζερβουάρ σας ή στο μεσωκεάνιο ρήγμα του Ατλαντικού.

Τι πινεις και δε μας δινεις.... :unsure::D:thumbsup::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρη, τι σου έφεραν προχτές στη γιορτή σου για δώρο αγόριμ;

Μήπως μπέρδεψες το καναβούρι του καναρινιού με το χοντροκομμένο πιπέρι στο φαγητό σου;

Τι είναι αυτά που γραφεις;;;;;;;;;;

Χωρίς πλάκα, μου ξέφυγε αυτό το παραλήρημα και δεν το είχα διαβάσει.... Ε, τώρα λοιπόν μπορώ να πάω να κοιμηθώ ήρεμος!!

Edited by White V GTI
Link to comment
Share on other sites

Δε γιόρταζα προχθές βρε, το πραγματικό μου όνομα είναι Αριστομένης. Όπως είπε κι ο Vaglover, somebody put something in my drink.

Και για τους ροκάδες...

Link to comment
Share on other sites

Δε γιόρταζα προχθές βρε, το πραγματικό μου όνομα είναι Αριστομένης. Όπως είπε κι ο Vaglover, somebody put something in my drink.

Και για τους ροκάδες...

worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Πρωί πρωί...

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
Μιλάς και εσύ; Τι να πούμε και κάποιες άλλες ψυχές που σου ρίχνουμε και καμιά 20αριά κιλά. Εμείς τι πρέπει να κάνουμε δηλαδή; Να βάλουμε πιο σκληρά ελατήρια από την αριστερή μεριά του αυτοκινήτου; Να καταργήσουμε την κόρνα από το τιμόνι για να μην την πατάμε συνέχεια;

Αλλά το πήρα απόφαση. Θα ελαφρύνω το αυτοκίνητο.

Καλά εσύ δεν είπες ότι θα κάνεις δίαιτα αν με δεις αδύνατο? Τί κάθεσαι? Εκτός αν θες να χάσω άλλα 20 κιλά...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.