Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

+1....Τόσο πολύ που σκέφτεται να πάρει και Tiguan για να πουλάει μούρη :):blink: ......

Aνέβασε ρε εσυ καμία φωτογραφία απο την χθεσινή αρτοκλασία... :blink: :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Aνέβασε ρε εσυ καμία φωτογραφία απο την χθεσινή αρτοκλασία... :):blink::blink::blink:

Κρίμα ρε σύ να κάνετε τέτοιες πράξεις με το ψωμί ρε...

Υπάρχει και η τουαλέτα...

ΕΛΕΟΣ !!!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε σύ να κάνετε τέτοιες πράξεις με το ψωμί ρε...

Υπάρχει και η τουαλέτα...

ΕΛΕΟΣ !!!

Και που να έβλεπες ο Geopan και ο Νέο τι πράξεις έκαναν με τις γαρίδες, πήγε ο στοματικός έρωτας σύννεφο. :):blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

πηγατε για φαγητο και ουτε ενα τηλ.εεε. θα σας δειξω εγω sillyhorse1rb5.gif

Αυτή είναι η τιμωρία σου επειδή δεν ήρθες την Παρασκευή. Μια χαρά περάσαμε και το μόνο σίγουρο είναι ότι θα το ξανακάνουμε με την πρώτη ευκαιρία.

Το μόνο παράπονο που έχω είναι ότι το team είναι εκτός φόρμας. Μόνο εγώ έτρωγα από την αρχή μέχρι το τέλος. Βέβαια μέχρι το βράδυ ήμουν σκασμένος, αλλά άξιζε. Και τι δεν έφαγα: γαρίδες, καλαμαράκια, θράψαλα, χταποδάκι, μισό κιλό πατάτες, λουκάνικο, μπείκον, σαγανάκι και λίγη σαλάτα. Αυτή βασικά πρέπει να μου έκανε και την ζημιά... :)

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΑΛΛΑΝΤΙΚΩΝ

ΓΕΝΙΚΗ

Οδήγηση με 1 χέρι στα 180χλμ

και μια από τις καλύτερες λόγω έκφρασης--> Jimmakos

Τις υπόλοιπες όποιος θέλει μου λέει....Μην σας βγάλω φόρα παρτίδα στο net....

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΑΛΛΑΝΤΙΚΩΝ

ΓΕΝΙΚΗ

Οδήγηση με 1 χέρι στα 180χλμ

και μια από τις καλύτερες λόγω έκφρασης--> Jimmakos

Τις υπόλοιπες όποιος θέλει μου λέει....Μην σας βγάλω φόρα παρτίδα στο net....

H δευτερή είναι από άλλο τραπέζι...

Εμείς μόνο κοκα κόλα δεν πίναμε....

10 στο σύνολο...

Υ.Γ Πότε πάμε για γυάλισμα...? Τίγκα στις αράχνες είμαι...

Edited by Puck
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν υποθηκε σε προηγουμενες σελιδες, με πηρανε σημερα απο την αντ/πεια που ειχα αγορασει το gti και μου ειπαν οτι ηρθε ενημερωση απο Γερμανια να αλλαχθει στα 2lt golf η βαλβιδα πιεσης καυσιμου - καποιος αισθητηρας μου ειπε οτι ειναι.

Τον εχουν παραγγειλει και απο εβδομαδα που θα φτασει θα με καλεσουν παλι για να κλεισω ραντεβου για την δωρεαν αντικατασταση του.

Link to comment
Share on other sites

Στη σελίδα του ΥΜΕ με τις επίσημες ανακλήσεις που καταθέτουν οι εισαγωγείς στο Υπουργείο, δεν έχει εμφανιστεί κάποια τέτοια αναφορά... Προφανώς δε βγήκε ακόμα;; Επίσης στο ιντερνετ μετά από μια σύντομη έρευνα, δεν εμφανίστηκε κάποιο σχετικό αποτέλεσμα...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα τοσο πολυ με φοβαστε που δεν με πηρατε για μασα???Λοιπον επειδη με τα ψαρικα δεν τα παω καλα θα κανονισω για χοντρο η Κερατεα η εδω Σπατα παρτε τηλ οταν θελετε να σας φτιαξω εγω!!!! :blink:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν υποθηκε σε προηγουμενες σελιδες, με πηρανε σημερα απο την αντ/πεια που ειχα αγορασει το gti και μου ειπαν οτι ηρθε ενημερωση απο Γερμανια να αλλαχθει στα 2lt golf η βαλβιδα πιεσης καυσιμου - καποιος αισθητηρας μου ειπε οτι ειναι.

Τον εχουν παραγγειλει και απο εβδομαδα που θα φτασει θα με καλεσουν παλι για να κλεισω ραντεβου για την δωρεαν αντικατασταση του.

Τι παραγωγής είναι το αυτοκίνητό σου και ποιά αντι/πεια?

Link to comment
Share on other sites

WVW ZZZ 1KZ 6 W 0xxxxx ή 1xxxxx είναι τα ψηφία σου; Βάσει αυτού μπορείς να τσεκάρεις τις ανακλήσεις στο ΥΜΕ.... www.yme.gr και βλέπεις όλες τις επίσημες ανακοινώσεις για την Ελλάδα. Τώρα, αν στο είπε η αντιπροσωπεία και στο κάνει και ΕΝΤΟΣ εγγύησης, μη λες κουβέντα! Απλά πήγαινε και φτιάξτο!! Πρόσεχε μόνο μη σου πούνε μετά μα και μου.... Αν στο επιβεβαιώσουν πως όντως ισχύει, δε θα πρέπει να σε χρεώσουν ούτε ευρώ....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν υποθηκε σε προηγουμενες σελιδες, με πηρανε σημερα απο την αντ/πεια που ειχα αγορασει το gti και μου ειπαν οτι ηρθε ενημερωση απο Γερμανια να αλλαχθει στα 2lt golf η βαλβιδα πιεσης καυσιμου - καποιος αισθητηρας μου ειπε οτι ειναι.

Τον εχουν παραγγειλει και απο εβδομαδα που θα φτασει θα με καλεσουν παλι για να κλεισω ραντεβου για την δωρεαν αντικατασταση του.

πριν 2 εβδομαδες μου εκλεψαν τον καθρεπτη και οτα νπηγα να τον αλλαξω, μου ειπα ν πως ηρθε ειδοποιηση και θα μου αλλαξουν και την βαλβιδα που λες, δεν καταλαβα καμια διαφορα μετα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.