Jump to content
hatson

Φαναρια Bi-Xenon Golf Vi

Recommended Posts

Καλησπερα σας,

Ειμαι κατοχος ενος vw golf vi highline 1.4 160 ps μοντελο 2011 και μετα απο αρκετο ψαξιμο βρηκα τα φαναρια

7651facfb4504e94a42af75b965eeba0_4.jpg

Golf VI Xenon + LED Tagfahrlicht Scheinwerfer SET, Original

von: Original Volkswagen Ersatzteile

Bestell-Nr.: 5K1941753E_754E

Sofort versandfertig

UVP: 1.094,80 € *(28.3 % gespart)

785,00 € *

σ΄αυτο το μαγαζι http://shop.ahw-shop.de . Θα ηθελα να ρωτησω αν θα χρειαστη να αγορασω και τιποτα αλλο για να λειτουργουν κανονικα (ρυθμιση υψους και αριστερα - δεξια ) .Ειναι αξιοπιστο το μαγαζι αυτο? Αν χρειαζεται να παρω και κατι αλλο παρακαλω πειτε μου τι που θα το βρω.

Περιμενω νεα σας για να προχωρησω στην παραγγελια.

Σας ευχαριστω πολυ

Σημερα καθως γυριζα στο σπιτι μου ρωτησα σ΄ενα μαγαζι εαν υπαρχουν τυπου ξενον για Η15.Μου ειπε οτι υπαρχουν κατι κορεατικες λαμπες Η15 τυπου ξενον με κοστος 35-40 ευρω.Μου ειπε οτι λειτουργουν κανονικα και δεν βγαζει σφαλμα. Το τηλ ειναι 210 5758580 Δωδεκανησου 53 Περιστερι.

Link to comment
Share on other sites

Για εργοστασιακή τοποθέτηση και λειτουργία θα πρέπει τα φανάρια να είναι κομπλέ με ballasts, λάμπες και

control units.Πιθανότατα θα χρειαστείς και εγκέφαλο δικτύου (BCM) και οπωσδήποτε όλο το πακέτο καλωδιώσεων,

αισθητήρων ανάρτησης μπρός πίσω και το module που τοποθετείται κάπου πίσω από το ντουλαπάκι για την

αυτόματη λειτουργία πάνω κάτω δεξιά αριστερά.

Edited by stakyrTSI
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον stakyrTSI.

Είχα ρωτησει και εγω στην αντιπροσωπεία και μου οτι πρεπει να αλλαξω εγκεφαλο και ετσι δεν το εψαξα παρα πανω.Αλλα θα με ενδιεφερε να μαθω ποσο θα στοιχισει το κουστουμι....

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας . θα μεινει ενα ονειρο :lazy: γιατι το κοστος θα ειναι μεγαλο . Θα το ειχα παραγγειλει με τα εργοστασιακα bi-xenon αλλα με επιανε ο φορος πολυτελειας :diablo: .Την τρελααααααα μουυυυυυ. Οποτε τωρα περιμενουμε μηπως βγαλουν αλλη λαμπα Η15 . Αυτη την κορεατικη λαμπα που λεω στο προηγουμενο post την ξερει κανενας ? Τι να ειναι αραγε......... Θ΄αξιζει??????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.