Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

βρηκα στην σχολη μου τει μηχανολογιας(ΑΣΠΑΙΤΕ) τον giannispolo νομιζω ευτηχως που φοραγε το μπουφαν και τον ειδα... ;)

μπλε lupo με ασπρες ζαντες και αυτοκολλητα στα μαρσπιε στην αργυρουπολη αναψα φωτα αλλα δεν ξερω αν με ειδε.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

σημερα το απογευμα στο γνωστο μερος στο Κερατσινι η STORM......μην αγχωνεσαι θαλεια....

Link to comment
Share on other sites

εχθες το πρωι [11:30] εθεαθει ο M.O.D. να κοβει βολτες με το γκολφακι του κοντα στον χωρο εργασιας μου του φωναξα αλλα δεν ακουσε

θανασακι κοιταμε και γυρο μας tongue.giftongue.gifB):rolleyes:;)

Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι που θα σε απογοητευσω αλλα μονο εγω θα σε βλεπω!Το πολο δεν το κατεβαζω ποτε καθημερινες στουρναρη μονο 1/1000 αν εχω να παω καπου μετα!Αρα καποιος αλλος εχει το ιδιο ΚΑΙ εκει?FFS!Παω στο σπιτι μου και βλεπω παλι ενα ιδιο με το δικο μου στον κεντρικο.Εχουμε και στη στουρναρη ιδιο?Μολοτοφ tongue.gif Ολοι πια με αντιγραφουν?

Γμωτο....... ;)

Link to comment
Share on other sites

στο γνωστο μερος στο Κερατσινι εθεαθη ο Quicksilver,o Lupakos & o Polotsik...

Link to comment
Share on other sites

μπλε golf 4 στον υμμητο στην ελλησποντου νομιζω με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι ποιος????ηταν κανεις στην ηλιουπολη κατα τη μια το βραδυ στην κεντρικη πλατεια??

Link to comment
Share on other sites

Κατα τις 9:30-10 παρα περναγα απο υμμητο, τις οδους εκει δεν τις ξερω tongue.gif

Kαι απο τις 12 παρα μεχρι τις 2:00 ειμουν παρακρισμενος σε ενα στενο κατω απο την κεντρικη πλατεια :lol:

Επισης κολωνο, τωρα τελευταια, τριγυρναει ενα μπλε golf 4αρι, με μπλε φαναρια πισω. Ειναι κανεις απο μας?

Εχω δει και κανα-δυο φορες ενα μαυρο 5αρι με σηματακι του club, κατω απο το πισω στοπ. Who??

Edited by ToT
Link to comment
Share on other sites

στο γνωστο μερος στο Κερατσινι ο Quicksilver σημερα ετρωγε σουβλακια...

Link to comment
Share on other sites

αμεσως να πεις ποιον ειδες,ρουφιανε κατινα...αν εβλεπε μια ψυχη εδω μεσα τι θα γινοταν??εεε???τΤΑ ΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑΑΑΑΑΑΑΑ.ηταν γιγας διαιτης και με εντολη γιατρου..

εγω παλι ειδα τον γιαννη αλλα δεν λεω που!!!!

Link to comment
Share on other sites

χτες το βραδυ εθεαθη λευκο golf 2 με μαυρη ζαντα εξω απο το σπιτι του doumas με αυτοκολλητο κατω απο το πισω φαναρι.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
στο γνωστο μερος στο Κερατσινι ο Quicksilver σημερα ετρωγε σουβλακια...

Afterdark, σε παρακάλεσα να μη γράφεις όσους βλέπεις καθημερινά στο μαγαζί σου, δεν είναι γι αυτό το θέμας μας αλλά το ποιον πετύχαμε στο δρόμο.

Από εδώ και πέρα θα διαγράφονται από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Afterdark, σε παρακάλεσα να μη γράφεις όσους βλέπεις καθημερινά στο μαγαζί σου, δεν είναι γι αυτό το θέμας μας αλλά το ποιον πετύχαμε στο δρόμο.

Από εδώ και πέρα θα διαγράφονται από εμένα.

τελικα κωστακη εχεις κομπλεξ.....σβηστο και ριξε και ποινες....το κρυο φταιει...

...δεν θα ρθεις ομως σε καποια συναντηση.....τοτε φερε και δικηγορο κομπλεξικε......

machinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpg

fire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.gif

Link to comment
Share on other sites

εχθες το πρωι [11:30] εθεαθει ο M.O.D. να κοβει βολτες με το γκολφακι του κοντα στον χωρο εργασιας μου του φωναξα αλλα δεν ακουσε

θανασακι κοιταμε και γυρο μας tongue.giftongue.gif;);):lol:

οχι ρε γαμωτο,,,πως κ δεν σε ειδα,,,,

,,,ρε παιδια,,,μην τσακωνεστε,,,,ειρηνη ημιν,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
τελικα κωστακη εχεις κομπλεξ.....σβηστο και ριξε και ποινες....το κρυο φταιει...

...δεν θα ρθεις ομως σε καποια συναντηση.....τοτε φερε και δικηγορο κομπλεξικε......

machinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpg

fire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.gif

Σου το ζήτησα μια φορά, με έγραψες στα αντίδια σου, σε άφησα να δω πόσο μ@λάκας νομίζεις ότι είμαι. Μετά από τόσο καιρό σου λέω ότι θα εφαρμόσω την πολιτική που έπρεπε και με λες κομπλεξικό...

Εντάξει είμαι κομπλεξικός, τώρα για τα άλλα περί δικηγόρων να μην απαντήσω γιατί θα φανείς εσύ κομπλεξικός και δεν θέλω να χάσεις την αυτοεκτίμηση σου.

Επίσης δεν ξέρω γιατί με λες Κωστάκη, γνωριζόμαστε? εγώ προσωπικά δεν σε γνωρίζω και αν συνεχίσεις έτσι μάλλον ούτε πρόκειται.

Edited by dubbeR_Stoilas
Link to comment
Share on other sites

ΏΩΩΩΩΩΩΩΩΩωπα.......

είχα πει να το αφήσω, και να επέμβω αν χρειαστεί αλλά οι καταστάσεις όπως φαίνεται με κάνουν να επιβάλλεται να επέμβω. Όχι για να καλύψω το πισινό κάποιου αλλά για να τονίσω και εγώ ακριβώς το ίδιο...

Όταν σε καθημερινή βάση βλέπουμε 1-2 άτομα στα ίιιιδια σημεία... και ειδικά όταν έχουμε ένα μαγαζί επάνω στο δρόμο... ε καταντάει κουραστικό να γίνεται αναφορά διαρκώς για 1-2 άτομα.

Σκέψου το και από την άλλη Afterdark, δες το σαν 3ος αν π.χ. διάβαζες σε 15 σελίδες και τις 12 να τις είχα γεμίσει εγώ και να έλεγα π.χ. ότι είδα τον doumasj το πρωί που ήρθε από το γραφείο μου για καφέ,

αργότερα ότι ξανάρθε για καφέ, μετά ότι τον είδα έξω για ποτό.... ε.... δεν είναι κουραστικό;

Όσον αφορά τους προσωπικούς χαρακτηρισμούς σου απέναντι στον Κώστα (Stoilas) οφείλεις τουλάχιστον να ζητήσεις συγγνώμη καθώς ο ίδιος δεν έκανε κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Με αυτά και μ'αυτά, ξέχασα να πω ότι είδα εχθές στην Λ.Αθηνών το ToTάμαξο με τον Κώστα και τον Λουκά να κατευθύνονται προς ΣΕΦ, τους έκανα πέσιμο με το σκουτεράκι ;)

Link to comment
Share on other sites

χτες το βραδυ εθεαθη λευκο golf 2 με μαυρη ζαντα εξω απο το σπιτι του doumas με αυτοκολλητο κατω απο το πισω φαναρι.

ένας ξάδερφος μου ήτανε που είχε έρθει επίσκεψη στο σπίτι....και αυτός μέλοςμας...χιχιχιι!!!!!

τελικα κωστακη εχεις κομπλεξ.....σβηστο και ριξε και ποινες....το κρυο φταιει...

...δεν θα ρθεις ομως σε καποια συναντηση.....τοτε φερε και δικηγορο κομπλεξικε......

machinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpg

fire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.gif

ειρήνη ημιν..............

και όσο για σένα πρόεδρε,μην με ξανααναφέρεις....δεν σε θέλω για φίλο μου.....και ναι με βλέπεις κάθε μέρα αλλά μην το λες εδώ μέσα...κρύψε κάτι.....χιχιχιχιιχιχι

Link to comment
Share on other sites

τελικα κωστακη εχεις κομπλεξ.....σβηστο και ριξε και ποινες....το κρυο φταιει...

...δεν θα ρθεις ομως σε καποια συναντηση.....τοτε φερε και δικηγορο κομπλεξικε......

machinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gifsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpgsmurf2.jpg

fire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.giffire.gif

Αυτό παίζει να είναι το χειρότερο Post που έχω διαβάσει εδώ και 5 χρόνια, σε οποιοδήποτε forum.

Link to comment
Share on other sites

ε... απλά για την ιστορία η δημοσίευση -κατεβατό- του Capamaru έχει μεταφερθεί εδώ!

Τη κουβέντα την συνεχίζουμε εκεί.. και όλα τα off topics και ανταλλαγές χαρακτηρισμών etc. που έγιναν εδώ θα διαγραφούν το βράδυ από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο παιδί με Golf GTI 5άρι ήταν σήμερα στο Ελληνικό και έστριψε από Σοφοκλέους;;;

Link to comment
Share on other sites

χθες στον κορυδαλλο στην λαμπρακη με κατευθυνση προς κερατσινι polo 3d μπλε με αυτοκολλητα στα πισω πλαινα και στο στοπ.....ποιος???

Link to comment
Share on other sites

Χτές το βράδυ στον ¶γιο Στέφανο απέναντι απο μία καφετέρια σε ένα car wash ήταν μαζεμένα 3 golf νομίζω και ένα Audi.Καθόντουσαν όλοι έξω και απο τα αμάξια τους και μίλαγαν όπως στις συναντήσεις.Μήπως ήταν απο το club?

Link to comment
Share on other sites

σήμερα το EVO VIII στα μέγαρα στο GTCC με συμμετοχη του vwclub από ποιον ήταν......?

ήταν κανεις εκεί και μήπως είδε το mk3 VR6 turbo.....?

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του φορουμ.

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.