Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

3dr GTi με πινακίδες Βέροιας;

5θυρο gti μαύρο με φιμε και με εξάτμιση R32.

Από πίσω ήμουν δεν πρόσεξα πινακίδες γιατί τον πέρασα για τον Βασίλη...

Μετά με είπε ότι είναι και ένα άλλο ίδιο που κυκλοφορεί στα μέρη μας.

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα καθε βδομαδα ειτε Βολο ειτε Λαρισα ταξιδακι δεν με εχει δει κανεις....ντροπη σας :cray::cray::cray:

Βάλε αυτοκόλλητο VWCLUB.GR

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όταν πάω να στείλω μήνυμα από το Tapatalk με βγάζει διακόπηκε η σύνδεση με τον διακομιστή παρακαλώ επικοινώνησε με το διαχωριστή και κολλάει μετα βγάζει ταμπέλα -σύνδεση με τον διακομιστή- και δείχνει ότι φορτώνει.

Βγαίνω μπαίνω από google Chrome να δω αν δημοσιεύτηκε και δείχνει ότι δημοσιεύτηκε.

Το κάνει και σε άλλους αυτό;

Edited by Cj Georgio
Link to comment
Share on other sites

Μαύρο 3dr 5αρι Golf Tsi με εξάτμιση και λευκό αυτοκόλλητο στο 3ο στοπ στην πλατεία του Τριαδιου..ποιος;

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα ,   οχι ρε αδερφε.

 

 

Ησουν σημερα κατα τις 12:00 εξω απο το Δημαρχειο Τρικαλων με 2 πιτσιρικια μεσα;

Ειδα ενα 4αρι με τις RC εχω την εντυπωση GTI αλλα δεν ειδα αυτοκολλητο του club

Link to comment
Share on other sites

Ησουν σημερα κατα τις 12:00 εξω απο το Δημαρχειο Τρικαλων με 2 πιτσιρικια μεσα;

Ειδα ενα 4αρι με τις RC εχω την εντυπωση GTI αλλα δεν ειδα αυτοκολλητο του club

οχι οχι. εχω αυτοκολητα του club στα πισω πλα'ι'να τζαμια

Link to comment
Share on other sites

Εχθές στον δρόμο για Βέροια μετα την Αλεξάνδρεια πέτυχα λευκό scirocco από Κοζάνη με καμένη την δεξιά του λάμπα.

Πήγαινα μαζί του αλλά δεν είχε και πολύ όρεξη να το τελεικιαση..... Μάλλον 1.4 tsi ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Το σαββατο το απόγευμα, κόκκινο mk5 look r32, με προσπέρασε στην ΕΓΝΑΤΙΑ προς ηγουμενίτσα, με αυτοκόλλητο στο τρίτιο stop. Πινακίδες Ιωαννίνων. Του άναψα φώτα αλλά δεν...


 


Πιο πρίν, στο ίδιο δρόμο, μαύρο mk5 GTI χωρίς σήμα του club.


Link to comment
Share on other sites

 

Το σαββατο το απόγευμα, κόκκινο mk5 look r32, με προσπέρασε στην ΕΓΝΑΤΙΑ προς ηγουμενίτσα, με αυτοκόλλητο στο τρίτιο stop. Πινακίδες Ιωαννίνων. Του άναψα φώτα αλλά δεν...

 

Πιο πρίν, στο ίδιο δρόμο, μαύρο mk5 GTI χωρίς σήμα του club.

 

Χμ κοκκινο με πινακιδες Ιωαννινων ... Μαλλον ο Βασιλης !!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ένας καραγκιόζης στην Βέροια στο φανάρι από το γήπεδο προς τα πολυκλαδικά ενώ ξεκινήσαμε με το που έγινε το φανάρι πράσινο έρχεται αριστερά μου πηγαίνουμε δίπλα δίπλα και έρχεται κατά πάνω μου, θα χτυπούσα η αυτόν από αριστερά η θα έπεφτα πάνω στους εργάτες του δήμου δεξιά που κάναν τα έργα (οδηγούσα το Corsa) πατάω μία φορά κόρνα για να δει μην με χτυπίση και με κοιτάει με ένα ύφος γαμάω τους πάντες και συνεχίζει να έρχεται πιο κοντά με ένα λευκό Kia Ceedpro με μαύρες ζάντες με πινακίδες ΗΜΙ 20.. θα με έβγαζε από τον δρόμο. Ξανά κόρνα και τον αφήνω να με περάσει μην έχουμε κανένα χαζό και ανοίγει το παράθυρο και μου βγάζει το χέρι να λέει τι θες?
Τι θέλω????????? 
Έβγαλα το δικό και του εξίγησα..
Πόσο καραγκιόζηδες υπάρχουν...
Τον ξέρει κανείς από την Βέροια τον μπαγλαμά?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ένας καραγκιόζης στην Βέροια στο φανάρι από το γήπεδο προς τα πολυκλαδικά ενώ ξεκινήσαμε με το που έγινε το φανάρι πράσινο έρχεται αριστερά μου πηγαίνουμε δίπλα δίπλα και έρχεται κατά πάνω μου, θα χτυπούσα η αυτόν από αριστερά η θα έπεφτα πάνω στους εργάτες του δήμου δεξιά που κάναν τα έργα (οδηγούσα το Corsa) πατάω μία φορά κόρνα για να δει μην με χτυπίση και με κοιτάει με ένα ύφος γαμάω τους πάντες και συνεχίζει να έρχεται πιο κοντά με ένα λευκό Kia Ceedpro με μαύρες ζάντες με πινακίδες ΗΜΙ 20.. θα με έβγαζε από τον δρόμο. Ξανά κόρνα και τον αφήνω να με περάσει μην έχουμε κανένα χαζό και ανοίγει το παράθυρο και μου βγάζει το χέρι να λέει τι θες?

Τι θέλω????????? 

Έβγαλα το δικό και του εξίγησα..

Πόσο καραγκιόζηδες υπάρχουν...

Τον ξέρει κανείς από την Βέροια τον μπαγλαμά?

και να τον ξερει ρε cj θα καθεσε να ασχολησε με τον καθε τρελο?αν ηταν στα καλα του δεν θα εκανε αυτο που εκανε

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εξω απο κρεοπωλειο καπου στα Τρικαλα

Πρασινο μεταλλικο lupo με  bad boy καπο και μαυρες λεπτομεριες,χωρις σηματακια,με αυτοκολλητο transformers  στο πορτ παγκαζ και αεροτομη σιδερωστρα!Α εγραφε και κατι FRAGOS στο τζαμι του πορτ παγκαζ!

 

ΥΜΚ πινακιδα....

τον ξερουμε;

Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου ΖΖΕ αθηναικο το λες...αλλα δεν ειναι πλεον!Ψαχνω να βρω φωτογραφιες του lupakos μπας και ειναι αυτος!Γιατι το ακουσα γερο οταν περασε κατω απο το σπιτι μετα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω γιατι νομιζω οτι αυτο ηταν παρκαρισμενο αθηνα χαλανδρι εξω απο κει που δουλευα;

;)

http://3.bp.blogspot.com/-Nqgj1IvHuyY/Tkzf9i356VI/AAAAAAAAAkE/LF-utVF9rG4/s640/Volkswagen-Lupo--274716.jpg

Link to comment
Share on other sites

Διαφορετικη μασκα μαυρη φαρδια ριγα στο καπο και μαυρος ουρανος!Αλλα το καλυτερο ηταν η αεροτομη σιδερωστρα(μαυρη και αυτη)!Πως γινεται να το ακουσα γερο ομως....κριμα αν εχει λεφτα το μοτερ και το εχει ετσι..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.