Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Την Τετάρτη εθεάθη ο αγαπητός svouras να πηγαίνει κομμάτια στα στενά της Πεύκης με τσίτα το ράδιο ακούγοντας το γνώστό άσμα

Δεν κάνω διακοπές, σου δίνω αυτό που θες........

ωραίος.... :):D:D:whistling::whistling:

Για κομματια δεν νομιζω, το ασμα ομως το νομιζω. Καλα παλι στα μερη μου?????? Δεν ηξερα οτι η εταιρια κανει και................μεταμεσονυκτιο service!!!!!! tongue.gif. Πατα και μια κορνα τι την εχεις :whistling:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Για κομματια δεν νομιζω, το ασμα ομως το νομιζω. Καλα παλι στα μερη μου?????? Δεν ηξερα οτι η εταιρια κανει και................μεταμεσονυκτιο service!!!!!! tongue.gif. Πατα και μια κορνα τι την εχεις :lol:

:lol::lol::lol::lol:

1) δεν ήταν βράδυ, ήταν μεσημέρι

2) ήταν τόσο δυνατά που δεν άκουγες

3) έγραψα εθεάθη, δεν έγραψα οτι σε είδα εγώ, κοινώς το νου σου, έχω πράκτορες παντου :lol::lol::lol::lol:

4) ένα Σάββατο πάλι είχες και μια ξανθούλα δίπλα σου.......

Αν συνεχίσεις θα πω κι άλλα :whistling::whistling::whistling:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:

4) ένα Σάββατο πάλι είχες και μια ξανθούλα δίπλα σου.......

Α ετσι εεεεεεεεεεεεεε :lol: πες στους πρακτορες σου :lol::lol: να κατσουν καλα γιατι να δεις εγω φωτογραφιες που εχω να βγαλω tongue.gif ( οχι τιποτα αλλο, αλλα θα σε ταραξει στην μουρμουρα tongue.gif )

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Εχθες είδα δυο φορές το ίδιο αμάξι με τις ίδιες πινακίδες σε δυο διαφορετικές ώρες σε διαφορετικές περιοχές της Θεσσ. Golf MKV R32 μαύρο ! Γνωρίζουμε εάν είναι στο club ?

Επίσης Golf 3 πράσινο περλε 3πορτο με αυτοκόλλητο του club κάτω από το πίσω δεξί φανάρι στον περιφερειακό στο ύψος του ΑΠ στην Lion Hellas κοντά .. Ποιός ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη-Σαββατο-Κυριακη.....εντελος τυχαιες συναντησεις με Passatoumpa 2 στο μικρολιμανο και 1 Χαιδαρι....με παρακολου8εις ρε :blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Το Σάββατο βράδυ κατά τις 1:15 στην Συγγρού (ύψος Φιξ) ένα μαύρο Golfάκι με τρείς άσσους στην πινακίδα (ΧΧΧ-111Χ) και αυτοκόλητο "VW Club" στο πίσω τζάμι?

Link to comment
Share on other sites

Το Σάββατο βράδυ κατά τις 1:15 στην Συγγρού (ύψος Φιξ) ένα μαύρο Golfάκι με τρείς άσσους στην πινακίδα (ΧΧΧ-111Χ) και αυτοκόλητο "VW Club" στο πίσω τζάμι?

Toν είδα και εγώ στη μεσογείων!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Toν είδα και εγώ στη μεσογείων!!!!!!

Κι εγώ από Μεσογείων ερχόμουνα :huh: αλλά τον πέτυχα Συγγρού...

Πως και μου ξέφυγες εσύ konstantin???? ;)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στην Καφαντάρη στον Υμηττό μαύρο POLO 6N παρκαρισμένο έξω από την αγροτική με πινακίδα Υ**-2555....

αυτοκόλλητο μεγάλο στο πίσω τζάμι και στο πλαινό μικρό....

Link to comment
Share on other sites

STOILAS σημερα στις 9 π.μ στο υψος τις RENO δεξια λωριδα,ημουν πιο πισω με το φορτηγο :lol:

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Μαυρο golf V gt στην Καλαμακίου παρκαρισμένο έξω απο το UNDICI. Αυτοκολλητα etuners στις 2 πλευρες και άλλη εξάτμιση (διπλή πάλι) αν είδα καλά. Κανένας από εδώ??

Link to comment
Share on other sites

Ποιος/Ποια με μπλε ανθρακι Polo ηταν στη Ποσειδώνος γυρω στις 5.30 στο παλιο αεροδρομιο? Σου αναβοσβησα τα φωτα αλλα που να σε προλαβω μετα? Με επιασε το φαναρι. Ημουν με.......... ενα μαυρο Hyundai Getz knife.giftongue.gif Ti τραβαω και εγω μεχρι να φτιαξω το αμαξι μου :)

Link to comment
Share on other sites

19.40 περίπου Σάββατο

Golf V γκρίζο με xenon και αυτοκόλλητο συναντηθήκαμε εθνική στο ύψος μετά την έξοδο αχαρνων.

Συνεχίσαμε μέχρι διόδια Αφιδνών μετά ψιλοχαθήκαμε.

Χαιρετηθήκαμε βιαστικά. Ποιο μέλος είναι ?

Link to comment
Share on other sites

Ποιο η ποια παλικαρι-α ηταν χθες το πρωι στην Λιμνη Ευβοιας? Ενας απο την παρεα που ειδα, φορουσε μαυρο φουτερακι Vw club :lol:-_-

Edited by nikos962
Link to comment
Share on other sites

Όλο βολτούλες μου είστε οι Νικολάδες! Πού είναι η λίμνη Ευβοίας;

Οποτε μπορουμε κανουμε καμια βολτουλα φιλε Φανη :whistling::whistling:

Η Λιμνη ειναι στην Βορειο Ευβοια,20km μετα τον Αη Γιαννη τον Ρωσο και διπλα απο τις Ροβιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue.gif;):D

Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα τις 11 το πρωι σε στενο,κα8ετο στην θηβων κοντα στον ΟΑΕΔ στο Αιγαλεω.

POLO 9N3 μπλε παρκαρισμενο στην αριστερη πλευρα του δρομου με αυτοκολλητο πισω και κατω απο το αριστερο φαναρι....ποιος?????????????????

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 10:15 Ασημί 4αρι 3πορτο με εξάτμιση και μαύρα φώτα εμπρός με αυτοκόλλητο στο δεξί παράθυρο πίσω από τον συνοδηγό , μπροστά από το ΙΚΑ Κατερίνης , πήγαινε ρολαριστός , Ποιος ?

Link to comment
Share on other sites

εθεαθη ενας dubber γυρω στις 12 το πρωι παρασκευη 13 φεβρουαριου τερμα χαριλαου απεναντι απο το παρκο της νεας ελβετιας.κυριε χρονη μηπως ησασταν εσεις?

Link to comment
Share on other sites

Χτές στην Εθνική μαύρο πόλο 9Ν κατα τις 6 και σήμερα κατά τις 2.30 στην Λ.Κύμης μώβ νομίζω γκόλφ 3.

Μήπως ήταν Vento στην Κύμης με το σηματάκι κάτω από το πίσω δεξί φανάρι;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.