Jump to content
Speedy

Εορτασμός Γενεθλίων Hellenic Vwclub Στη Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι,

Το Δ.Σ. του Hellenic VWClub σας προσκαλεί την Παρασκευή 3 Φεβρουαρίου 2012 στην εορταστική εκδήλωση που θα γίνει για τα 8 χρόνια από την ίδρυση του! Η επέτειος της δημιουργίας της μεγαλύτερης ελληνικής κοινότητας φίλων και κατόχων VW οχημάτων θα εορταστεί σε όλες τις πόλεις που γίνονται οργανωμένες συναντήσεις και μεταξύ αυτών στη Θεσσαλονίκη.

Τα μέλη της Θεσσαλονίκης θα συναντηθούν το βράδυ της Παρασκευής 3/2 στις 19:30 στο Cafe-Bar-Restaurant "Lofos" που βρίσκεται στον Οικισμό Κωνσταντινοπολίτων, πάνω απο το τούνελ του Περιφερειακού. Περιμετρικά του καταστήματος υπάρχει χώρος στάθμευσης για μεγάλο αριθμό αυτοκινήτων. Εκεί όλοι μαζί πίνοντας τον καφέ, την σοκολάτα ή τον χυμό μας, θα διασκεδάσουμε και θα θυμηθούμε τις πιο χαρούμενες στιγμές της λέσχης μας! Φυσικά θα σβήσουμε και κεράκια για να γιορτάσουμε τα 8 χρόνια της Λέσχης μας!

lofos.jpg

Χάρτης

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε όλοι οι φίλοι / κάτοχοι οχημάτων Volkswagen σε εργοστασιακή ή βελτιωμένη κατάσταση. Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης.Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε την σίγουρη παρουσία σας ώστε να υπάρχουν οι αντίστοιχες θέσεις για όλους μας!

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ (nickname + αριθμός επιπλέον ατόμων):

Speedy + 1

chris_polo

Κοσμάς

cadmaw_fsi + 1

mourh + 1

titikos + 1

tominio

STELIOS_GOLF 6 TSI + 2

Adriano+1

Katt + 1

TSI.

SteliosGtiZar20v + 1

mike21gt

Σας περιμένουμε,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Μέσα πως είναι το μαγαζί γιατί έχει και ψόφο αυτές τις μέρες

Link to comment
Share on other sites

Μέσα πως είναι το μαγαζί γιατί έχει και ψόφο αυτές τις μέρες

Εντάξει δε νομίζω να είμαστε με τα μπουφάν μέσα, σοβαρό μαγαζί φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

θα ειμαι κ εγω εκει + 1 αλλα κατα τις 9-30 θα καταφτασω οποτε μη κοψετε τουρτα κ την φατε ολη γιατι θα σας σκισω

Link to comment
Share on other sites

τασο....λες να ειμαι κ εγω +1????????

φυσικά και να έρθεις +1 !!!

κι εσύ και όποιος άλλος θέλει !! :)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

φυσικά και να έρθεις +1 !!!

κι εσύ και όποιος άλλος θέλει !! :)

τοτε,+1 κ εγω.....!!!!τετοια μερα καλο ειναι να υπαρχουν συμμετοχες...ασε που το +1 κυκλοφορει με polo 6n....οποτε....

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκε και ο tominio στη λίστα... άλλος που θελει να φαει τουρτα την Παρασκευή το βράδυ ?

Link to comment
Share on other sites

tominio παρών + 2 μωρά να με συνοδεύουν !

Πλάκα κάνω, μόνος μου :devil:

εγω τλκ -1.....!!!!!!!!!αμα ειναιι ο tominio +2...!!!!!!!!!!! :thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

speedy,πλακα εκανα ρε συ για το -1 επειδη ειπε ο θωμας οτι θα φερει 2.....!!!!!ξαναβαλε μου το +1 μου παρακαλω...

Link to comment
Share on other sites

Adriano+1. Αλλα παλικαρια θα αργησω να ερθω!! Γιατι θα ειμαι στον φυσικοθεραπευτη!!! Μεχρι τι ωρα θα ειστε εκει; :) Για να γνωριζω! :)

Link to comment
Share on other sites

σπιντι ριξε ενα 10 στον κυριο για εμπαιγμο διαχειριστη,μετα -+ θα ασχολουμαστε?αμαααααν πια

Link to comment
Share on other sites

σπιντι ριξε ενα 10 στον κυριο για εμπαιγμο διαχειριστη,μετα -+ θα ασχολουμαστε?αμαααααν πια

χαλαλι το 10αρικο ρε.....εκει θα τα χαλασουμε...???????

Link to comment
Share on other sites

speedy,πλακα εκανα ρε συ για το -1 επειδη ειπε ο θωμας οτι θα φερει 2.....!!!!!ξαναβαλε μου το +1 μου παρακαλω...

σπιντι ριξε ενα 10 στον κυριο για εμπαιγμο διαχειριστη,μετα -+ θα ασχολουμαστε?αμαααααν πια

χαλαλι το 10αρικο ρε.....εκει θα τα χαλασουμε...???????

xaxaxaxa δεν παίζεστε.. :frantics:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.