Jump to content
sodimitris

Ηλιοροφη Μετα Την Αγορα..

Recommended Posts

καλα αυτο που δεν καταλαβα, το τελευταιο που εγραψες...οτι πουλας ολα τα εχτρα που ειχες αγορασει.μηπως αποφασισες να το αφησεις καποια στιγμη και να παρεις κατι αλλο.γιατι δεν μου κολλαει η κινηση να χαλας χρηματα για εχτρα και μετα να τα πουλας παλι...χαμενος βγαινεις απο αυτο...την πατησα με το 4αρι που αναγκαστηκα να τοκανω και ξερω..ιδιας πειρας

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

δεν ειπα οτι πουλαω οτι εχω αγορασει,ειπα οτι εχω πουλησει οτι εχω αλλαξει,π.χ τις μαμα ζαντες πουλησα..

Συμφωνώ γιατί αν αλλάζεις κάποια πράγματα και σου μένουν τα παλιά, τι θα τα κάνεις? Συλλογή? Μόνο όταν υπάρχει χώρος το κάνεις αυτό...!! :p

Link to comment
Share on other sites

Μάπα η ηλιοροφή μάπα σου λέω! Α πα πα ! Μακρυά! Να φανταστείς και εγώ την ήθελα σαν τρελός αλλά ανέβαινε πολύ το κόστος.. τώρα παίρνω καμιά φορά την 7άρα(BMW) του θείου μου και κάνω πως το ξεχνάω! :sorry:

Link to comment
Share on other sites

χάλια είναι η οροφή ακούτε και μένα που την έχω ....................σε κτυπάει ο ήλιος κάνει θόρυβο στα 200 τυχεροί είστε που δεν την βάλατε............. :p :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

χάλια είναι η οροφή ακούτε και μένα που την έχω ....................σε κτυπάει ο ήλιος κάνει θόρυβο στα 200 τυχεροί είστε που δεν την βάλατε............. :p :p :p :p :p

Ορίστε sodimitris και ένα αρνητικό σχόλιο...!!!!!!!! :p :p :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω και εγώ κάτι ακόμη, όσοι έχουν βάλει οροφή είναι βαρύτεροι κατά 30-40 κιλά περίπου οπότε είναι αργοί σαν τις χελώνες :p

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω και εγώ κάτι ακόμη, όσοι έχουν βάλει οροφή είναι βαρύτεροι κατά 30-40 κιλά περίπου οπότε είναι αργοί σαν τις χελώνες :p

αυτό το ξέχασα και ποιο αργός και καίω και παραπάνω μακρυά από ηλιοροφη λέωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

χάλια είναι η οροφή ακούτε και μένα που την έχω ....................σε κτυπάει ο ήλιος κάνει θόρυβο στα 200 τυχεροί είστε που δεν την βάλατε............. :p :p :p :p :p

ναι ναι !! χάλια είναι :no: ..μπρρρρ..... αντε ρε το σκάσατε το παιδί !!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

Να προσθέσω και εγώ κάτι ακόμη, όσοι έχουν βάλει οροφή είναι βαρύτεροι κατά 30-40 κιλά περίπου οπότε είναι αργοί σαν τις χελώνες :p

Τι σκέφτηκες πάλι!!!!!!!!!!! Χμμμ μου ακούγεται καλή δικαιολογία..... :p

Link to comment
Share on other sites

Τι σκέφτηκες πάλι!!!!!!!!!!! Χμμμ μου ακούγεται καλή δικαιολογία..... :p

Για όσους ενδιαφέρονται για τις επιδόσεις και το χαμηλό κέντρου βάρους , σίγουρα :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που καπνίζω και δεν έχω ηλιοροφή κινδυνέυω να μου μαυρίσει ο ουρανός από το κάπνισμα? Αν είναι να το κόψω ... μέσα στο αμάξι :crazy: :crazy:

Edited by AlexkSeRRes
Link to comment
Share on other sites

Λες για αυτο να με πεταει κωλο οταν μπενω τεζα φρεναριστος σε στροφη?? :crazy:

...οντως χαλια η οροφα...ιδιως το βραδυ που βλεπεις τα αστερια σκετη ζαλαδα να καθεσε να τα μετρας!!

Μάλλον γιατί έχεις κούτσουρο ανάρτηση είναι, και εμένα τα ίδια μου κάνει :p

Υ.Γ. Η οροφή είναι must για τους ρομαντικούς τύπους, χαχαχαχα !

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Η αίσθηση της οροφής είναι άλλη φάση. Με την πανοράμικη που έχω ανοίγει ο μισος ουρανός!!!! Απο εκεί και πέρα όμως μπορεί ένα πρωί να το βρείς λίμνη επειδή βούλωσε μία υδροροή και όλο το νράδυ έβρεχε (παθών)!!!!!! Από εκεί και μετά συνέχεια καθάρισμα φύσιμα κτλ. αλλά η ανησυχία πάντα υπάρχει. Επίσης αν χαλάσει το ποιος θα την φτιάξει είναι ένα θέμα.Αν το αλλάξω ποτέ στο επόμενο δεν θα βάλω.

Link to comment
Share on other sites

Οροφή πάντα, ότι ποιο όμορφο αξεσουάρ μπορεί να έχει ένα αυτοκίνητο, δίνει έναν αέρα πολυτέλειας,πως να το κάνουμε.

1187n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μα να μην εχει οροφή το αμάξι σου ρε sodimitris ; Και να έχει μέχρι και αυτό εδώ ;; http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/classifieds/cars/view/2564717/ για σκέψου την ενδεχόμενη αγορά του

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα αμαξι και με ηλιοροφη και πραγματικα τη θεωρω τσαμπα λευτα...πολυ ακριβη γι αυτο που δινει με 300 ευρο max θα αξιζε.που φτασαμε οι αθρωπου να δινουμε 1500ευρο για να μας ανοιξουν μια τρουπα στο αμαξι μας...

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Μα να μην εχει οροφή το αμάξι σου ρε sodimitris ; Και να έχει μέχρι και αυτό εδώ ;; http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/cl...s/view/2564717/ για σκέψου την ενδεχόμενη αγορά του

λολ.....

Link to comment
Share on other sites

Μα να μην εχει οροφή το αμάξι σου ρε sodimitris ; Και να έχει μέχρι και αυτό εδώ ;; http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/cl...s/view/2564717/ για σκέψου την ενδεχόμενη αγορά του

axxaxaxaxaxxaxaxaxa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.