Jump to content
stig

Τρελάθηκε Η Κατανάλωση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα,

Εδώ και 2-3 μέρες νιώθω ότι κάτι γίνεται με το Golf. Σαν να μην τραβάει όπως τράβαγε. Επιπλέον, η κατανάλωση έχει τρελαθεί. Κατέβηκα το πρωί Πειραιά, κίνηση φασαρία και το maximum που είδα ήταν 7.1lt τη στιγμή που έπρεπε να δείχνει τουλάχιστον 9lt. Το χαμηλότερο το είδα στον Κηφισό, έγραψε 4.9lt! (Μιλάω για μέσες τιμές). Δε γίνεται, τέτοια νούμερα δεν είναι φυσιολογικά.

Πήγα στο συνεργείο, το βάλαμε στο VagCom, δεν έβγαλε απολύτως τίποτα.

Κάτι αντίστοιχο είχα ξαναδεί πέρυσι που είχε βγάλει και σφάλμα και άλλαξα μία βαλβίδα στην εισαγωγή (όχι N75). Κάτι για κλαπέτο εισαγωγής νομίζω είχε βγάλει. Τώρα όμως δεν έχει βγάλει τίποτα.

Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε ? θες να μας τρελάνεις ? και δεν χαίρεσαι που έπεσε η κατανάλωσή σου ??

ελα χριστε και κύριε..

μήπως έβαλες κανα υδρογόνο (!!) ???? ή τίποτα τέτοιο.. :nuke: :nuke: :nuke:

:whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου,εγώ άν έβλεπα στον κιφισσό 4.9,αντί για 14.9 θα χόρευα στην μεσαία λωρίδα... :D

χαχαχαχχαχαχχαχαχ

εγω αν εβλεπα 4,9 θα ειχα βαλει την παολα τερμα και θα πεταγα λουλουδια!!!

Link to comment
Share on other sites

κατι εχει εκει στο ικεα και επιρεαζει τον εγκεφαλο του αυτοκινητου,απο το allou fun park στου ρεντι εμενα παει 6,5 χαχαχααχ (αστειεβαμαστε φιλικα)

Edited by sodimitris
Link to comment
Share on other sites

οκ εδω σιγουρα δεν παει καλα....ξεπερασες και τα εργοστασιακα προτυπα...και τα ζωα δεν ρωταγανε κιολας αλλα κανανε το γυρο της ελλαδας με παραπανω!!!εδω νεο πανελληνιο ρεκορ καυσιμου...τα καναλια το μαθανε??να τους κανουμε ρομπα!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις οκ, καθήστε καλα !!! ο φίλος μια ερώτηση έκανε σχετικά με την κατανάλωση και όλο γράφετε και ξανααπαντάτε !!

νομίζω την απαντησή του την πηρε και είμαστε λίιιιιιγο off topic !!

έχει ή δεν έχει πρόβλημα ???

1 πάολα θα μας σώσει !! 1 διπλό on the rocks ! 1 σούβλα με πατάτες 1 φτηνό βενζινάδικο, και ότι άλλο καλό έχετε !!!

ε ρε τρέεεελα !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις οκ, καθήστε καλα !!! ο φίλος μια ερώτηση έκανε σχετικά με την κατανάλωση και όλο γράφετε και ξανααπαντάτε !!

νομίζω την απαντησή του την πηρε και είμαστε λίιιιιιγο off topic !!

έχει ή δεν έχει πρόβλημα ???

1 πάολα θα μας σώσει !! 1 διπλό on the rocks ! 1 σούβλα με πατάτες 1 φτηνό βενζινάδικο, και ότι άλλο καλό έχετε !!!

ε ρε τρέεεελα !!!!!!!!

το μονο που μενει να κανουμε λοιπον ειναι να περιμενουμε τον οκτομβρη να ξεκινησει το σχημα καρρας-παολα,εκει πιστευω θα βρουεμε λυση στο θεμα
Link to comment
Share on other sites

:yahoo: χμμμμμμμ ....... εμένα ανέβηκε λιγάκι η κατανάλωση...αλλά ξέρω τον λόγο !!!

εχω βαρύ δεξί πόδι !!! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.