Jump to content

Recommended Posts

απλως αποψη μου ειναι αυτη το θεμα το εχω φτιαξει για να βαζω τις βελτιωσεις του αυτοκινητου μου τα υπολοιπα ολα ας μου στελνει π.μ οποιος θελει..ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

με τις δυνατοτητες του αμαξιου ειμαι 90% σιγουρος φιλε ...

 

 

φιλε μου αστο ενταξει,μας επεισες.

σαν και εσενα εχω γνωρισει αρκετους,μπλα,μπλα,μπλα.

να χαιρεσαι το αυτοκινητο σου,που ομολογουμενος ειναι πολυ ωραιο,και καλα ανοιγματα στην Πατρα :gym:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.. Επειδη τον παω τον μπουκου γτ ειναι τρελος κοντρακιας κ ξερει τι κανει κ τι θελει θα συνεχισω να υποστιριζω τον μπεκαμ...
Τπτ απο οσα ειπες δεν ειναι για να αγχωσουν κανεναν με τσι... Τα 900 κιλα ειναι αυτα π φοβιζουν.. Στα ιδια κιλα με τον μπεκαμ ο μπουκου θα εχανε. Ειπαμε Καλα κ Χρυσα τα παλια μοτερ αλλα μην τα ισοπεδωσουμε ολα. 

 

Ας βαλει 3 ατομα π λεει ο λογος να δουμε πιο μοτερ ειναι καλυτερο στα ιδια κιλα. Αλλα ετσι οπως ειναι τα αμαξια εχει ενα απιστευτα μεγαλο θετικο ο μπουκου τα κιλα... 
 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.. Επειδη τον παω τον μπουκου γτ ειναι τρελος κοντρακιας κ ξερει τι κανει κ τι θελει θα συνεχισω να υποστιριζω τον μπεκαμ...

Τπτ απο οσα ειπες δεν ειναι για να αγχωσουν κανεναν με τσι... Τα 900 κιλα ειναι αυτα π φοβιζουν.. Στα ιδια κιλα με τον μπεκαμ ο μπουκου θα εχανε. Ειπαμε Καλα κ Χρυσα τα παλια μοτερ αλλα μην τα ισοπεδωσουμε ολα. 

 

Ας βαλει 3 ατομα π λεει ο λογος να δουμε πιο μοτερ ειναι καλυτερο στα ιδια κιλα. Αλλα ετσι οπως ειναι τα αμαξια εχει ενα απιστευτα μεγαλο θετικο ο μπουκου τα κιλα... 

 

 

Αμα είναι να φέρουμε στα ίσα το βάρος,άς φέρουμε στα ίσα και την ροπή.

Να βάλουμε ένα σαλιγκάρι στο παλιό μοτέρ,να δούμε τι θα γίνει.

 

Η ουσία είναι μία.

Το πάτημα θα γινόνταν εντελώς φιλικά,απλά και μονο για χαβαλέ,άλλωστε φάνηκε και απο τα λόγια του mpoykoy.

 

Ο μπέκαμ όλο λέει περνάει φερράρι,πόρσε,μπουγκάτι,αλλά δεν πατάει επίσημα με βίντεο να δούμε έργο.

Μέχρι και 2ές του είπε να πάνε.....2ές με τουρμπάτο.ΕΛΕΟΣ

 

 

Υ.Γ Μπουκου,Σαν μάνατζερ χρεώνω το πόστ 1 ευρώ :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας σε ολη την παρεα παιδια θα μεινει λιγο πισω η βελιωση μου για λιγο καιρο μιας και και πρεπει να μπω στο χειρουργειο για λογω υγειας..πιστευω να επιτρεψω οσο πιο γρηγορα μπορω παιδια :-)

Link to comment
Share on other sites

περαστικά και να επανέλθεις δυνατότερος (απο πλευράς υγείας εννοώ)  !!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παρα πολυ παιδια για τα καλα σας λογια αυριο το βραδυ μπαινω εισαγωγη και σαββατο θα ειμαι και παλι σπιτι ευχομαι να περπατησω σε εναν μηνα γτ αν ειναι η δευτερη περιπτωση στο γονατο μου θα κανω κανενα 4 μηνες να περπατησω :-(

Link to comment
Share on other sites

Φίλε για αρχη περαστικά σου! Κατα δεύτερον να χαίρεσαι το κουκλι σου το εχεις κάνει πένα.... Κατα τρίτον τραγικό το γεγονός που έχουν μπει 2-3 άτομα να το παίξουν εξυπνακιδες και για να σε τσατησουν, ευχάριστο το γεγονός που κράτησες την ψυχραιμία σου στην θέση σου δεν ξέρω πως θα αντιδρουσα :D....Τέλος θα χαιρομασταν πολύ να δούμε πως είναι τώρα η πολαρα! Τις εβαλες τελικά τις δισκοπλακες/δαγκάνες;

Link to comment
Share on other sites

μετα σχεδον απο δυο μηνες λεω να αρχησω να φτιαξω μερικα πραγματα στο αμαξι μου ακομη στα μεσα της εβδομαδας μπαινει το αμαξι μεσα στο συνεργειο για καποια βελτιωση ακομη που θα γινει επανω στο αμαξι μου μιας και το αρχικο που ειχα φτιαξει δεν μου αρεσε και θα το διορθοσουμε λιγο για να φενεται ακομη πιο ομορφο το μηχανοστασιο του αμαξιου μου....:-)

Link to comment
Share on other sites

-%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF.jpg

Ήταν τα off-topic και μεταφέρθηκαν στο γνωστό θέμα της κατηγορίας Street Racing.

Η παρουσίαση κλειδώνει και θα ανοιχθεί έπειτα από αίτημα του δημιουργού της.

 

Link to comment
Share on other sites

Η παρουσίαση ανοίγει και πάλι έπειτα από αίτημα του δημιουργου της μιας και υπάρχουν εξελίξεις στην βελτίωση του αυτοκινήτου.

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε τα καπάκια απο τις βαλβίδες στα λάστιχα :p ;

ΚΛΑΙΩ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ρε πανο ειπαμε χαβαλε χαβαλε αλλα φτανει λιγο.. Σχεδον τους/μας κραζεις ολους..!

Link to comment
Share on other sites

το ξερω ρε συ..αλλα μην χαλατε την παρουσιαση πολλα παιδια μου στελνουνε πριβε και με ρωτανε για την παρουσιαση μου για τα πραγματα που εχω βαλει στο αμαξι μου και μου λενε οτι γινεται ενας χαμος στην παρουσιαση μου αν μπορειτε μην την χαλατε γτ ειναι μια αρκετη καλη παρουσιασιη ευχαριστω παιδια ....:))

Link to comment
Share on other sites

Αδερφε ειδα το θερμικο και θυμηθηκα το δικο μου πριν απο 4 χρονια ενα thunder tiger ts-4 φοραγα 15αρι μοτερ με δυο ταχυτητες με τα μεγαλα γραναζια για τελικες ολο μετατροπη απο μενα φουλ πατεντα ειχα φτιαξει αυλακια εξωτερικα στο χιτωνιο για περισσοτερο καυσιμο ειχα ελαφρωσει το στροφαλο και το βολαν και ειχα ανοιξει την τρυπα απο το καρμπυρατερ τερμα δν ειχε αλλο ψωμι χειροποιητη εξατμιση που εβγαινε πισω στον κωλο οχι πλαγια μετρημενο με αμαξι κοντερισια πηγαινε 135 χιλιομετρα εγω μεσα στο αμαξι και το θερμικο μπροστα δουλευε καλοκαιρι 170 βαθμους κελσιου μεχρι που ανοιξε ο κορμος στη μεση απο το στροφαρισμα μετα το εφτιαξα και το πουλησα αλλα δεν δουλεψε ποτε σωστα κατσε ψαξτο νομιζω υπαρχει κιτακι με κομπρεσσορα και ιμαντα που παιρνει κινηση απο το βολαν

https://www.google.gr/search?q=thunder+tiger+ts-4+supercharger&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Gy6pUZDWFtOBhQf07oGYCg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=630#facrc=_&imgrc=Tzhv1LQWtmEjmM%3A%3BIpZNlCaa7E2k1M%3Bhttp%253A%252F%252Fa248.e.akamai.net%252Forigin-cdn.volusion.com%252Ffhd7c.jgxm9%252Fv%252Fvspfiles%252Fphotos%252FRBK10550-4.jpg%253F1321012862%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.rbinnovations.com%252FProductDetails.asp%253FProductCode%253DRBK10550%3B500%3B400

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

μολις ολοκληρωθει το πραγμα turbomaki περιμενω να ερθουνε κατι πραγματα απο την forge για να προχωρησουμε πιστευω μεχρι τελος της εβδομαδας να ειναι ετοιμο το αμαξι ..εχω φτιαξει και αλλα πραγματα στο αμαξι αλλα ειναι μεσα στην βρομα τοσο καιρο απο την ακινισια και δεν εχω αξιωθει ακομη να το πλυνω για να βαλω μερικες ωραιες φωτο ...

Link to comment
Share on other sites

Beckman έμαθα οτι θέλει πάτημα μαζί σου ένα Ibiza 1.2 tsi ΦΠΕ απο Overload μεριά....

το 

επιβεβαιώνω

αλήθεια λέει ο από πάνω. 

:clapping:  :clapping:  :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.