Jump to content
sempastian

Φαναρι Led Dectane

Recommended Posts

καλημερα παιδες σημερα παραγγηλα τα νεα φαναρια της dectance kαι απο βδομαδα θα βαλω φοτο.τιμη 250ευρο  μαζι με μεταφωρικα εδω εβλεπα κοντα στα 320 ευρο

post-24334-0-90326700-1381221183_thumb.j

post-24334-0-66677200-1381221223_thumb.j

post-24334-0-48827300-1381221250_thumb.j

Edited by sempastian
Link to comment
Share on other sites

το θέμα μεταφέρεται καθώς δεν αποτελεί παρουσίαση οχήματος μέλους.

Link to comment
Share on other sites

απο e bay τα αγωρασα και μαλιστα με καλεσαν τηλεφωνικος

Edited by sempastian
Link to comment
Share on other sites

οχι αυτα τα φαναρια ειναι για το golf 6 !! εχω και φοτο 2 μαλιστα.παρακαλω να μεταφερθει στο golf

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα πήρες, 280 νομίζω τα είχα πάρει εγώ με τα μεταφορικά από την Tuning Fanatics.

 

Τώρα τα χαίρεται ο Alex....!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα πήρες, 280 νομίζω τα είχα πάρει εγώ με τα μεταφορικά από την Tuning Fanatics.

 

Τώρα τα χαίρεται ο Alex....!!!

αν κανενα λαμπακι καει τι κανουμε?

Link to comment
Share on other sites

Τα κλαις...   ...αστειεύομαι, το στέλνεις Γερμανία και σου στέλνουν άλλο. Αλλά θέλει διαδικασία και πρέπει να μιλήσεις με την μαμά εταιρεία όχι με τους ενδιάμεσους. :thumbsup:

 

Κοίτα από ποιότητα δεν είναι ότι καλύτερο, το είπα και στον Άλεξ που πήρε τα δικά μου, σε καμία περίπτωση μην πουλήσεις τα μαμά!! Αν σου τύχει μία στραβή βάζεις πάλι τα εργοστασιακά πάνω, αν δεν τα έχεις γίνεσαι το ψωμοτύρι κάθε τροχονόμου για να βγάλει το μεροκάματο με μία πανεύκολη κλήση..!! :excl:  :excl:

 

Σχετικά με τα φαναράκια :

 

ΥΠΕΡ

1) Εμφάνιση (είναι απίστευτα όμορφα!!!)

2) Προσιτή τιμή (σε σχέση με τα 500 ευρώ που θέλεις για του R)

3) Είναι plug n play. Στα δικά μας του 2009 (βέβαια το δικό μου χαιρετάει όπου να'ναι επομένως και στα πρώην δικά μας ορισμένων) δεν έμπαιναν του R χωρίς αλλαγή εγκεφάλου για να μην έχεις την ένδειξη καμμένης λάμπας.

 

ΚΑΤΑ

1) Πλαστικά εφάμιλλα με ραδιοφωνάκι της λαικής αγοράς (είμαι λίγο υπερβολικός αλλά έτσι είναι - έχουν τόσο "σκληρό-λεπτό-τραγανό" πλαστικό που λες αν το ακουμπήσω κάπου με λίγο δύναμη πάει χαιρέτησε κανένα κομμάτι ή στην καλύτερη θα ραγίσει.

2) Λόγω των πλαστικών και επειδή δεν είναι Hella η οποία μαζί με την Valeo είναι και προμηθευτές των εργοστασίων, δεν κουμπώνουν άψογα και μπορεί να "παίζουν" λίγο, προσοχή εκεί στην εφαρμογή μην μπάζει τίποτα νερά και δεις το πορτ μπαγάζ λίμνη με ψαράκια καμία μέρα...!!

3) Αξιοπιστία ερωτηματικό, η Κίνα ή Taiwan φτιάχνονται με ότι αυτό συνεπάγεται.

 

Αυτά... ...πάντως αλλάζουν όλο το look του αυτοκινήτου, προς το καλύτερο εννοείται..!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια γιατι ειναι

στο eos ??? golf εχω

 

 

Επειδη μεταφερθηκε στο θεμα που αναφερετε στα συγκεκριμενα φαναρια .

 

 

οχι αυτα τα φαναρια ειναι για το golf 6 !! εχω και φοτο 2 μαλιστα.παρακαλω να μεταφερθει στο golf

sorry κόσμε!!!

Λάθος κλικ κατά την αρχική μεταφορά της δημοσίευσης.

Μεταφέρθηκε στα Golf !

Link to comment
Share on other sites

Και μία φωτό από το δικό μου όταν τα είχα φορεμένα για να πάρεις μία πρόγευση :

tf8a.jpg

oooooooooooooooo  θεικο!!!

τα λαμπακια εμενα ειναι (ετσι λενε Ηella)

 

.5K0 945 093 F (left interior) Hella

.5K0 945 095 D (left exterior) Hella

.5K0 945 094 F (right interior) Hella

.5K0 945 096 D (right exterior) Hella

.5K0 945 093 G (left interior) Valeo

.5K0 945 095 E (left exterior) Valeo

.5K0 945 094 G (right interior) Valeo

.5K0 945 096 E (right exterior) Valeo

.5K0 945 093 K (left interior) in darkened cherry-red

.5K0 945 095 F (left exterior) in darkened cherry-red

.5K0 945 094 K (right interior) in darkened cherry-red

.5K0 945 096 F (right exterior) in darkened cherry-red

Product no.: RV39LB

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα να σε ρωτησω .τα εβαλα τα φαναρια και εχω ενα θεμα στο ενα μου αναβει κανονικα στο αλλο οταν τα αναβω φωτηζει το φλας!!! τι πρεπει να κανω??

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο λάθος έχεις κάνει μάλλον στην συνδεσμολογία. Εγώ τα είχα βάλει σε ηλεκτρολόγο με κατάστημα ήχου / συναγερμών κλπ. Είσαι σίγουρος ότι έχουν μπει σωστά οι φίσες??

 

Ίσως σε βοηθήσει το παρακάτω βίντεο τοποθέτησης :

 

http://www.youtube.com/watch?v=OoU7n02aOK4

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

oλα καλα μια χαρα κουμποσανε τα φαναρια της dictanse ειναι καλητερα απο τα taiwan .φοτο γιατι μπενουν μονο μικρες?

Link to comment
Share on other sites

Αν αποθηκεύεις και ανεβάζεις φωτογραφίες από το ImageShack πρόσεξε το link που επιλέγεις (έχει 2-3).

 

Πρωτίστως πρόσεξε όταν τις ανεβάζεις από τον υπολογιστή σου στο ImageShack, by default η διάσταση είναι 800x600, μήπως τις ανεβάζεις με μικρότερη ανάλυση (320x240, 150x112 κλπ) ???

Link to comment
Share on other sites

αν κανενα λαμπακι καει τι κανουμε?

επειδη εχω κι εγω led φαναρια πισω αν καει λαμπακι, βγαζεις το φαναρι  και το αλλαζεις, αν οχι εσυ , σε καποιον ηλεκτρονικο.αυτα φορανε led υψιλης φωτινοτητας, λεγοντε.ειναι διαφανο το λαμπακι αλλα βγαζει κοκκινο φως

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.