Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Ας μην προτρέχουμε......Συνήθως ο Μάκης ανταποκρίνεται άμεσα.'Ισως να βρίσκεται εκτός Θεσσαλονίκης.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

δεν ριχνω το φταιξιμο στο μακη. ο ανθρωπος εχει οικογενεια δουλεια και γενικα διαφορες υποχρεωσεις οπως ολοι μας αλλωστε. δεν ξερω το καταστατικο του κλαμπ, δηλαδη αν θα μπορουσε να διοργανωσει μια συναντηση χωρις να πρεπει να παρεβρεθει 

Link to comment
Share on other sites

Ας μην προτρέχουμε......Συνήθως ο Μάκης ανταποκρίνεται άμεσα.'Ισως να βρίσκεται εκτός Θεσσαλονίκης.

 

Ας είναι καλά το κοπέλι που τρέχει για μας..

Link to comment
Share on other sites

περιμενω πως και πως να γινει καμια συναντηση  να σας γνωρισω παιδια

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συνάντηση για καφεδάκι είναι το πιο απλό πράμα δεν χρειάζεται να το διωργανώσει κάποιος.

Δεν είναι πανελίνια συνάντηση.

Προτείνεται μια μέρα σημείο και ώρα εδώ μέσα και δώστε παρόν ποιοι θα πάτε.

Μην περιμένετε από ένα άτομο να τα κανονίσει όλα αυτά.

Μπορεί να έχει δουλειά η άλλο ένα σωρό πράματα και να μην μπορεί να ασχοληθεί τώρα.

Συνάντηση για καφεδάκι θα είναι η City gate η Cosmos (καλύτερα Cosmos) 

Αντε προτήνεται μία μέρα αυτήν την εβδομάδα που να βολεύει..

Καθημερινή η Σαββάτο Κυριακή? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συνάντηση για καφεδάκι είναι το πιο απλό πράμα δεν χρειάζεται να το διωργανώσει κάποιος.

Δεν είναι πανελίνια συνάντηση.

Προτείνεται μια μέρα σημείο και ώρα εδώ μέσα και δώστε παρόν ποιοι θα πάτε.

Μην περιμένετε από ένα άτομο να τα κανονίσει όλα αυτά.

Μπορεί να έχει δουλειά η άλλο ένα σωρό πράματα και να μην μπορεί να ασχοληθεί τώρα.

Συνάντηση για καφεδάκι θα είναι η City gate η Cosmos (καλύτερα Cosmos) 

Αντε προτήνεται μία μέρα αυτήν την εβδομάδα που να βολεύει..

Καθημερινή η Σαββάτο Κυριακή? 

Είσαι Ελλάδα Γιώργο???

Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι το κοπέλι  :hi: Απλά, ήμουν εκτός και χωρίς σύνδεση... Θα ανακοινωθεί συνάντηση σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι Ελλάδα Γιώργο???

Εδώ στα ξένα είμαι στην Γερμανία και μου λείπει η Ελλάδα.... 1 χρόνο Έκλεισα εδώ.

Μάλλον όπως βλέπω τα πράγματα σκούρα εδώ πάνω δεν έχει συμφέρον να είσαι εδώ..

Θα κάνω άλλον έναν χρόνο υπομονή αν δεν δω πρόοδο θα έρθω Ελλάδα να βγούμε και για κανέναν καφέ... ;)

Link to comment
Share on other sites

City gate Θεωρω πως ειναι καλυτερα διοτι ετσι ισως κερδισετε ατομα απο αλλες πολεις..βεροια..κατερινη..σερρες.. λεω εγω τωρα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

την καλησπερα μου σε ολη την παρεα! οπου και να κανονισετε συναντηση εγω ειμαι μεσα! ενα καλο μερος ισως να ηταν το καρφουρ μακεδονια που ισως να βολευει και ατομα απο τα περιχωρα.. επισης εχει και πολυ χωρο για να ειμαστε ανετα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

την καλησπερα μου σε ολη την παρεα! οπου και να κανονισετε συναντηση εγω ειμαι μεσα! ενα καλο μερος ισως να ηταν το καρφουρ μακεδονια που ισως να βολευει και ατομα απο τα περιχωρα.. επισης εχει και πολυ χωρο για να ειμαστε ανετα!

Καλώς τον!!!Μείνε συντονισμένος!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σου professora !

Οφ τοπικ. Tα σινεμπλόκ μου ειναι καλά ακόμα, και δεν ψήνωμαι να ψιλοξηλώνομαι απο άποψη περίμενε στο συνεργείο, βγάλε ,βάλε κλπ, ομιλώ για τα μπροστά -τα πίσινά να έβαζα τα πιο ενισχυμένα...

Link to comment
Share on other sites

City gate Θεωρω πως ειναι καλυτερα διοτι ετσι ισως κερδισετε ατομα απο αλλες πολεις..βεροια..κατερινη..σερρες.. λεω εγω τωρα

 

City Gate είναι λίγο κάπως...... Υπάρχει ακόμα???

Cosmos ποιο καλά... 8)

Γειά σου ρε Γιώργο! Ελπίζω να σου πάνε όλα καλά φίλε!!

 

Ευχαριστώ να σαι καλά...

Link to comment
Share on other sites

αντε ξυπνατεεεεεε

ρε κουφαλα εσυ τι κανεις?θα πας σε συναντηση μη μου πεις...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή προς το παρόν δεν μπορώ να ανεβάσω νέο θέμα, ανακοινώνω εδώ την επόμενη συνάντησή μας. Θα πραγματοποιηθεί στο Carrefour Μακεδονία, την ερχόμενη Πέμπτη 13/3 στις 21:00.

Για οποιαδήποτε πληροφορία (και ειδικά για τους νέους φίλους που επικοινώνησαν μαζί μου) τηλεφωνήστε μου, 6973507006.

Καλή αντάμωση.

Link to comment
Share on other sites

Ναι έγινε. Δες και το σχετικό τόπικ στα Meeting - Events. Θα ανέβουν και φωτογραφίες. Άντε να σε δούμε από κοντά στην επόμενη.

Link to comment
Share on other sites

περασε η ημερομηνια.εγινε η συναντηση?

 

Τελικά δεν ήρθες Χρόνη να κάνουμε και κανένα ανοιγματάκι ... :poke:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.