Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Οπότε μήπως θα ήταν καλύτερα να το κουβεντιάσετε για μετά από 1-2 εβδομάδες, ημέρα Κυριακή; Και ποιος θέλει να αναλάβει να βρει το μαγαζί, να μιλήσει μαζί τους ώστε να κρατηθεί χώρος για να καθίσετε και κατόπιν να με ενημερώσει ώστε να αναρτηθεί το σχετικό θέμα;

Link to comment
Share on other sites

Τι θα λέγατε να επαναλαμβάναμε ώρα και μέρος για αυτή την κυριακή και να συζητήσουμε από κοντά για τις επόμενες συναντήσεις μας?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι θα λέγατε να επαναλαμβάναμε ώρα και μέρος για αυτή την κυριακή και να συζητήσουμε από κοντά για τις επόμενες συναντήσεις μας?

Όπως βλέπεις Γιώργο δεν υπάρχει γενικό ενδιαφέρον .

 

Μέσω πμ θα επικοινωνήσουμε μερικά μέλη γι'αύριο στο ίδιο μέρος.

Link to comment
Share on other sites

2,3 ατομα ειμαστε οι ανύσηχοι. Οι άλλοι ή βαρέθηκαν ή πήραν κανα yaris ή ζουν τον ερωτά τους αλλιώς.

Εμεις οι 2,3 τον ζούμε ποικιλοτρόπος! :)

Αυριο στο nouvelle στο ωραιόκαστρο στις 5 όποιος θελει έρχεται.

Όποιος θελει κι όποιος επιθυμεί.

Ναι το ξερω οτι ανακοινώνεται τελευταία στιγμή, αλλά έτσι έκατσε.

Οτι θέτε πείτε το.!

Σας φιλώ σταυρωτά. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2,3 ατομα ειμαστε οι ανύσηχοι. Οι άλλοι ή βαρέθηκαν ή πήραν κανα yaris ή ζουν τον ερωτά τους αλλιώς.

Εμεις οι 2,3 τον ζούμε ποικιλοτρόπος! :)

Αυριο στο nouvelle στο ωραιόκαστρο στις 5 όποιος θελει έρχεται.

Όποιος θελει κι όποιος επιθυμεί.

Ναι το ξερω οτι ανακοινώνεται τελευταία στιγμή, αλλά έτσι έκατσε.

Οτι θέτε πείτε το.!

Σας φιλώ σταυρωτά. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Στην συνάντηση, εαν και εφόσον παρευρεθείτε θα συζητήσουμε και νέα μέρη συναντήσεων.

Και φυσικά το θέμα του meeting mod.

 

Θεωρώ, ως απλό μέλος και έχοντας εμπειρία από αρκετά club αυτοκινήτων ότι στις συναντήσεις πρέπει να δίνουν το παρόν, όσο

μπορούν περισσότερο κάθε είδους διαβαθμισμένα μέλη (mods, admins.. )

Δίνουν αξία στη συνάντηση και προσελκύουν νέα μέλη να παρευρεθούν ... και βοηθούν στην γνωριμία μεταξύ των μελών...

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ερωτας μαυτο το Nouvelle  τελειος απροσωπο.... κανενα cruise θα υπαρχει??

Θα τα πούμε από κοντά Τιτίκο... :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Ερωτας υπαρχει μ αλλα πραγματα. Εμενα προσωπικά δεν με βολεύει αλλά το προτείνω γιατι έχει χωρο μεσα κι εξω με μεγαλο παρκινγκ, και για να βολευονται κι αλλα άτομα που δυστηχώς ακόμα κι ετσι απέχουν.

Μονο στην διπλανή πόρτα του σπιτιού τους θα τους βόλευε.

Τεσπα ας μην αρχίσω τις κροτίδες από τώρα.

Ματς μουτς.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by chrispant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cosmos....... Τα πιο πολλά club προτιμούσαν πάντα το Cosmos. Είναι εύκολο να το βρεις έχει απλετο πάρκινγκ έχει ωραία μαγαζιά άρα επιλογή που θα κάτσεις. Έχει πάντα κίνηση και ωραία εργαλεία για να χαζεύει το μάτι. Έτσι δεν είναι chrispant; Εγώ προτείνω για εκεί την επόμενη Κυριακή

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω και σ αυτό.

Παμε εκεί, δεν μπορουν οι μισοί, πάμε αλλού δεν μπορούν άλλοι τόσοι.

3 κι ο κούκος μείναμε. Καλά δεν συζηταω για τους mods τις βορειας ελλάδας..

Κι αν τους πεις οτι στο κόσμος έχει και 1,5€ το παρκινγκ....

Εκει να δεις τι θα γίνει.

Τεσπα οτι θελει ο καθένας, εγω μιλάω έξω απ τα δόντια.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ίσως καλύτερη λύση μιας και υπάρχουν αυτά τα προβλήματα, είναι αν καταφέρουμε να μείνουμε ενωμένοι να μην κρατήσουμε για πολυ καιρό μόνομο μέρος για να είναι και πιο δίκαιο ως προς αυτούς που σκέφτονται την βενζίνη.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω και σ αυτό.

Παμε εκεί, δεν μπορουν οι μισοί, πάμε αλλού δεν μπορούν άλλοι τόσοι.

3 κι ο κούκος μείναμε. Καλά δεν συζηταω για τους mods τις βορειας ελλάδας..

Κι αν τους πεις οτι στο κόσμος έχει και 1,5€ το παρκινγκ....

Εκει να δεις τι θα γίνει.

Τεσπα οτι θελει ο καθένας, εγω μιλάω έξω απ τα δόντια.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Χρήστο, ο καθένας έχει κάποιο ατομικό πρόγραμμα και προτεραιότητες. Όταν πρέπει να γίνει ομαδική συνάντηση προϋποθέτει ότι τα προγράμματα των περισσότερων θα τους το επιτρέπουν. Αλλιώς θα μαζεύονται όσοι μπορούν. Για παράδειγμα εσύ μπορεί να έχεις ελεύθερα όλα τα σκ του χρόνου. Κάποιος άλλος όμως οχι. Κάποιος άλλος έχει κυλιόμενο ρεπό πράγμα που δυσκολεύει παραπάνω το πρόγραμμα του. Άλλοι κάνουν δύο δουλειές. Και να θέλει να έρθει εκ των πραγμάτων δεν μπορεί να συμμετέχει.

Αυτά τα έχουμε ξαναπει αλλά για κάποιο παράξενο λόγο το θέμα επανέρχεται στο προσκήνιο.

Εντελώς φιλικά μιας και δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα (τουλάχιστον από μέρους μου).

Link to comment
Share on other sites

Οκ θοδωρή καταλαβαίνω κ τα χουμε πει.

Γνωριζωμαστε αλλωστε.

Λυση θα ειναι να γινουν καη αλλα ατομα mod , οποιασδηποτε μορφής , ωστε να υπαρχει μεγαλυτερο κινητρο προσελευσης.

Ας το δουν.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η διοργάνωση συναντήσεων αποτελεί αρμοδιότητα των συντονιστών συναντήσεων(meeting moderators). Όπως είναι γνωστό το Δ.Σ. εδώ και καιρό αναζητά άτομα για να αναλάβουν χωρίς όμως κάποια θετική εξέλιξη. Αυτό από μόνο του αποτελεί ένα πολύ σοβαρό μήνυμα το οποίο θα πρέπει να το λάβουμε όλοι μας υπόψιν προτού αρχίσουμε να επιμερίζουμε ευθύνες για την μη διεξαγωγή συναντήσεων ή για το μειωμένο ενδιαφέρον. Προσωπικά με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο για την ύπαρξη περισσότερων συντονιστών συναντήσεων (πέραν του ενός).Αυτό όμως θα το κρίνουν οι αρμόδιοι, όπως πολύ σωστά είπες.

Edited by Speedy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά σήμερα! Μαζευτήκαμε τα είπαμε στο εξωτικό Ωραιόκαστρο, καθαρός αέρας ( μετά απο τόσο decat, χρειάζεται) αναλύσαμε τεχνικά και όχι μόνο θέματα, και είχαμε και κάποια πατήματα ( κουμπιών εε!! μην παρεξηγηθώ) !! :)

Ευχαριστούμε όσους παρευρέθηκαν και ευχόμαστε να είμαστε γεροί ως την επόμενη συνάντηση!

Stay tuned on the right side of life!

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο καφεδακι με πολλα αλογα απο τα 5αρια της παρεας..Την επομενη θα ρθω με το 5αρι!

Edited by Πάνος46
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα ερθω με το γρηγορο αυτην την φορα!

Edited by Πάνος46
Link to comment
Share on other sites

Θα ερθω με το γρηγορο αυτην την φορα!

Άμα έρθεις να φέρω και την εισαγωγή...

Μετά όμως ? Θα το δώσεις πίσω ?

:crazy:

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρων φερε το βαγκ κομ να δουμε τι προβλημα εχει!χαχα!μαλλον απο τα πολλα αλογα ειναι..!

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μάγκες, και απευθύνομαι σε όσους ερχονται στις συναντήσεις και σε όσους όχι για διάφορους λόγους, τα χουμε πει άλλωστε πολλές φορές.

Απευθύνομαι και στους υπευθυνους φίλους εκ των αθηνών:

Αυτό που εχω καταλάβει και εχω νομίζω την ορθή κρίση και άποψη μετα απο σχεδόν όλες τις συναντήσεις στις οποίες εχω βρεθεί τα τελευταία 3 χρόνια στη Θεσσαλονίκη είναι οτι δεν μαζευόμαστε λόγω της οικονομικής κατάστασης-κρίσης.

Ο Μάκης έκανε εξαιρετική δουλειά και συναντήσεις πότε ανατολικά πότε δυτικά.

Meeting moderator δεν υπάρχει στη θεσσαλονίκη και δύσκολο να βρεθεί κάποιος.

Εδω δεν πηγαίνουν στις συναντήσεις λόγω βενζινας και απόστασης.. Τα ξέρουμε καλά τα κόζια εδω πάνω... Πολλοί δεν ερχονται γιατί δεν ειναι εύκολο το 30€ για καυσιμο και καφέ.

Προτείνω λοιπόν επίσημα στους υπευθύνους και στο ΔΣ να μην ειναι υποχρεωτική η εγγραφή ως vip και βασικά το 30€ για να γίνει κάποιος meeting mod και έτσι να πάρουν το θάρρος και νεότερα άτομα να γινουν μοντ.

Μεταφέρω απλα την υπάρχουσα κατάσταση.

Ολοι βλεπουμε τι γινεται γύρω μας, αλλες σελιδες για tsi στο διαδίκτυο κλπ κλπ.

Τα πραγματα είναι δύσκολα κύριοι. Βγάλτε το 30€ απο τους meeting mod ή εςτω κάντε το προαιρετικό.

Σκεφτείτε το , εγώ ρίχνω το γάντι και κάνω μια πρόταση.

( το οτι το οριζει το καταστατικό κλπ κλπ τα ξερω, το οτι δεν ειναι μεγάλο ποσο τα 30€ το ξερω και συμφωνώ αλλά κουράζομαι να ακούω τα ίδια κ τα ίδια , τα χουμε χιλιοπεί).

Σκεφτείτε το και σαν δέλεαρ ωστε να γινει κάποιος meeting μοντ.

Ξερετε οτι δεν ειμαι κανα παιδακι κ μιλαω αφου πρωτα σκεφτώ καλά .

Οι καιροί άλλαξαν και θελει οικονομικες ευκολιες το καθετί.

Τα σέβη μου προς όλους.

Χρήστος.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα χρηστο.

Προσωπικη μου αποψη ειναι πως οποιος θελει να αναλαβει κατι δεν μενει στις λεπτομεριες.

Απλα αναλαμβανει κατι που αγαπει.

Το να ειναι οι meeting mod vip μελη αποτελει αποφαση του τωρινου δσ της λεσχης.

Απο την μερια μου μπορω να σου εγγυηθω πως η προταση σου θα συζητηθει στο προσεχες συμβουλιο του Οκτωβριου.

Παρ ολα αυτα εγω θα σου αντιπροτεινω κατι αλλο:

Ας ερθει σε επαφη καποιο μελος απο την θεσ/νικη που θελει να αναλαβει και τοτε βλεπουμε τι θα γινει με την εγγραφη...

Δημητρης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.