Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Αφου δεν τα εσβησε αυτός λοιπόν και έκανα λάθος (λες εσύ), ας βγει παντελονάτα αυτός που τα εσβησε να μας πει τον λόγο.

Τα σβησίματα απο πίσω και μετά να ζητάτε και συγνώμη είναι κάπως άνανδρο.

Εγω ειπα την γνώμη μου, ας ειπωθεί συγκεκριμενα ποιος και τι.

Ποιος τα εσβησε εν τέλει;;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ενημερώθηκα τηλεφωνικά για το τι συνέβη, θα το κοιτάξω μόλις επιστρέψω και θα σας απαντήσω

Σας εχω μια πρόταση 

Γιατι δε βάζετε σαν λογότυπο του κλαμπ και μια σβαστιγκα;

Ταιριαζει πολυ στο δημοκρατικο κατεστημενο του φόρουμ 

Ηλία αυτή η συμπεριφορά δεν είναι εποικοδομιτική.

Μια ρημάδα ευγένεια δεν βλάπτει!

Αντί να γράφεις εξυπνάδες θα μπορούσες η να πατήσεις report για να ενημερωθώ και να το δω ή να μου στείλεις ένα π.μ.

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε τα θεματα μας με τα αφεντικά του κλαμπ, εχουμε και το χρονη να παραπονιεται για συναντησεις.

Που στα 4 χρονια που ειμαι στο κλαμπ, σε ειδα μια φορα

Link to comment
Share on other sites

Η συμπεριφορά μου δεν ειναι εποικοδομητικη, το δεχομαι

Το να σβήνονται ποστ χωρις λογο και αιτια και χωρις ενημέρωση ειναι απολυτα εποικοδομητικο ,δημοκρατικο , ευγενικο κτλ

Παλι εγω φταιω οκ

Πειτε μου ποτε θελετε να συναντηθούμε,  για να κανω αποτρίχωση πρωτα

Link to comment
Share on other sites

Ηλία, καλώς ή κακώς (ίσως για ορισμένους) δεν έχω πλήρη επίγνωση και επίβλεψη για τα όσα γίνονται από τους συντονιστές. Το γεγονός όμως ότι μπορώ να δω τι έγινε και ενδεχομένως να το επαναφέρω αν έγινε λανθασμένη κίνηση, είναι σίγουρα θετικό. Με το να συνεχίζεις με εξυπνάδες και δη γνωρίζοντας τις ευθύνες που υπάρχουν για να τρέχει μια λέσχη και ένα φόρουμ παράλληλα, σίγουρα δεν προσφέρεις στο να βελτιωθεί κάτι.

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Κακώς τα διέγραψες!!!

Θα τα επαναφέρω asap! 

 

Άφηνε την στο δσ εκείνη την ενότητα 

Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορία βρήκα πως ένας εκ των global moderators, διέγραψε τις δημοσιεύσεις.

Ήδη ενημερώθηκε από εμένα πως ήταν λάθος κρίση.

Θα τα επαναφέρω τα posts μόλις γυρίσω σπίτι καθώς θέλω υπολογιστή για αυτό

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

επανήλθαν.

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ενοχλεί κάτι που και εσυ ο ίδιος κανείς; αυτο αν είναι άνανδρα και βολικό.

Εσυ και ο καθένας με ποιο δικαίωμα θίγεις άτομα σχέσεις και καταστάσεις;

Γνωρίζεις κανέναν μας επί προσωπικού; σου έδωσε κανείς δικαίωμα να σκορπάς δεξιά και αριστερά ότι δεν είναι κάποιος παντελονατος όπως λες;

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Τι να σ απαντήσω τώρα. Αν γνωρίζω επι προσωπικού καποιους απο σας ναι εχω γνωρίσει. Και εστω κι απο μια φορά καταλαβαίνω πολλά. Δεν παω αργά αργά.

Τωρα τι ζητας; Εξηγήσεις; Καποιος εσβησε ποστ, όχι καποιο μέλος αλλα κάποιος μοντ. Και γω δημόσια τον κατηγορώ γι αυτή την κίνηση.

Εσύ που κολλάς σ αυτό;;

"Τα μελη μας κράζουν και συνηθίσαμε"...αυτοπαραδοχή δηλ..

"Με ποιο δικαιωμα κρίνεις ατομα σχεσεις-καταστάσεις";;

Τα ατομα φιλε golfaki4, τα μέλη της θεσσαλονίκης τα ξέρω ΕΓΩ και όχι εσύ.

Οταν λοιπόν μπαινει καποιος και σβήνει ποστ εδω μεσα που μιλάμε για τη θεσσαλονίκη, είναι κατάπτιστος,απολίτιστος και τον κράζω δημόσια. Εσύ που κολλάς εδω μέσα αυτό δεν καταλαβαίνω.

Link to comment
Share on other sites

Θετικο ειναι που τα επαναφέρετε,  αλλα το θεμα ειναι οτι δεν πρέπει να τα σβηνετε. Τουλάχιστον χωρις καν να παρατηρηθει αυτος η να ενημερωθει για το λογο που πρέπει να σβηστουν.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago , chrispant said:

Ο υπευθυνος Σ.Σ μελος του ΔΣ , τα έσβησε. Αν ηλία δεν ξερεις ποιος ειναι άλλο καπέλο.

Υπαρχει στενότητα ορίων γραφής, δεν μπορεί ο καθένας να γράφει οτι του ερθει.

Εγραψα εγω οτι δεν μ ενδιαφερει.

Και μολις το είδε εσβησε και όλα τα σχολια τα δικά σας.

Τι δεν καταλαβαίνεις Ηλία;;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Την πάτησες, χρωστάς ένα συγγνώμη στον Lupakos μιας και δεν ήταν αυτός που το έσβησε. 

Ο Global moderator που έκανε την μαλακία έφαγε 10 μπαλωθιές λεκτικές από εμένα για να προσέχει στο μέλλον να μην πειράζει αυτή την ενότητα.

Η ενότητα αυτή θα πρέπει να έχει την εποπτεία του Δ.Σ. και των Σ.Σ. που έχουν πρόσβαση για σκούπα. Αν αυτοί κρίνουν απαραίτητο πως χρήζει βοήθεια από global mod ή admin με ενημερώνουν.

46 λεπτά πριν , chrispant said:

Τι να σ απαντήσω τώρα. Αν γνωρίζω επι προσωπικού καποιους απο σας ναι εχω γνωρίσει. Και εστω κι απο μια φορά καταλαβαίνω πολλά. Δεν παω αργά αργά.

Τωρα τι ζητας; Εξηγήσεις; Καποιος εσβησε ποστ, όχι καποιο μέλος αλλα κάποιος μοντ. Και γω δημόσια τον κατηγορώ γι αυτή την κίνηση.

Εσύ που κολλάς σ αυτό;;

"Τα μελη μας κράζουν και συνηθίσαμε"...αυτοπαραδοχή δηλ..

"Με ποιο δικαιωμα κρίνεις ατομα σχεσεις-καταστάσεις";;

Τα ατομα φιλε golfaki4, τα μέλη της θεσσαλονίκης τα ξέρω ΕΓΩ και όχι εσύ.

Οταν λοιπόν μπαινει καποιος και σβήνει ποστ εδω μεσα που μιλάμε για τη θεσσαλονίκη, είναι κατάπτιστος,απολίτιστος και τον κράζω δημόσια. Εσύ που κολλάς εδω μέσα αυτό δεν καταλαβαίνω.

Ο Δημήτρης αναφέρεται, όπως το βλέπω εγώ, στην προκατάληψη ότι την διαγραφή την έκανε μέλος του Δ.Σ. η οποία ήταν λανθασμένη όπως είπα πάλι :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία . Λαθος εκτιμησή μου λοιπόν για το ποιος το έσβησε.

Σορρυ λουπακος.

Συγνωμη για την έκθεση της θέσης(όχι του ονόματος που δεν τ ανεφερα).

Περιμενω τον γκλομπαλ μοντερατορ να εμφανιστεί και να δωσει κι αυτός συγνωμη δημόσια.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα την πρωτη μου προειδοποιηση παντως, έσπασε η παρθενια.

Ηθικο διδαγμα, κανε το μα**κα και να λες μπραβο στα ( αφεντικά )

Αν λες αληθειες ή τη γνωμη σου, τοτε τη γ@μησες

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Ηλια και γω εχω warning, εκανα λαθος εκεινη τη στιγμη οταν το ξαναειδα μετα απο καιρο ειδα οτι επραξα εν βρασμω ψυχης.

Η γνωμη μου ειναι να ηρεμηςουμε ολοι, εδω περναμε τον ελευθερο μας χρονο και κανουμε το χομπυ μας. Ε; Ετσι δεν ειναι;

Νομιζω εχουμε πολλα κοινα που μας ενωνουν γι' αυτο βρισκομαστε σαυτο το club.

Περναμε καλυτερα σαν παρεα ενωμενοι παρα χωρια τι λες;

Στα λεω σαν Νικος, σαν φιλος και μελος 10χρονια στο club εχοντας δει πολλα επεισοδια..

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αντε καμια συναντηση θα γινει?

Είσαι και ψηλός ρε γαμωτο...χααχα

Εδω θέτουμε απόψεις προκλήσεις λύσεις και συ τρολάρεις αλλα γι αυτό σ αγαπώ ρε παίκτη!! Θα βρεθούμε που θα πάει!! :)

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago , ilias.gr said:

Σας εχω μια πρόταση 

Γιατι δε βάζετε σαν λογότυπο του κλαμπ και μια σβαστιγκα;

Ταιριαζει πολυ στο δημοκρατικο κατεστημενο του φόρουμ 

 

1 ώρα πριν , ilias.gr said:

Εγω πηρα την πρωτη μου προειδοποιηση παντως, έσπασε η παρθενια.

Ηθικο διδαγμα, κανε το μαλακα και να λες μπραβο στα ( αφεντικά )

Αν λες αληθειες ή τη γνωμη σου, τοτε τη γ@μησες

φρασεις οπως " Χρηστο ειναι αφεντικά και γ@μαν και δερνουν " και " Γιατι δε βάζετε σαν λογότυπο του κλαμπ και μια σβαστιγκα; " και αλλα πολλα που ειπες εδω μεσα δεν λεγονται...αλλα σου ειναι πολυ δυσκολο να καταλαβεις γιατι πηρες warn...προφανως δεν καταλαβαινεις τι γραφεις...

 

ΘΑ σεβεστε τους υπολοιπους που διαβαζουν.δεν μπορει κανεις να τους αναγκασει να βλεπουν προσβλητικα και υβριστικα μηνυματα...

 

αν ψαξεις θα δεις οτι ειναι η δευτερη,τριτη φορα που κανω καποια τετοια κινηση(απο τοτε που ημουν trial mod).αλλα αυτα που γραφεις απεχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ απο το ΛΕΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Και πως ξεκινησε αυτο;

Απο ενα ποστ που εκανα, χωρίς να προσβαλω κανεναν χωρις να βριζω. Και που το σβησατε χωρις καν να μου πειτε οτι το κανατε ή για πιο λογο

Link to comment
Share on other sites

ισως εχεις δικιο...αλλα με τον τροπο που αντεδρασες τον εχασες...

τα post σβηστηκαν για τον λογο οτι ,μιας και δεν "καταφεραμε" τον φιλο chrispant,να παρει την θεση σου σαν Σ.Σ, θεωρηθηκε [(καλως ή κακως),πολυ καλως κατα την γνωμη,αν περνουσε απο το χερι μου δεν θα τα επανεφερα)] οτι δεν χρειαζοταν να υπαρχουν αυτα τα post σε ενα θεμα που συζηταμε τις προτασεις συναντησεων για την Θεσσαλονικη...αυτος ειναι ο λογος που σβηστηκαν.....

τα μελη μπαινουν στην συγκεκριμενη ενοτητα για να δουν που και ποτε θα γινει η επομενη συναντηση και για να πουν την προταση τους για αυτο το λογο..και οχι για να βλεπυν εμενα και κανα 2 αλλους να σε υποστηριζουν στο να γινει ενας φιλος σου (με την καλη εννοια ,χωρις ειρωνια) Σ.Σ..

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Ουτε μια μερα δεν περασε ρε φιλε και με διεγραψες

Αντε και συμφωνώ μ αυτα που λες

Επειδή είμαι απο κινητο και δεν μπορω να δω. Ποσσες χιλιαδες ποστ εχει το φόρουμ; τουλάχιστον τα μισα ειναι ασχετα με το καθε θεμα, ετσι δεν είναι; σβήνονται; οχι

Αντε το ενα το εκανα γαργαρα αλλα οταν πηρα χαμπαρι οτι και αλλα ποστ μου σβηστηκαν σε μια μερα σε αλλο θεμα, ε τοτε :sword:

Εκεινα να ποστ γιατι διαγραφηκαν; μπορει να μου πει καποιος;

Link to comment
Share on other sites

21 λεπτά πριν , ilias.gr said:

Ουτε μια μερα δεν περασε ρε φιλε και με διεγραψες

Αντε και συμφωνώ μ αυτα που λες

Επειδή είμαι απο κινητο και δεν μπορω να δω. Ποσσες χιλιαδες ποστ εχει το φόρουμ; τουλάχιστον τα μισα ειναι ασχετα με το καθε θεμα, ετσι δεν είναι; σβήνονται; οχι

Αντε το ενα το εκανα γαργαρα αλλα οταν πηρα χαμπαρι οτι και αλλα ποστ μου σβηστηκαν σε μια μερα σε αλλο θεμα, ε τοτε :sword:

Εκεινα να ποστ γιατι διαγραφηκαν; μπορει να μου πει καποιος;

υπαρχουν παααααρα πολλαααααα ασχετα post....ΣΩΣΤΟΣ ΕΙΣΑΙ....αλλα οποτε παει καποιος να καθαρισει καποιο θεμα,υπαρχει καποια παρεξηγηση μετα..τα post δεν σβηνονται γιατι καποιος εχει προσωπικα μαζι με καποιον...βεβαια ειναι λογικο το μελος μολις δει οτι καποιο post του σβηστηκε,να τον ¨ενοχληση" αλλα ποτε δεν ειναι προσωπικο,απλα γινεται για να μην γινεται "κουραστικο' το θεμα σε καποιον που το διαβαζει για να μαθει κατι....

 

δεν γνωριζω για ποιο αλλο θεμα λες,αλλα μηπως σωστα σβηστηκαν?για αυτο λεμε...μην γραφεται offtopic...μετα βλεπεις τι γινεται...

 

βεβαια,μπορει να γινει και λαθος κινηση απο καποιον mod..ανθρωπος ειναι...πρωτα συζηταμε, να δουμε αν σωστα διαγραφηκε,και μετα κοντραριζομαστε...αν υπαρχει λογος βεβαια...

Υ.Γ:αυτο το post που εκανες ειναι απο μονο του απαντηση...ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΙΣΑ POST ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΑ(πολυ σωστο αυτο που λες) αλλα ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΒΗΝΟΥΝ ΤΑ POST ΜΑΣ......

νομιζω καταλαβες τι εννοω..

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω αυτο το καψιμο με τα σβησμενα posts

λες και εγινε κατι το τρομερο και φοβερο

οσο για τα posts που σβηστικαν θεωρω πως ηταν λαθος του συντονιστη για τον απλουστατο λογο

οτι θα πρεπει να το δει και καποιος που ενδεχομενως δεν εχει μπει την τελευταια βδομαδα

και μπορει εστω και μια στο εκατομμυριο να ενδιαφερεται για την θεση του συντονιστη των συναντησεων της θεσαλλονικης

 

(αντε πειτε καμια μα**κια ακομα.....πλακα εχει να τρωγεστε σαν τα κοκορια για κατι το οποιο θα επρεπε να ειναι αγχωλητικο για ολους μας)

 

Edited by activious
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 λεπτά πριν , activious said:

υπαρχουν παααααρα πολλαααααα ασχετα post....ΣΩΣΤΟΣ ΕΙΣΑΙ....αλλα οποτε παει καποιος να καθαρισει καποιο θεμα,υπαρχει καποια παρεξηγηση μετα..τα post δεν σβηνονται γιατι καποιος εχει προσωπικα μαζι με καποιον...βεβαια ειναι λογικο το μελος μολις δει οτι καποιο post του σβηστηκε,να τον ¨ενοχληση" αλλα ποτε δεν ειναι προσωπικο,απλα γινεται για να μην γινεται "κουραστικο' το θεμα σε καποιον που το διαβαζει για να μαθει κατι....

 

δεν γνωριζω για ποιο αλλο θεμα λες,αλλα μηπως σωστα σβηστηκαν?για αυτο λεμε...μην γραφεται offtopic...μετα βλεπεις τι γινεται...

 

βεβαια,μπορει να γινει και λαθος κινηση απο καποιον mod..ανθρωπος ειναι...πρωτα συζηταμε, να δουμε αν σωστα διαγραφηκε,και μετα κοντραριζομαστε...αν υπαρχει λογος βεβαια...

Υ.Γ:αυτο το post που εκανες ειναι απο μονο του απαντηση...ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΙΣΑ POST ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΑ(πολυ σωστο αυτο που λες) αλλα ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΒΗΝΟΥΝ ΤΑ POST ΜΑΣ......

νομιζω καταλαβες τι εννοω..

Θα δεχομουνα να σβηστουν τα ποστ μου χωρίς να ενημερωθω αν γινόταν αυτο και στους αλλους

Το αλλο θεμα νομιζω οτι ηταν για τις κοντρες, ο νικος θα σου πει, πιστευω να το θυμαται. Κοιταξε το και πες μου αν έπρεπε να σβηστει

Παντως ειναι πολυ ενοχλητικό να γράφεις κατι και μετα τυχαια να βλεπεις ή μαλλον να μη βλεπεις αυτα που εχεις γραψει

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , DubbeR_ChRoniS said:

ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω αυτο το καψιμο με τα σβησμενα posts

λες και εγινε κατι το τρομερο και φοβερο

οσο για τα posts που σβηστικαν θεωρω πως ηταν λαθος του συντονιστη για τον απλουστατο λογο

οτι θα πρεπει να το δει και καποιος που ενδεχομενως δεν εχει μπει την τελευταια βδομαδα

και μπορει εστω και μια στο εκατομμυριο να ενδιαφερεται για την θεση του συντονιστη των συναντησεων της θεσαλλονικης

 

(αντε πειτε καμια μα**κια ακομα.....πλακα εχει να τρωγεστε σαν τα κοκορια για κατι το οποιο θα επρεπε να ειναι αγχωλητικο για ολους μας)

 

Αν εμπαινες αυριο σ αυτο το θεμα και δεν εβρισκες τα ποστ σου τι θα ελεγες;  ελα μωρε δε γαμ**ται λαθος θα εγινε

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.