Jump to content
GRAMMARIOS

Polo 1.4TDI 90PS BMT

Recommended Posts

19 hours ago , George Pablo Garcia said:

Να σε ρωτήσω κάτι;επειδή σκέφτηκα να δώσω το polo tdi 1.4 highline και να πάρω το up γιατί πήραμε λόγω οικογένειας passat tdi σε πολύ γνωστή αντιπροσωπεια VW μου το παίρνανε (για ανταλλαγή)12000 και ψιλοτρελαθηκα.το αμάξι είναι το highline και μοντέλο του 15.μπορείς να μου πεις εσύ σε τί τιμή θα το πάρεις;

Χρονολογίας? Να ξερεις οτι χοντρικά  ενα 10% καθε χρονο σαν αξια καθε καινούριο  αμαξι την χάνει + οτι με το που το παίρνεις  θεωρείται μεταχειρισμένο. Πχ το δικο μου tsi 5θυρο 1.2 90 ιππων του 12 στο car εχει κατω απο δεκα χιλιάρικα. Αλλα λογο της ζήτησης  τα diesel κρατάνε  λιγο πιο ψηλα την τιμη

Φιλε γραμμαριε κατανάλωση  περιπου εχεις με το πολακι?

Edited by naruel
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη να μου το παρει η αντιπροσωπεια 12 και να το πουλαει μετα 15.σωπα ρε μαγκα.για δες λιγο ποσο πουλαει και ποιες εκδοσεις στο επισημο site της VW τα μτχ  και ελα να μου ξαναπεις ημαρτον.το καταλαβαινω να βγαλει 1χιλ αλλα 3 οχι.

Ρε μαγκα (οπως λες και συ) μαλλον δεν εχεις καταλαβει γιατι εισαι μικρος ακομα.

Η αντιπροσωπεια δε σε υποχρεωνει να το δωσεις εκει. Ειναι η ευκολη λυση αλλα επαναλαμβανω οτι οταν εσυ το εχεις 15000 ο αλλος θα βαλει αλλο ενα με εναμιση χιλιαρικο να το παρει κουτα

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago , naruel said:

Χρονολογίας? Να ξερεις οτι χοντρικά  ενα 10% καθε χρονο σαν αξια καθε καινούριο  αμαξι την χάνει + οτι με το που το παίρνεις  θεωρείται μεταχειρισμένο. Πχ το δικο μου tsi 5θυρο 1.2 90 ιππων του 12 στο car εχει κατω απο δεκα χιλιάρικα. Αλλα λογο της ζήτησης  τα diesel κρατάνε  λιγο πιο ψηλα την τιμη

Φιλε γραμμαριε κατανάλωση  περιπου εχεις με το πολακι?

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2015

Link to comment
Share on other sites

3,6 στα 100km.Το γέμισα την Πέμπτη και μου έβγαλα ότι θα κάνει 1020km.Αυτο δεν είναι αυτοκίνητο,κουμπάρας είναι.

Link to comment
Share on other sites

http://www.dasweltauto.gr/index.php?backURL=index.php?!continue=true!makeid=2!model=567!sel=12!mine=false!order=price!asc=1!selected=!key=&sel=25&carid=2096

στην επισημη σελ της VW.το δικο μου που ειναι το highline δηλαδη με επιπλεον ζαντες και πολυλειτουργικο τιμονι θα το δινουν κατω απο 15000 οταν αυτο το δινουν 14900;εννοειται πως οχι.μου ειπαν αντε να βγαλει ενα 500 η εταιρια.εννοειται δεν το πιστεψα και θεωρησα πως θα βγαλουν κανα 1000ρικο.αλλα οχι και 3χιλ.παραπαει.

Link to comment
Share on other sites

takpanos εχω κανει Αθηνα-Σαλονικα και πισω με ενα γεμισμα.αλλα πηγαινα με τα ορια του δρομου.το πολυ 130.ηταν στην αρχη ομως που το εστρωσα.πλεον βαζω επιπλεον 10 ευρω γιατι το παταω παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.