Jump to content
doggy

Που μάθατε για το Vwclub?

Recommended Posts

πέστε μας που μάθατε για εμάς

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!EIXA ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΙΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ. ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΙΣ ΥΑΔΕΣ, ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ. ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΕΚΥΨΕ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ

GOLF RULES...........!!!!!!!!!!! worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!EIXA ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΙΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ. ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΙΣ ΥΑΔΕΣ, ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ. ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΕΚΥΨΕ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ

GOLF RULES...........!!!!!!!!!!! worthy.gif

Θα χαρούμε πάρα πολύ να σε δούμε στο επόμενο meeting μας στο Olympico στις 05/06/05. Πάτα εδώ για να δείς το πρόγραμμα των meeting μας. ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω το εμαθα απο εναν φιλο μου που ειναι στο ignis club της suzuki και μου ειπαι ψαξε και εσυ για vw club και ετσι μπηκα στο google και να 'μαι ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το βρήκα ψάχνοντας στο net για κάποιο club σχετικό με golf ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Και όλος τυχαίος σας έπιασα πριν από 3 βδομάδες περίπου καιθα με ανέχεστε για πόλυ καιρό...

Σας λυπάμαι...

Link to comment
Share on other sites

Είχα ψάξει και πιό παλιά αλλά δεν είχε ξεκινήσει κάτι σχετικό και πρίν λίγο καιρό το είδα σε ένα μαύρο Polo εδώ στα Γιάννενα οπότε και δέν έχασα την ευκαιρία..

knife.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest rania blackgolf4

ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΕΛΕΥΣΙΝΑ (ΛΟΓΙΚΑ ΜΕΛΟΣ ΣΑΣ ΑΦΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΑΚΙ) ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΤΙ CLUB ΕΙΣΤΕ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ GOLF....!

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΕΛΕΥΣΙΝΑ (ΛΟΓΙΚΑ ΜΕΛΟΣ ΣΑΣ ΑΦΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΑΚΙ) ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΤΙ  CLUB ΕΙΣΤΕ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ GOLF....!

ΑΧ ΑΥΤΟΣ Ο TRIBAL ΚΑΙΕΙ ΚΑΡΔΙΕΣ!!!!!! love.giflove.gif ΕΛΕΥΣΙΝΑΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ?

Link to comment
Share on other sites

Guest AnnaX

Ο καλός φίλος Mythos με ενημέρωσε μιας και όλοι μας είμαστε τρελαμένοι...

Έχω φυσικά και πολάκι οπότε πώς θα μπορούσα να μην είμαι στο club...όταν βλέπω πλαίσια στις πινακίδες , εγώ δεν έχω και ζηλεύωωωωωωωωωωωωω

:D

Link to comment
Share on other sites

Ο καλός φίλος Mythos με ενημέρωσε μιας και όλοι μας είμαστε τρελαμένοι...

Έχω φυσικά και πολάκι οπότε πώς θα μπορούσα να μην είμαι στο club...όταν βλέπω πλαίσια στις πινακίδες , εγώ δεν έχω και ζηλεύωωωωωωωωωωωωω

:D

Καλως την κι ας αργησε :Dtongue.gif;)

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε καποιο παλικαρι(μαλλον απο το κλαμπ)στο μαγαζι που εχω στην Λουτσα και μου εδωσε καρτουλα γιατι ειχε δει το θηριακι μου απο εξω παρκαρισμενο!Αχ αυτο το γκολφακι μου καιει καρδιες!

Link to comment
Share on other sites

κάποιο καλό παιδί άφησε καρτούλα στον υαλοκαθαριστηρα. (Να ναι καλα)Αλήθεια, ειναι κανεις στη γειτονιά ελληνικό-αργυρούπολη-γλυφάδα? δεν βλεπο σηματακια γ*%^&*ω.

Link to comment
Share on other sites

?πειτε κ σε μαςε ρε παιδια πως τα διαπιστωνετε αυτα γιατι θα μας τρελανετε!

Μάλλον επειδή δήλωσε συμμετοχή για το meeting της Ρόδου!!! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

ειχαμε δει μια φορα τον The_great στο σεφ και μας εδωσε μια καρτουλα του club...και απο τοτε και εγω και ο ξαδερφος μου γιναμε μελη... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.