Jump to content
Guest panos25

Panos25-My Polo 6N2

Recommended Posts

Χμμ... δυνάμωσε αυτό?

Το θυμάμαι ότι ήταν (με την ίδια πίεση πάντα) στα 310hp -317hp...

και απ'ότι θυμάμαι τα ίδια πράγματα φόραγε και τότε....

χμμμ.... τι έγινε το ταίσατε τίποτε Νίτρα?

Γιατί το κόβω κουλό τα 1600cc να βγάλανε τόσα άλογα σε αυτή τη πίεση....

εκτός αν μπήκε κανά 2λιτρο μπλοκ στο σασί (κόψε-ράψε?!)....

Proto, tha po ena bravo ston pano gia to polo

deytero, oso gia tin frash pou eipotheike apo ena melos oti to polaki einai to poio dynato autokinito, den eixera oti yparxei diagonisomos gia to poios the exei to poio dynato amaxi, ego to blepo allios, ta aloga den einai mono stragalia einai kai ti kaneis sto dromo kai ti apodeixeis exeis gi'auto, paradeigma to rwyb pou phga kai edeixa ti mporousa na kano.

trito, an thelei na pame o panos na doume ti kanei to autokinito toy, na erthei o idios na mou to zhthsei (den dagono), oxi enas tritos SAN TO SUPER SAYIAN GIATH AYTO DHMIOURGEI KONTRES...

Link to comment
Share on other sites

μπράβο ρε Πάνο... να τη χαίρεσαι την πολάρα σου με τα 400+ της άλογα!!!!

και (το είπαν κι άλλοι και έτσι είναι)....

ο πάνος είναι ο τελευταίος άνθρωπος που θα έβλεπες να κάνει το μάγκα για αυτό που έχει φτιάξει... μπράβο ρε φίλε.... εγώ σε πάω πολύ περισσότερο γι' αυτό παρά για το αμάξι σου!!!!

:D:heart::wub:

πάντως δεν είδα να γράφεις τίποτα για φρένα οπότε την έχω κι εγώ την απορεία όπως κι άλλα παιδιά έγραψαν πιο πάνω.....

πως σταματάει???????????

να το έχεις να το χαίρεσαι

ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ VWCLUB

:D:thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Όντως ο Πάνος είναι εντελώς ταρατατζούμ άτομο, χωρίς ίχνος έπαρσης και με ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΕΛΛΑΑΑΑ..

Εκείνο το videaki από το Θέρος.. Το έχουμε;;; :D:heart::wub:

new_lol.gif

Υ.Γ.: Πού 'ναι τα φρένα; ΟΕΟ; music.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Πάνο μπράβο για την δουλειά που έχεις κάνει στο αυτοκίνητό σου!

Πάρα πολύ καλό...!

Έτσι έτσι να βλέπουν τί εστί ssvwspin.gif

πρεπει να στησουμε μια κοντρα με τον πανο κ τον pete αν κ ο πανος θα ειναι μπροστα πιστευω

Χρήστο λίγο άκυρο αυτό που είπες... Ο Pit έχει δεόξει τί κάνει η Golfara του worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Μην ανοίγουμε διαμάχες χωρίς λόγο! :Dtongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Χμμ... δυνάμωσε αυτό?

Το θυμάμαι ότι ήταν (με την ίδια πίεση πάντα) στα 310hp -317hp...

και απ'ότι θυμάμαι τα ίδια πράγματα φόραγε και τότε....

χμμμ.... τι έγινε το ταίσατε τίποτε Νίτρα?

Γιατί το κόβω κουλό τα 1600cc να βγάλανε τόσα άλογα σε αυτή τη πίεση....

εκτός αν μπήκε κανά 2λιτρο μπλοκ στο σασί (κόψε-ράψε?!)....

Κωστάκη παλιά το αμάξι δούλευε 0,9 με 1bar και ηταν σε αυτά τα άλογα που

ειπες τώρα είναι στο 1,47 με 1,5 και είναι σε αυτά τα αλογα.

Με αυτην την τουρμπίνα τον εγκέφαλο και τα κεντροφορια ξερεις ότι μπορεί

να ανεβάσει αρκετά το αμαξι και δεν είναι λίγα τα λεφτά που εχει δώσει το παιδί.και ξέρεις που το εχει κανει.

Τώρα όσον αφορά αυτό που είπα και ενόχλησε τον PET για το ότι είναι το γρηγορότερο πολακι και ότι δεν κάνουμε διαγωνισμό εδώ τι να πω. :baby::unsure:

Απλά είπα ότι είναι δυνατό, δεν ειπα κατι για το αμάξι του ουτε του το πρόσβαλα το αμαξι του PET.

Θα πρέπει να χαιρόμαστε που έχουμε αμάξια σαν του Πάνου του PET και άλλον παιδιών και όχι να υπάρχουν

Ζήλιες και έριδες.

Link to comment
Share on other sites

Guest panos25

λοιπον παλικαρια και ομορφες κυριες φυσικα(CLS εννοω), για να καταλαβετε μερικα πραγματακια. το τι πιστευει ο καθενας ειναι δικο του θεμα, δεν θα κατσω να ασχοληθω και πολυ γιατι πολυ απλα ο λογος που ανοιχτηκε αυτο το θεμα δεν ειναι για να το παιξουμε ιστορια οπως προσπαθουν μερικοι. δεν ειμαι τετοιος τυπος και τελικα καταλαβαινω γιατι τοσο καιρο ειχα τους ενδοιασμους μου για το αν πρεπει να ανοιχτει. δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανεναν. οτι κανω ειναι για την παρτη μου και μονο!αυτο να το θυμαστε. τωρα για οσους εχουν προβλημα θα πω μονο το εξης: δεν ξερω τι φαινεται κουλο η οχι, αλλα καλο θα ειναι να αναλογιστουν ποσο χρονος εργασιας εχει ξοδευτει για αυτο και ποσο χρημα για να φτασει σε αυτο που ηθελα. οπως επισης δεν γνωριζουν λεπτομερειες που τελικα κανουν την διαφορα. οι"ειδικοι" λοιπον ας σκεφτονται οτι ισως δεν τα ξερουν ολα και καλα θα κανουν να σκεφτονται λιγο παραπανω πριν προσβαλουν ετσι με ανεση κατι για το οποιο καποιος εχει μοχθησει, προσπαθησει, και ξοδεψει μια μικρη περιουσια για αυτο που λεγεται η "καυλα" του.μου φτανει που ξερω εγω και αυτοι που με ξερουν καλα.οι υπολοιποι μου ειναι παγερα αδιαφοροι.

και κατι ακομα γιατι γραφτηκε κατι για κοντρες και τετοια, θα πρεπει μερικοι να ξερουν οτι ο λογος που φτιαχνεις κατι δεν ειναι μονο για να κανεις κοντρες και να υπερηφανευσαι οτι εχεις το δυνατοτερο αυτοκινητο του club. ποτε δεν υποστηριξα κατι τετοιο, το τι λενε και γραφουν "τριτοι" ειναι μονο η δικη τους αποψη, εγω δεν εχω καμια σχεση με αυτα. ας εχουν αλλοι τον τιτλο του πιο δυνατου, δεν εχω καμια αντιρρηση.

Edited by panos25
Link to comment
Share on other sites

Α ρε Πανο...Και 50 αλογα να εβγαζει εισαι γαμω τα παιδια, και δεν ψωνιζεσαι με αυτο που εχεις...

Δεν θα ξεχασω περιφερειακο οταν πηγαιναμε δυτικα για τα ανοιγματακια, μετα απο ενα meeting, που εκανε το λαθος μια Ζ4 3λιτρη να σε περασει με υφακι και να σου πεταξει το τσιγαρο απο την ανοιχτη οροφη...

Εφαγε μετα το ξυλο της αρκουδας και ησυχασε...

Χαχαχα tongue.gif

Τα off topic θα διαγραφουν οπως ειπε και ο Κωστας

Link to comment
Share on other sites

...που εκανε το λαθος μια Ζ4 3λιτρη να σε περασει με υφακι και να σου πεταξει το τσιγαρο απο την ανοιχτη οροφη...

fire.giffire.giffire.giffire.gif

Εφαγε μετα το ξυλο της αρκουδας και ησυχασε...

:D:wacko::blush:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ.

ΣΚΙΖΕΙ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ.

ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΠΑΝΟΥΛΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΛΟΓΑ(ΕΑΝ ΠΕΡΝΕΙ).

ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ.

ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΡΥΨΕΣ?

ΤΑ ΛΕΜΕ ΦΙΛΑΡΑΚΟ.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , ωραιο το πολο οντως και πολυ εντυπωσιακα οσα εχουν γινει. Θελει υπομονη πολυ και πολα χρηματα να υποθεσω. Θα ήθελα να ρωτησω τι μπλοκε φοραει γιατι με ενδιαφερει το θεμα.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον συμμαζευτηκε απο εμενα λιγακι το θεμα, γιατι η κατασταση ειχε ξεφυγει εντελως....Ας μεινουμε στο αμαξι, και στις ερωτησεις για αυτο και μονο.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Φιλε καλησπερα με το διδυμο πολακι σου!!!!Μοιαζουν πολυ με το δικο μου με την διαφορα ομως οτι το δικο μου ειναι στα 120hp και εσενα 400hp!!!!!Oμολογω οτι θελω να το δω και απο κοντα αμα συμπεσουμε σε κανενα μεετινγκ!!!!!

Συγχαρητηρια φιλε και μαγκια σου που το εχεις φτασει τοσα αλογα ,οσο για εμφανιση ετσι μπραβο σαν και μενα οχι υπερβολες!!!!Τσεκαρε το δικο μου που το εχω παρουσιασει να δεις οτι μοιαζουν πολυ!!!!!!!

Y.Γ παιδια η μαγκια ειναι μια " με οσο ποιο λιγη πιεση τοσο ποιο πολλα αλογα "

Montoya.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι τόσο δυνατό το Polaki αλλά πιστεύω ότι με τα 1600 cc και 2,5bar να το φουσκώσεις(που δεν πρόκειτε να φουσκώσει τόσο) δεν πρόκειται να φτάσεις τα άλογα που λες

Link to comment
Share on other sites

Ο Πάνος είναι μπροστά από evo 400 ίππων από εκκινήσεις!

Aυτο φιλε stoila δεν γινεται ........

Με τιποτα .......

Ακομα και 800 μετρα να ανοιξουν.

Για 400 δεν το συζηταω ......

Link to comment
Share on other sites

Guest panos25

παντως εχει πολυ γελιο να βλεπω καποιους να προσπαθουν οσο γινεται περισοτερο να πεισθουν οτι τιποτα δεν ειναι αληθινο. και μαλιστα προσπαθουν να πεισουν και αλλους!ελεος ρε παλικαρια! εχετε την εντυπωση οτι τα ξερετε ολα??η μηπως σας εχρισε καποιος παντογνωστες?? η μηπως εχετε ιδεα για το τι παιζει στο συγκεκριμενο μπρικακι?? καντε μου την χαρη σας παρακαλω!!!εδω μεσα μιλατε ολοι και κραζετε, αλλα δεν ειδα κανεναν κραχτη στο καρπενησι να ανοιξει το στοματακι του!! αντε γιατι πολλες χαζομαρες εχω ανεχτει!εκανα μια παρουσιαση καθαρα για οποιον ενδιαφερεται να ασχοληθει με κατι παρομοιο και εχετε λυσσαξει ολοι, με πολλες εξαιρεσεις φυσικα!! σε αυτο το club ο ενας θελει να φαει τον αλλον!!ελεος ρεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!! αντε γεια σας και περαστικα σας γιατι μαλλον χαλαει πολλους εδω μεσα οτι υπαρχει τετοιο polaki!!! ζητω συγνωμη για την αγανακτηση και με τον τροπο που εκφραζετε αλλα δεν παει αλλο!!!στην τελικη αυτοι που πρεπει να ξερουν, πιστεψτε με ξερουν.αυτο μου φτανει!

Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχει το παλικαρι ρε μαγκες . Αντι να προσελκεισουμε κοσμο στο club εμεις διωχνουμε.

Να λεμε τι πιστευουμε αλλα οχι ετσι.

Link to comment
Share on other sites

φιλε pano ο καθενας λεει αυτα που πιστευει οπος και εσυ λες αυτα που πιστευεις.

δεν ειπε κανεις οτι το πολακι δεν εχει γκαζι αλλα πιστευω οτι υπερβαλεις λιγο στα αλογα γιατι ειναι λιγο απιθανο ενα 1600αρι να φτασει τα 400 αλογα οτι και να βαλεις επανω(εκτος αμα δεν το εχεις 1600) :D

Link to comment
Share on other sites

Α, κι επειδη το πιστευεις εσυ αυτο, παει να πει οτι δεν γινεται...

Μαλιστα...Ανοιχτομυαλο σε βρισκω φιλε μου.... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.