Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

Παιδια εδω ειναι τα δικα μου μωρα! B)

Ομορφα !!!! Να σου ζησουν tongue.gif . Καλως ηρθες και στο club !!!!!!!!!!!!!!!!!! Να σε ρωτησω..... η τριτη φωτο με το gt.... ειναι τραβηγμενη πελοποννησο ??

Θανος ;)

Link to comment
Share on other sites

Ομορφα !!!! Να σου ζησουν tongue.gif . Καλως ηρθες και στο club !!!!!!!!!!!!!!!!!! Να σε ρωτησω..... η τριτη φωτο με το gt.... ειναι τραβηγμενη πελοποννησο ??

Θανος ;)

Σ'ευχαριστω!Οι φωτογραφιες ειναι τραβηγμενες στην Ναξο.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω!Οι φωτογραφιες ειναι τραβηγμενες στην Ναξο.

ΩΩΩΩΩΩΩΩ ωραια η ΝΑΞΟΣ!!!!! ειχα παει περισυ καλοκαιρι !!!!!!!!!! Αγ.προκοπη και δεν συμαζευεται............ Καλοξυλο.... και ολα τα τριγυρο !!!! ΦΟΒΕΡΟ ΝΗΣΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γυρισα και καπου παραλιακα ενα βραδυ μεσα απο κατι χωρια Μετα το Αλικο αν θυμαμαι καλα !!!!!!!!! ΤΕΛΕΙΑ !!!!!!!

Sorry για το off topic

ΘΑΝΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest BLACK-CAR
Γεια σου ρε Πατριδα !!!!! Αντε το καλοκαιρακι που θα κατεβω αμα σε δω θα ριξω καμια κορνα !!! tongue.gif
:lol: γεια σου πατριδα!!!!
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι οι φώτο είναι αίσχος. Το αμάξι δεν είναι καθαρό, ο φωτισμός χάλια, αλλά υπόσχομαι μερικές καλύτερες φώτο στο μέλλον... ;)

passat1aq3.jpg

passat2au7.jpg

passat3ji7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά... Το χαμήλωμα θα το ήθελα, αλλά είπαμε τέρμα τα χαμηλώματα γιατί το αμάξι είναι για οικογένεια (όχι ακόμη, αλλά...), οπότε δεν έχει γκάπα γκούπα και φασαρίες από χοάνες και εξατμίσεις... :lol: Βέβαια, ίσως και λόγω του χαμηλού προφίλ (235/40/18 βλέπεις είναι το λάστιχο) και της σχετικά σφιχτής ανάρτησης (έχει και την "σπορ" ανάρτηση της μαμά VW (15mm πιο χαμηλό)), το κράτημα είναι αρκετό εώς πολύ καλό για εργοστασιακό. Εν τω μεταξύ μου είπαν πως στην λειτουργία Sport στο Tiptronic, εκτός από την απόκριση στο γκάζι και την αλλαγή ταχυτήτων σε υψηλότερες στροφές, σφίγγει λίγο ακόμη και η ανάρτηση. Ακόμη όμως δεν πρόλαβα να το τσεκάρω...

Για να καλύψουμε λίγο τα κενά από το έδαφος, ήδη ρώτησα στην αντιπροσωπεία για το μαμά το bodykit και μου είπαν ~1.600€ + βάψιμο + τοποθέτηση. Οπότε το βλέπω να πάει λίγο πάνω από 2.000€... Καινούργιο είναι ακόμη, έχουμε μέλλον μπροστά μας... :D

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν είναι TFSi

Είναι TFSI, απλά στα τουρμπάτα γράφει πίσω FSI. Αν δεις καλά την πίσω φώτο, το "Ι" είναι κόκκινο :lol: Έτσι ψάρωσαν αρκετοί στο δρόμο μέχρι τώρα, και μέτρησαν κολώνες... :D (βλέπε Golf GT).

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πήγε το εξάσφαιρο ρε Νίκο?

36.000€ αρχική (Highline 2.0 TFSI Tiptronic) +10.000€ extras = 46.000€ :D Αλλά μέχρι τώρα (φτου σκόρδα), πιστεύω ότι άξιζε κάθε €... :D Το μόνο που θα ήθελα επιπλέον από αυτό το αυτοκίνητο, θα ήταν μια πνευματική, ρυθμιζόμενη σε ύψος και σκληρότητα ανάρτηση. Γίνεται καμιά πατέντα να ξηλώσω από κανένα Touareg? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίκο με υγεία να χαρείς το αυτοκίνητό σου. Πρέπει να γουστάρεις πολύ το Passat για να προτιμήσεις να το εξοπλίσεις με την ¶ρτα και τα Γιάννενα από το να αγοράσεις ένα ακριβότερο μοντέλο.

Έχω μια ερώτηση. Το πληκτρολόγιο του τηλεφώνου στο ταμπλώ είναι σταθερό?

Ευχαριστώ φίλε DIS. Ήθελα ένα αμάξι οικογενειακό, στιβαρό, καλής κατασκευής, όχι πολύ πάνω από 2.000 κυβικά, τουλάχιστον 200 άλογα και να μπορεί να εξοπλιστεί καλά. Και το Passat είχε όλα τα προσόντα + ότι μου αρέσει σχεδιαστικά, τόσο από έξω αλλά περισσότερο από μέσα.

Το πληκτρολόγιο "κρύβεται" μέσα στο ταμπλώ. Εγώ το άνοιξα απλά για να βγει στην φώτο. Κατά τα άλλα, μοιάζει με την θήκη του ταμπλώ, που πατάς και βγάινει μέσα από το ταμπλώ. Θα βγάλω όταν μπορέσω φώτο...

Να και μία φώτο καθαρό, έξω από το σπίτι αλλά από το κινητό...

passat4lj9.jpg

Link to comment
Share on other sites

ένα μεγάλο καλημέρα σε όλη την παρέα,βρίσκομαι αγγλία και σπουδάζω mechanical engineering.

Αυτό εδώ είναι το καμάρι μου που τρομοκρατώ τα κούλα agglakia,αγορασμένο εξολοκλήρου από μένα και συντηρημένο από μένα.

2863314570101398915nPsQAg_fs.jpg

2723068560101398915kMXDcC_fs.jpg

2794855530101398915NEDZNm_fs.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest design8r

Γεια σε όλους, μόλις γράφτηκα, μερικές photos του μωρού μου, το οποιο δυτυχώς δεν έχει πατήσει ακόμα ελληνικό έδαφος...

IMG_3391i.jpg

IMG_3415i.jpg

GTi2.jpg

GTi01.jpg

GTi05.jpg

GTi06.jpg

IMG_3405.jpg

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Guest design8r
Ωραίο σαλονάκι φίλε. Σε ποιά χώρα είσαι ?

thanks, είμαι Γαλλία, από ένα φίλο ανακάλυψα το vwclub.gr, του χρόνου το καλοκαίρι θα το φέρω, ελπίζω να γίνει κάνα καλο meet!

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

thx, eimai Gallia, apo ena filo anakalypsa to vwclub.gr, tou xronou to kalokairi tha to fero, elpizo na ginei kana kalo meet!

πολυ ομορφο!!!!!!!!!!!!!!!

να το χαιρεσαι και να το προσεχεις,σαν τις γυναικες!!!!!!!! :D:D:D (που αξιζουν)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο το αμαξι σου!!

να το χαιρεσαι!!Ειδικα το εσωτερικο ειναι ολα τα λεφτα!!

Επειδη εισαι απο Γαλλια,αν εχεις δυνατοτητα γραφε με μικρους ελληνικους χαρακτηρες.

Αν υπαρχει προβλημα με τον υπολογιστη στειλε μου ενα πμ.

Περνα και απο το παρουσιαση νεων μελων να σε γνωρισουμε και επισημα!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.