Jump to content

Recommended Posts

ΟΚ Κωστή! Πες μου να το ξανα-ανοίξω όταν είναι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

λοιπωωωων

λίγα και καλά νέα πολλαπλή papadopoulos ( άψογος επαγγελματίας ο τύπος ) ρύθμιση εκκεντροφόρων collombi bariana στις σωστές μοίρες

επαναπρογραμματισμος ECU με αποτέλεσμα να σηκώσουμε 1,6 Bar over 1,5 σταθερα και δυναμομετριση πριν και μετά την ρύθμιση

results 389.9 bhp

next project

άγραφος , ατσάλινες μπιέλες ,νέα σφυρήλατα αντιστρεπτικες και Μπλοκέ

coming soon.....and the tuning goes on!!!!

ακόμα μια φορά να ευχαριστήσω των Κώστα ή αλλιώς άσπρο σίφουνα ή αλλιώς πρώην χρυσαφουλη ή αλλιώς lord of the rings ή αλλιος fff για το

άψογο πυλαυλακι που μου έδωσε.. :wacko:

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6
1.6 over kai 1.5 σταθερο?Πως γινεται ακριβως?

απο ποτε μιλανε και τα ταξι περιοχης γαλατσιου και περιχωρων?αληθεια ποση πιεση δουλευει το ταξι αλεξανδρε? :rolleyes:<_<

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άκουσα, οπότε ξανανοίγω το συγκεκριμένο αμάξι!!! Ενα πουλάκι μου είπε, ή μάλλον ΜΕ είπε!!!! tongue.gif;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

Λοιπων .... καταρχας ευχαριστω Αρη ,

και εχουμε και λεμε πρως το παρων αυτα μολης ερθουν τα υπολυπα parts ( γμ%$#$%# ) το καλοκαιρι ολα ειναι κλειστα :rolleyes: θα μπουν και αλλες Photo ( ενα μεγαλο ευχαριστω στον Πατερα μου και φανοποιο μου που ακομα μια φορα εκανε απιστευτη δουλεια )

enjoy .....

engine update...

1) Siemens Deka 630cc

8mguhi1qcjb7wc7vlfdg.jpg

2) Walbro 255 LPH Fuel Pump

Walbro%20255%20Inline.jpg

3 ) WOT Box ( Lauch control )

dsc00811yz0.jpg

SSPX0266.jpg

4) Turbo upgrade ??????

5) blow off valve forge 006

1338_small.jpg

6) UNITRONIC Chipped

7) MILLTEK R32 EXHAUST ( ΕΡΧΕΤΕ)

:D dahlback Intake manifold ( ΕΡΧΕΤΕ )

dbrmaifold1.jpg

LOOK UPDAΤΕ

R32 BODYKIT

HELLA SMOKED REAR LOOK GOLF V

RIMS BARRACUDA 18''

PHOTOS :

i54zhfvl6k4mq562h36r.jpg

1jvcjdh6j3y6l79ke38i.jpg

4db32ke7xilvtk44gyld.jpg

0ozy6mt2wioas0x7o1jr.jpg

dl3qmm1cryuxmmjcxtvj.jpg

l2uw4br85litfbayqcdc.jpg

v6o8klaiy7i5mo0bkw69.jpg

3iafblrpir0kfpb6j871.jpg

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

Τουμπανο Μανωλακη. Εξαλλου ξερω πώς παει ;):whistling: Αντε και εις ανωτερα :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

και που να δεις τι επαθε ο Svouras που μπηκε για βολτα :D

Μανωλακι λες ψεματα και με πειραζει. Ισα ισα που σου ελεγα να το πατησεις και αλλο, αλλα τα @@@@@ φαναρια δεν ηταν με το μερος μας fire.gif

ξαναμπαινει; :D :D :lol:

Αν ξαναμπαινω λεει. Του ειπα να μου το δωσει να του κανω μια συντομη πτηση κατω απο τα ρανταρ :whistling: αλλα δεν θελει :lol:

Υ.Γ. Ειναι οντως ρουκετα εδαφους-εδαφους. Ευγε Μανωλη :thumbsup:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Μανωλακι λες ψεματα και με πειραζει. Ισα ισα που σου ελεγα να το πατησεις και αλλο, αλλα τα @@@@@ φαναρια δεν ηταν με το μερος μας fire.gif

Αν ξαναμπαινω λεει. Του ειπα να μου το δωσει να του κανω μια συντομη πτηση κατω απο τα ρανταρ :whistling: αλλα δεν θελει :whistling:

Υ.Γ. Ειναι οντως ρουκετα εδαφους-εδαφους. Ευγε Μανωλη :thumbsup:

thanks για τα καλα σας λογια παιδακια η αληθεια ειναι οτι επεσε πολυ τρεξημο ,μερακι αλλα και χρημα για να γινει οπως εγινε αλλα αξιζει καθε cent εχει μεταμορφοθει το hearts.gif κτηνακι :thumbsup:

Πανο οποτε θες να το πας βολτα ενοειτε ( αλλα σε πιστα ) γιατι στο δρομο βλεπω να κατεβασεις καμια 280αρα στην κηφισιας :lol::lol:

οσο για τα φαναρια μην ανχεσε next time κοφτακι για καλωδια μαζι :D:D

ps . που να μπει και η εισαγωγη και η Miltek μετα θα θελουμε αδεια απογειωσης :D:lol::lol:

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

thanks για τα καλα σας λογια παιδακια η αληθεια ειναι οτι επεσε πολυ τρεξημο ,μερακι αλλα και χρημα για να γινει οπως εγινε αλλα αξιζει καθε cent εχει μεταμορφοθει το hearts.gif κτηνακι :wub:

Πανο οποτε θες να το πας βολτα ενοειτε ( αλλα σε πιστα ) γιατι στο δρομο βλεπω να κατεβασεις καμια 280αρα στην κηφισιας :lol::lol:

οσο για τα φαναρια μην ανχεσε next time κοφτακι για καλωδια μαζι ;):D

ps . που να μπει και η εισαγωγη και η Miltek μετα θα θελουμε αδεια απογειωσης :D:D:D

¶ντε και εγώ ελενκτής εναέριας κυκλοφορίας!

Link to comment
Share on other sites

Μανο το εχεις βαλει αγγελια? ? κατι ειδα στο *μη επιτρεπόμενο @ URL*

Μαλλον ναι Κωστα :o .

Υ.Γ. 1. Καλα ρε μπογιατζη <_< εχεις χαζεψει απο την πολλη λαδομπογια <_<

Υ.Γ. 2. Σορυ για το οφ--τοπικ.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

nai ok σβησε και κανα πμ γιατι εισαι φουλ.....τα wot box lanch control τα πουλαει unitrinic εμαθα...κατι αλλο γιατι εχεις αλλαξει 5 προγραμμτα την στιγμη που το (πουλας) το αμαξι???

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

ναι το wat box το πουλαει η unitronic απο εκει εβαλα και το προγραμμα ευχαριτω για τα καλα σας λογια και το αμαξι δεν πωλειτε παιδες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.